Ποιο SVS κι από πού;(Sub βρήκα τελικά.Σπίτι που θα βρω;)




stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
καλα αστο... το svs καταφερε κατι απιστευτο.. μενω στον 4ο και ακουγομαι ισογειο. 5 σπιτια κατω. :imtheking:
Ενα κουρδισματάκι θέλεις για τον χώρο και είσαι σούπερ..
το γκρέμισμα είναι σίγουρο!Ήθελες και δεύτερο είπες;:lolsign:
 

Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
τα Servo ειναι επικινδυνα εκει που βλεπεις ταινια.:D

ma3stro .....παρε 2 sub που μπορεις

τα arendal πρεπει να παιζουν καλα ...εχεις και 2 επιλογες eq
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.360
Ενα κουρδισματάκι θέλεις για τον χώρο και είσαι σούπερ..
το γκρέμισμα είναι σίγουρο!Ήθελες και δεύτερο είπες;:lolsign:
καλα στο 2ο.... θα χω και με τους γείτονες προβλημα!! χαχαχχαχαχ :roflmao::roflmao:
 

Μηνύματα
277
Reaction score
254
Στα 1800 με 2000 ευρω θα επαιρνα χωρις δευτερη σκεψη το xtz 3x12, θα το ξαπλωνα στο πστωμα με 3 μαξιλαρες απο πανω του και στα 14 τετραγωνικα αυτος θα ηταν και ο καναπες σου.
 


Μηνύματα
277
Reaction score
254
HB1411_XTZ312_open.1200.png
Στα 1800 με 2000 ευρω θα επαιρνα χωρις δευτερη σκεψη το xtz 3x12, θα το ξαπλωνα στο πστωμα με 3 μαξιλαρες απο πανω του και στα 14 τετραγωνικα αυτος θα ηταν και ο καναπες σου.
[DOUBLEPOST=1470076489][/DOUBLEPOST]Αυτα ειναι αγαπητοι!!!!!!!
[DOUBLEPOST=1470076617][/DOUBLEPOST]Αφιερωμενο στον οπλαρχηγο Κωστα!
 






Μηνύματα
504
Reaction score
228
Επειδή βλέπω ότι το διλημμα SVS pb2000 ή Klipsch r-115 SW παίζει συχνά στο forum (με έχει απασχολήσει και μένα στο παρελθόν) και επειδή τα sub αυτά τα έχουν κάποια μέλη, μήπως θα ήταν ενδιαφέρον να τα συγκεντρώναμε (αν βρίσκονταν 2 από το καθενα ακόμα καλύτερα) σε ένα χώρο ( κατα προτίμηση dedicated και εργένικο να γλυτώσουμε και την παντόφλα) και να κάναμε ένα συγκριτικό. Λέω τώρα....

Βέβαια εγώ να πω την αλήθεια λόγω επαρχίας και υποχρεώσεων δύσκολο - όχι αδύνατο - να παρευρεθώ, αλλά και μόνο να διάβαζα τις απόψεις σας θα ήταν εξαιρετικά ενδιαφέρον.
 

Μηνύματα
1.743
Reaction score
402
Επειδή βλέπω ότι το διλημμα SVS pb2000 ή Klipsch r-115 SW παίζει συχνά στο forum (με έχει απασχολήσει και μένα στο παρελθόν) και επειδή τα sub αυτά τα έχουν κάποια μέλη, μήπως θα ήταν ενδιαφέρον να τα συγκεντρώναμε (αν βρίσκονταν 2 από το καθενα ακόμα καλύτερα) σε ένα χώρο ( κατα προτίμηση dedicated και εργένικο να γλυτώσουμε και την παντόφλα) και να κάναμε ένα συγκριτικό. Λέω τώρα....

Βέβαια εγώ να πω την αλήθεια λόγω επαρχίας και υποχρεώσεων δύσκολο - όχι αδύνατο - να παρευρεθώ, αλλά και μόνο να διάβαζα τις απόψεις σας θα ήταν εξαιρετικά ενδιαφέρον.
και ντεντικειτ έχομεν και φασαρια death grind μπορουμε να κάνουμε..
μεχρι και ντραμερ έχομεν, αχρειαστος να ναι.. :dance:

subwoofer δεν έχομεν.. :p


και ετσι πως πάει δεν θα έχομεν για καιρόν..

SVS 2000 εχει ο αξιαγάπητος φιλος Μελίδης.
αν τον ταίσουμε, ποτίσουμε ισως και να τον πείσουμε και μας κάνει την χάρη..

klipsch 115 ποιος εχει εδω πάνω στην συμπρωτευουσα; :roflmao:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.871
Reaction score
77.472
Επειδή βλέπω ότι το διλημμα SVS pb2000 ή Klipsch r-115 SW παίζει συχνά στο forum (με έχει απασχολήσει και μένα στο παρελθόν) και επειδή τα sub αυτά τα έχουν κάποια μέλη, μήπως θα ήταν ενδιαφέρον να τα συγκεντρώναμε (αν βρίσκονταν 2 από το καθενα ακόμα καλύτερα) σε ένα χώρο ( κατα προτίμηση dedicated και εργένικο να γλυτώσουμε και την παντόφλα) και να κάναμε ένα συγκριτικό. Λέω τώρα....

Βέβαια εγώ να πω την αλήθεια λόγω επαρχίας και υποχρεώσεων δύσκολο - όχι αδύνατο - να παρευρεθώ, αλλά και μόνο να διάβαζα τις απόψεις σας θα ήταν εξαιρετικά ενδιαφέρον.

Άντε ωραία!!Μέσα και εγώ....
ΟΛΟΙ στου Zizik τότε την Τετάρτη μετά τις 9.00μμ...

όσοι πάνε θάλασσα πριν, να μην κάνουν ντουζ..έτσι με την αλμύρα και την άμμο...να κρατσανάει το πάτωμα:o:D:p

Α!! Για να μην καθυστερούμε με ντελιβέρια...ερχόμενοι πάρτε και λαδωμένα πιτόγυρα(από εκείνα που στάζουν από την σακούλα ακόμα) και ένα καφάσι μπύρες μπουκάλι (μετά το τέλος κάθε συνάντησης στο σπίτι του... το έχει έθιμο να σπάμε τα μπουκάλια που πίνουμε στην οθόνη του) και είμαστε οκ νομίζω,επίσης το κάπνισμα επιτρέπεται να ξέρετε....αν έχετε και κατοικίδια πάρτε τα μαζί..έχει και αυλή αλλά επειδή θα έχει πέσει ο ήλιος καλύτερα μέσα στο σπίτι να γρατζουνάν τοίχους και να ''μαρκάρουν'' γωνίες...μη βαρεθούνε τα καημένα νυχτιάτικα :headbang::headbang::headbang::taunt::taunt::taunt:

Εντάξει Δημήτρη?!
Δημήτρη...
Zizik!!!Ziziiiiiiik!!! Που κρύφτηκε αυτός καλέ?:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::D:D:D:D:D
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Άντε ωραία!!Μέσα και εγώ....
ΟΛΟΙ στου Zizik τότε την Τετάρτη μετά τις 9.00μμ...

όσοι πάνε θάλασσα πριν, να μην κάνουν ντουζ..έτσι με την αλμύρα και την άμμο...να κρατσανάει το πάτωμα:o:D:p

Α!! Για να μην καθυστερούμε με ντελιβέρια...ερχόμενοι πάρτε και λαδωμένα πιτόγυρα(από εκείνα που στάζουν από την σακούλα ακόμα) και ένα καφάσι μπύρες μπουκάλι (μετά το τέλος κάθε συνάντησης στο σπίτι του... το έχει έθιμο να σπάμε τα μπουκάλια που πίνουμε στην οθόνη του) και είμαστε οκ νομίζω,επίσης το κάπνισμα επιτρέπεται να ξέρετε....αν έχετε και κατοικίδια πάρτε τα μαζί..έχει και αυλή αλλά επειδή θα έχει πέσει ο ήλιος καλύτερα μέσα στο σπίτι να γρατζουνάν τοίχους και να ''μαρκάρουν'' γωνίες...μη βαρεθούνε τα καημένα νυχτιάτικα :headbang::headbang::headbang::taunt::taunt::taunt:

Εντάξει Δημήτρη?!
Δημήτρη...
Zizik!!!Ziziiiiiiik!!! Που κρύφτηκε αυτός καλέ?:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::D:D:D:D:D
11898513_540930962738547_6265233042852485606_n.jpg
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.323
Reaction score
93.901
Άντε ωραία!!Μέσα και εγώ....
ΟΛΟΙ στου Zizik τότε την Τετάρτη μετά τις 9.00μμ...

όσοι πάνε θάλασσα πριν, να μην κάνουν ντουζ..έτσι με την αλμύρα και την άμμο...να κρατσανάει το πάτωμα:o:D:p

Α!! Για να μην καθυστερούμε με ντελιβέρια...ερχόμενοι πάρτε και λαδωμένα πιτόγυρα(από εκείνα που στάζουν από την σακούλα ακόμα) και ένα καφάσι μπύρες μπουκάλι (μετά το τέλος κάθε συνάντησης στο σπίτι του... το έχει έθιμο να σπάμε τα μπουκάλια που πίνουμε στην οθόνη του) και είμαστε οκ νομίζω,επίσης το κάπνισμα επιτρέπεται να ξέρετε....αν έχετε και κατοικίδια πάρτε τα μαζί..έχει και αυλή αλλά επειδή θα έχει πέσει ο ήλιος καλύτερα μέσα στο σπίτι να γρατζουνάν τοίχους και να ''μαρκάρουν'' γωνίες...μη βαρεθούνε τα καημένα νυχτιάτικα :headbang::headbang::headbang::taunt::taunt::taunt:

Εντάξει Δημήτρη?!
Δημήτρη...
Zizik!!!Ziziiiiiiik!!! Που κρύφτηκε αυτός καλέ?:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::D:D:D:D:D
Θα αμολήσει τα σκυλιά, και δεν θα πλησιάζει άνθρωπος...:roflmao::roflmao:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.871
Reaction score
77.472
Θα αμολήσει τα σκυλιά, και δεν θα πλησιάζει άνθρωπος...:roflmao::roflmao:
Μιλάς για εκείνους τους άγριους-άγρυπνους φύλακες φονιάδες που κοιμούντ...ε ξεχνιούνται παραμονεύοντας όλη μέρα τανάσκελα παίζοντας τα πεθαμένα για να πιάνουν τον intruder στον ύπνο?
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.620
Μηνύματα
2.868.270
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top