Τα immersive format πετυχαίνουν και τα immersive setup με τα πλήθη ηχείων... θα πεθάνουν

Μηνύματα
1.298
Reaction score
2.575
Εγω θα ηθελα 4 τετοια..... Cinema SUB 3X12 (xtzsound.eu)
Χα χα ο καθένας με τον πόνο του :)
Και εγώ ήμουνα για 2 12άρια (2Χ7370)που στο πολύ άμεσο μέλλον θα αποκτούσα ελέω εφάπαξ.
Μετά από δευτεροτρίτες σκέψεις στα λεφτά που κοστίζουν, θα κάνω το ταξιδάκι που πάντα ονειρευόμουν στην Αργεντινή -Βραζιλία και να πάνε να γ@@ηθουν τα σκατόκουτα.
 

Μηνύματα
4.876
Reaction score
3.980
.....................................
Και δεν μου λέτε, πρέπει να είναι όλα τα ηχεία ίδια; Βεβαίως, αν είστε ο mastering engineer στην 2L recordings. Πουθενά αλλού στον πλανήτη, ούτε καν στις υπόλοιπες μεγάλες δισκογραφικές εταιρίες. Και σίγουρα όχι στην σαλοκουζίνα σας. Δηλαδή ήμαρτον :p .

Ο Τουλ λέει πως δεν είναι απαραίτητο , οπότε αν κάποιος διαφωνεί, λυπάμαι, αλλά θα πιστέψω τον Τουλ.
Εγω παλι θα πιστεψω τον EAR! Θεωρω οτι στη καθε περιπτωση κατι κερδιζεις κατι χανεις. Αν ξεκινησουμε με συμβιβασμους παω πασο. Ομως αν παμε για κατι που θα ειναι απολυτως ισοροπημενο τοτε θεωρω οτι ολα ιδια ειναι η καλυτερη λυση.

Ωστοσο δεν κρυβω την αμαρτια μου. Δεν θα ηθελα με τιποτα να στερηθω αυτα που προσφερουν τα συγκεκριμενα εμπρος ηχεια του Dimiffoot. Και παντα θα αναρωτιομουν αν ηταν αν ολα τα ηχεια δαπεδου ιδια και γινοταν μονο εκπτωση στα ατμος, ποιο θα ηταν το τελικο αποτελεσμα? Βεβαια εδω μαλλον κολαει το γνωστο ρεφραιν του Μπομπ Ντυλαν ¨την απαντηση την παιρνει ο ανεμος¨
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.243
Reaction score
19.333
Χα χα ο καθένας με τον πόνο του :)
Και εγώ ήμουνα για 2 12άρια (2Χ7370)που στο πολύ άμεσο μέλλον θα αποκτούσα ελέω εφάπαξ.
Μετά από δευτεροτρίτες σκέψεις στα λεφτά που κοστίζουν, θα κάνω το ταξιδάκι που πάντα ονειρευόμουν στην Αργεντινή -Βραζιλία και να πάνε να γ@@ηθουν τα σκατόκουτα.
Όχι μη, πάρε τα sub.. :rolleyes:
 

Μηνύματα
4.876
Reaction score
3.980
Χα χα ο καθένας με τον πόνο του :)
Και εγώ ήμουνα για 2 12άρια (2Χ7370)που στο πολύ άμεσο μέλλον θα αποκτούσα ελέω εφάπαξ.
Μετά από δευτεροτρίτες σκέψεις στα λεφτά που κοστίζουν, θα κάνω το ταξιδάκι που πάντα ονειρευόμουν στην Αργεντινή -Βραζιλία και να πάνε να γ@@ηθουν τα σκατόκουτα.
Ναι αλλα το ταξιδακι θα κρατουσε 15-20 μερες, μετα αντε παλι επιστροφη στο ...στερεο! :headbang:
 

Μηνύματα
1.298
Reaction score
2.575
Όχι μη, πάρε τα sub.. :rolleyes:
Θα φτιάξω μόνος μου από ……..παλέτες :king:
Ναι αλλα το ταξιδακι θα κρατουσε 15-20 μερες, μετα αντε παλι επιστροφη στο ...στερεο! :headbang:
Η ζωή είναι στιγμές
Θα φάω μερικές immersive τον Ιούλιο
IMG_4899.jpeg
 
Last edited:


Μηνύματα
4.478
Reaction score
7.761
Και 5.4.4 σύστημα έχουμε 😃
thx-home-click-wireless-lautsprechersystem-1024x737.jpg


 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.530
Reaction score
126.217
Ορίστε, wireless Dolby Atmos, με 4 όμορφα άσπρα ντουλάπια και ένα κεντρικό σπιρτόκουτο.

Σούπερ.

Αυτά είναι για τα σαλόνια και τον πολύ τον κόσμο.

Δηλαδή, για όλους αυτούς που ΔΕΝ μπαίνουν στο avsite, ΔΕΝ ξέρουν τον Τουλ, ΔΕΝ είχαν ποτέ λασκαρισμένη βίδα με το όντιο, και ΔΕΝ τρέχουν σε εκθέσεις να μαζέψουν "εμπειρίες ακροάσεων".

Για το φυσιολογικό κόσμο δηλαδή.


Δηλαδή, καμία σχέση με σας όλους, βλαμμένα, έ βλαμμένα. Που μ'αρχίσατε εκπτώσεις για το δίκιο του εργάτη, ΚΚΕ μλ.

Δε πιστεύω να ψηφίζετε αριστερά, ε;
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.821
Reaction score
28.222
Έχουμε γκάζια εδώ, και εντοιχιζόμενα μάλιστα.

H δεύτερη εταιρεία με in wall THX DOMINUS, μετά την Perlisten.

 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.530
Reaction score
126.217
Δεν έχω την παραμικρή αναρώτηση πάνω στο πόσο θα ενδιέφερε η μεγάλη εικόνα τόσο τον υποφαινόμενο όσο και την πλειοψηφία από τους υπολοίπους.
FB_IMG_1658336694505.jpg




ΥΓ. Γενικώς για τις "εκπτώσεις", έχω κι ένα ακόμα χαρούμενο εικονίδιο να ξαναποσταρω, για 38η φορά, αλλά θα πρέπει να ψάξω να βρω το δικό σου ποσταρισμα να το κάνω κουότ. Δεκτή κάθε βοήθεια. 🤩
Μετα θα βάλω κείνο με την αλεπού που πηδάει ψηλά και δε φτάνει την κληματαριά, δίνοντας έτσι αφορμή στη λαϊκή σοφία να βγάζει γνωστά αποφθέγματα.
😁
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.243
Reaction score
19.333
Δηλαδή, καμία σχέση με σας όλους, βλαμμένα, έ βλαμμένα. Που μ'αρχίσατε εκπτώσεις για το δίκιο του εργάτη, ΚΚΕ μλ.

Δε πιστεύω να ψηφίζετε αριστερά, ε;
Εμείς θέλουμε ποικιλία κύριε, όχι τις άκαμπτες γραμμές του κυρίου Toole και των υπολοίπων που μας λένε έτσ' είναι και τέλος..
Θέλουμε χρώμα..
337893342_3469680530025852_2843856811979299196_n.jpg
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.530
Reaction score
126.217
Πάρε και συ το δικτάτορά σου:

Screenshot_20230422-113820.png


😜🤩🤪😂😁






ΥΓ.
Οπότε πάμε για όσο πιο μεγάλα mains μας παίρνει,
Μια καλή κολώνα, είναι πάντα μια καλή κολών(ι)α. 🤪😂😁


Εμπρός λαέ.
 
Last edited:

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.821
Reaction score
28.222
Εγώ πάντως αν είχα μεγάλο σπίτι και ήθελα τα βλέπω τα ηχεία, σε ένα cost no object σενάριο, η λίστα με τα υποψήφια μπροστινά ηχεία θα είχε 1000% και αυτά. Και ας έχει σπινόραμα καρδιογράφημα. ΣΤΡΧΔΜ!!!!

:)

Ο οφθαλμικός βιασμός για 10-15 ώρες καθημερινά δεν καλύπτεται από κανένα σωστό σπινόραμα, ακόμα και δωρεάν να μου τα έδιναν.

:drinks:
 
Last edited:

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.952
Reaction score
55.057
View attachment 289372



ΥΓ. Γενικώς για τις "εκπτώσεις", έχω κι ένα ακόμα χαρούμενο εικονίδιο να ξαναποσταρω, για 38η φορά, αλλά θα πρέπει να ψάξω να βρω το δικό σου ποσταρισμα να το κάνω κουότ. Δεκτή κάθε βοήθεια. 🤩
Μετα θα βάλω κείνο με την αλεπού που πηδάει ψηλά και δε φτάνει την κληματαριά, δίνοντας έτσι αφορμή στη λαϊκή σοφία να βγάζει γνωστά αποφθέγματα.
😁
Για κάθε greeklish εικονίδιο μπορώ να βάζω κλασσικές σκηνές από Ελληνικές κωμωδίες που έμειναν αθάνατες ακριβώς επειδή περιγράφουν με διαχρονική ισχύ πραγματικές κοινωνικές καταστάσεις...

Η σκηνή που ακολουθεί είναι από την ταινία "Ο Αχόρταγος" με την υπόθεσή της και την ερμηνεία του Γιάννη Γκιωνάκη ν'ανάγονται στις ακόρεστες ορέξεις των σύγχρονων καταναλωτικών όντων :

Και 5.4.4 σύστημα έχουμε 😃
View attachment 289369

Now you're posting... Εμπρός να δημοσιεύονται και άλλοι νέοι εκπρόσωποι αυτής της τεχνοτροπίας που να μην ανήκαν στην... Klipsch. :sneaky:
 

Μηνύματα
4.478
Reaction score
7.761
Η σκηνή που ακολουθεί είναι από την ταινία "Ο Αχόρταγος" με την υπόθεσή της και την ερμηνεία του Γιάννη Γκιωνάκη ν'ανάγονται στις ακόρεστες ορέξεις των σύγχρονων καταναλωτικών όντων :
Τους είχαν τόσα χρόνια στην δίαιτα με το δικάναλο και τώρα πέσαν με τα μούτρα στο φαγητό.
:p 😃
 



Μηνύματα
27.430
Reaction score
25.561
Άμα φάτε καλό μπαβετ, της προκοπής, μετά οι μπάμιες είναι για κακούργημα. 😎

Για μπαβετ βάλτε ιμερσιβ, για μπάμιες το σχεδόν μονοκάναλο. 😁

Πείνασα πάλι..

View attachment 289382
Δεν πιστεύω να έβαλες λεμόνι !
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.243
Reaction score
19.333
-μολις εφαγα και μου ανοιξε η ορεξη παλι-
τώρα πέσαν με τα μούτρα στο φαγητό
Ισχύει. Όχι απλά δίαιτα, πείνα. 😋
ν'ανάγονται στις ακόρεστες ορέξεις των σύγχρονων καταναλωτικών όντων
Πείνασα πάλι..
Παίξτε τα κλαρίνα..
Σύρτε τους χορούς..
Πείνασ' ο κοσμάκης, φέρτε και κους κους.. :p
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.722
Μηνύματα
2.873.914
Members
37.938
Νεότερο μέλος
AntoKonto
Top