ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Μηνύματα
14.212
Reaction score
1.842
Απάντηση: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Το μισάωρο πέρασε, δεν απάντησες, :605:

Όταν θελήσεις πραγματικά να ακούσεις - δύυυσκολοοοο - το ξανακοιτάμε. :144:
 

Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
Απάντηση: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

φιλε iron το θεμα περα της αντικειμενικης γνωμης του καθενος απο εμας , πανω απο ολα ειναι η υποκειμενικη δικη σου αποψη για το συστημα σου!! πολυ απλα,αν εσενα σε καλυπτει με τις επιλογες που εχεις κανει, στους υπολοιπους περισευει!!!
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Re: Απάντηση: Re: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

...και κλείσεις και το μαγαζί!!!!
Μιάς και εσύ πουλάς καλώδια σε σχέση με μένα που αγοράζω ξέρεις καλύτερα...
Αν δεν είχες φροντίσει ο ίδιος να εκθέσεις στην ιντερνετική ομήγυρη την ισχνή σου αντιληπτική ικανότητα, θα εκλάμβανα το παραπάνω ως μια κακεντρέχεια χειρίστης μορφής. Τώρα το εκλαμβάνω σαν ένα ακόμη από τα πολλά ανέκδοτα που μας έχεις αραδιάσει, ένα παραπάνω γιατί γνωρίζω και ότι ο άμεσα θιγόμενος από τα γραπτά σου, θα γελάει καμιά βδομάδα. Βεβαίως το ακαταλόγιστο εδώ δεν συγχωρείται, αυτό αφορά άλλους χώρους, (εκεί που αναλαμβάνουν και την θεραπεία των εχόντων λασκαρισμένο το "μπουλόνι"). Συνεπώς συστήνω ανεπιφύλακτα αυτοσυγκράτηση και ιδιαίτερη προσοχή στις γραπτές διατυπώσεις των σκέψεων που (γενικώς περιστασιακά) φιλοξενούνται στον επάνω όροφο, διότι την επόμενη φορά θα χαιρετηθούμε. Εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι. :126:


p.s. Επί του θέματος, σπαταλούμε τσάμπα bandwidth του server.

...
 

D

Deleted member 23222

Guest
Απάντηση: Re: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Οχι φιλαράκο και σου το λέω πολύ ειλικρινά
ήθελα να ακούσω τα αντίθετα απο όσα λές
απο ολους εσας
εγώ εβαλα ενα θέμα και ενα σύστημα για σχόλια
Δεν με ενδιαφέρει η γκρίζα διαφήμιση των προϊόντων που αναφέρεις


Η αλήθεια πιά είναι??? μπας και την καταλάβω???επιτέλους!!!!!
Πλάκα, πλάκα μόνο εσύ μπορείς να ζητάς βοήθεια για το σύστημα σου,να τη λαμβάνεις απλόχερα,να απορρίπτεις συλλήβδην τις απόψεις όλων...και τέλος να τους καταχεριάζεις εν χορώ....
Πλάκα έχει...
 

Μηνύματα
5.197
Reaction score
18
Απάντηση: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Αγαπητέ IRON:

πριν και πάνω απ' όλα η καλύτερη δυνατή συνέχεια της όποιας αναζήτησής σου
πιστεύω --ακράδαντα-- είναι εκείνο το καφεδάκι με τον Νίκο Μενδρινό.

Και το πρώτο που θα δεις είναι έναν Υπέροχο Ανθρωπο.

Οσο και όπως μπορεί να βοηθήσει ο Νίκος Μενδρινός δεν μπορεί να βοηθήσει όλο το internet.

Πέρα από τον χρόνο που θα σου "κοστίσει" μια τέτοια συνάντηση δεν θα χρειαστεί να πληρώσεις κάτι άλλο.

Είμαι σίγουρος, στο τέλος, θα τον βρεις απείρως ανώτερο από τις όλες όποιες όσες συμβουλές της Αβανγκαρντ...

Πολύ φιλικά,
Νίκος
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.615
Reaction score
126.506
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Βρέ φιλαράκι μην σε χάσουμαι κι ολας απο τα γέλοια
και κλείσεις και το μαγαζί!!!!
τα "γέλοια" τα αντέχω, όπως και τις ανοησίες, μη σκας, δε θα με χάσετε. :143:

σιγά μη κλείσω και το μαγαζί. αυτό έλλειπε! άντε, κόπιασε κι εσύ στο μαγαζί μου να πάρεις καλώδια! Σε σούπερ προνομιακές τιμές!

αλήθεια πρίν δώσω οποιαδήποτε εξήγηση
Μπάς και είσαι σε θέση να μας ενημερώσεις για χωρητικότητες-σύνθετες ωμικές αντιστάσεις-κατασκευαστικές σχολές καλωδίων
κλπ
αλήθεια, πριν δώσεις οποιαδήποτε εξήγηση, εγώ από τη μεριά μου σαφώς είμαι σε θέση να σε ενημερώσω για χωρητικότητες-επαγωγικότητες-μιγαδικές σντιστάσεις και ότι άλλο θες, έχω δώσει όλες τις εξηγήσεις που χρειάζεται το θέμα! Απλά δε σε βολεύει να τις μάθεις, καθώς βρίσκονται εδώ κι εδώ, όπως και σε διάφορα άλλα θρεντς, πολύ καιρό τώρα...
αλήθεια λοιπόν, γιατί δε τα διαβάζεις αυτά τα κείμενα μπας και ξεστραβωθείς?:136:


και βέβαια ποιά η διαφορά ηχητικά σε καλωδια που κοστίζουν 100 ευρώ με σχέση με αυτά που κοστίζουν 1000 ευρώ
Μιάς και εσύ πουλάς καλώδια σε σχέση με μένα που αγοράζω
ξέρεις καλύτερα
η διαφορά "ηχητικά" ανάμεσα σε καλώδια δεν έχει καμιά σχέση με το κόστος τους, είτε αυτό είναι 100 είτε 1000 ευρώ που λες. Έχει σχέση μόνο με τα τεχνικά χαρακτηριστικά τους. Η κατηγοριοποίηση ηχητικά των καλωδίων ανάλογα με το κόστος, είναι εφεύρεση των χαλιεντάδων που δεν ασπάζομαι...

παρόλα αυτά, καθώς όντως ξέρω καλύτερα από σένα, πέρνα από το μαγαζί μου να αγοράσεις καλώδια.:137:

όμως πρώτα, περιμένω τις απαντήσεις σου στις 3 απλές ερωτήσεις που έθεσα στο ποστ αυτό. οκ μεσιέ?:136:
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Μπορώ να έχω για δοκιμή ένα ζευγάρι interconnect βαριά κρυολογημένα στους 40 βαθμούς? :139:

Ευχαριστώ πολύ
 

Μηνύματα
5.197
Reaction score
18

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.615
Reaction score
126.506
Απάντηση: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Μπορώ να έχω για δοκιμή ένα ζευγάρι interconnect βαριά κρυολογημένα στους 40 βαθμούς? :139:

Ευχαριστώ πολύ
στους 40 είναι με πυρετό βρε! :143::138:
στους -40 δε φτάνει η κατάψυξή μου.... σνιφ...:141:
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Re: Απάντηση: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Αγαπητέ IRON:

πριν και πάνω απ' όλα η καλύτερη δυνατή συνέχεια της όποιας αναζήτησής σου
πιστεύω --ακράδαντα-- είναι εκείνο το καφεδάκι με τον Νίκο Μενδρινό.

Και το πρώτο που θα δεις είναι έναν Υπέροχο Ανθρωπο.

Οσο και όπως μπορεί να βοηθήσει ο Νίκος Μενδρινός δεν μπορεί να βοηθήσει όλο το internet.

Πέρα από τον χρόνο που θα σου "κοστίσει" μια τέτοια συνάντηση δεν θα χρειαστεί να πληρώσεις κάτι άλλο.

Είμαι σίγουρος, στο τέλος, θα τον βρεις απείρως ανώτερο από τις όλες όποιες όσες συμβουλές της Αβανγκαρντ...

Πολύ φιλικά,
Νίκος
Αγαπητε ΝΙΚΟ,

Σε Ευχαριστω Πολυ,

Τι να πω..

Αξιζει να συνεχισω σε αυτο το δυσκολο χωρο, οταν βλεπω πραγματικους Ανθρωπους να εκφραζονται ετσι για εμενα.
Μου δινεις κουραγιο και με συγκινεις.

Σε Ευχαριστω.
 

Μηνύματα
4.219
Reaction score
2.247
Απάντηση: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

φιλε iron το θεμα περα της αντικειμενικης γνωμης του καθενος απο εμας , πανω απο ολα ειναι η υποκειμενικη δικη σου αποψη για το συστημα σου!! πολυ απλα,αν εσενα σε καλυπτει με τις επιλογες που εχεις κανει, στους υπολοιπους περισευει!!!
Τάκη είχε σκοπό να "εκτεθεί" στην γνώμη του κοινού. Το τι θα επακολουθούσε είχε προαναγγελθεί επίσης.

http://www.avsite.gr/vb/showpost.php?p=1213162&postcount=26

Οταν αντί για το "Τι δεν ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ στο συστημά μου" ανοίγει νήμα περί ΑΡΕΣΚΕΙΑΣ με τίτλο "Τι σεν σας ΑΡΕΣΕΙ στο συστημά μου", ο καθένας μπορεί να πεί από τον χώρο μέχρι το χρώμα του ρακ του φίλου iron.

Προσωπικά δεν μου αρέσει το σχέδιο των ηχείων :105:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.615
Reaction score
126.506
Απάντηση: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

[YOUTUBE]<object width="640" height="390"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/m7ERMu825m4&hl=en_US&feature=player_embedded&version=3"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/m7ERMu825m4&hl=en_US&feature=player_embedded&version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></embed></object>[/YOUTUBE]
 

Μηνύματα
4.219
Reaction score
2.247
Απάντηση: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Κε Κώστα είναι ανάγκη να ξανα-ξανανοίξουμε το θέμα nbr #12345 περί υποκειμενικότητας και πίστης για μία αίσθηση όπως η ακοή σε μουσική αρεσκείας; Δηλαδή εάν ο φίλος iron αρέσκεται να ακούει ΕΝΑ σαξόφωνο σε χαμηλές εντάσεις θα του πείτε ότι τα ηχεία του και ο χώρος του δεν είναι επαρκή;

O Κώστας Φ. είπε περί τέτοιων είδους νημάτων (πριν καν ανοίξει) http://www.avsite.gr/vb/showpost.php?p=1213189&postcount=28

Το νήμα τελικά ήταν "Τι νομίζεται ότι δεν ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ στο συστημά μου" για να λέμε ... αυτό, εκείνο, το άλλο... και να δούμε ότι τελικά δεν του αρέσουν τα καλώδια.

Εεεε προσωπικά δεν μου αρέσει το σχέδιο των ηχείων του :105:
 

Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
Απάντηση: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Τάκη είχε σκοπό να "εκτεθεί" στην γνώμη του κοινού. Το τι θα επακολουθούσε είχε προαναγγελθεί επίσης.

http://www.avsite.gr/vb/showpost.php?p=1213162&postcount=26

Οταν αντί για το "Τι δεν ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ στο συστημά μου" ανοίγει νήμα περί ΑΡΕΣΚΕΙΑΣ με τίτλο "Τι σεν σας ΑΡΕΣΕΙ στο συστημά μου", ο καθένας μπορεί να πεί από τον χώρο μέχρι το χρώμα του ρακ του φίλου iron.

Προσωπικά δεν μου αρέσει το σχέδιο των ηχείων :105:
Γιωργο το γραφω ετσι για να καταλαβει οτι , οτι και να λεμε εμεις να μην [τα περνει]!!!
 


Κώστας Φ.

Truth hurts. Here's a teddy bear.
Μηνύματα
8.978
Reaction score
894
Re: Απάντηση: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Δηλαδή εάν ο φίλος iron αρέσκεται να ακούει ΕΝΑ σαξόφωνο σε χαμηλές εντάσεις θα του πείτε ότι τα ηχεία του και ο χώρος του δεν είναι επαρκή;
Έχεις δίκιο.
Επίσης άμα μας πει τελικά ότι το έχει κλειστό και το έχει αγοράσει μόνο για να βλέπει και να το ξεσκονίζει οι "θεωρίες" πάνε περίπατο. :142:
 

Μηνύματα
503
Reaction score
2
Re: Απάντηση: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Αγαπητέ IRON:

πριν και πάνω απ' όλα η καλύτερη δυνατή συνέχεια της όποιας αναζήτησής σου
πιστεύω --ακράδαντα-- είναι εκείνο το καφεδάκι με τον Νίκο Μενδρινό.

Και το πρώτο που θα δεις είναι έναν Υπέροχο Ανθρωπο.

Οσο και όπως μπορεί να βοηθήσει ο Νίκος Μενδρινός δεν μπορεί να βοηθήσει όλο το internet.

Πέρα από τον χρόνο που θα σου "κοστίσει" μια τέτοια συνάντηση δεν θα χρειαστεί να πληρώσεις κάτι άλλο.

Είμαι σίγουρος, στο τέλος, θα τον βρεις απείρως ανώτερο από τις όλες όποιες όσες συμβουλές της Αβανγκαρντ...

Πολύ φιλικά,
Νίκος
Δεν εχω τίποτα με τον Κυριο Μενδρινό λάθος καταλάβες
 

Μηνύματα
503
Reaction score
2
Re: Απάντηση: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Γιωργο το γραφω ετσι για να καταλαβει οτι , οτι και να λεμε εμεις να μην [τα περνει]!!!
Φυσικά και δεν το παίρνω στα σοβαρά και επί πόνου
προς θεού
 

Μηνύματα
503
Reaction score
2
Re: Απάντηση: ΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΥ????

Έχεις δίκιο.
Επίσης άμα μας πει τελικά ότι το έχει κλειστό και το έχει αγοράσει μόνο για να βλέπει και να το ξεσκονίζει οι "θεωρίες" πάνε περίπατο. :142:
Μπας και κάνεις λάθος?
το σύστημα δεν το αγόρασα τώρα για να το βλέπω
το εφτιαξα μετά απο πολύ κόπο και πολλά χρόνια αναζήτησης
λαμβάνοντας υπ οψιν πολλές λεπτομέροιες για οσα τώρα κάποιοι φίλοι γράφουν σαν να εχουν ανακαλύψει την Αμερική
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.803
Μηνύματα
2.876.709
Members
37.950
Νεότερο μέλος
Bobiras123
Top