Τι είδαμε, τι θα δούμε

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.758
Reaction score
83.591
Θα σε αρέσει και σένα, έχει και σφαίρες και άλογα και πτάνες και μόνο τα απαραίτητα λόγια, δε θα κουραστείς!:p
Budget:
$7.700.000

Α παπαπαπαπαπα!!! :lolsign:
 

Μηνύματα
4.003
Reaction score
3.833
τα έχω κόψει τα βινύλια και το 35 που λες και πολύ είναι...οι πιτσιρικάδες που ασχολούνται ακόμα γιατί έφυγε η τάδε τις διώχνεις και δεν φεύγουν με τίποτα, κατσικώνονται λέμε :laugh::laugh::laugh:
:D:dance2::p:gamer::drinks:
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.323
Reaction score
93.901

Μηνύματα
27.267
Reaction score
25.272
Για σάντουιτς και κρασί ωρέ, βρε με τον άθρωπα!,,!:focus::drinks:
Να μην σε στενοχωρήσω Γιώργο , αλλά συνήθως τα σάντουιτς πάνε με μπύρες.
Αλλα εδέσματα πάνε με κρασί.
 



stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.360
Black Hawk Down (2001) 7/10
http://www.imdb.com/title/tt0265086/



Αργησα 14 χρονια να τη δω o_O αλλα....πολυ πιστολιδι βρε παιδακι μου....και μεγαλου μηκους!! Αρκετα ελικοπτερατα εφε και μπασιες,την νοικιασα blu ray και επελεξα LPCM 5.1:sneaky: και ΟΧΙ Dolby Digital 5.1>:( το οποιο ειναι απο αδιαφορο εως μ@@@κια. Οποιος δεν την εχει δει ας οπλιστει με υπομονη και ας λιωσει!! :thumbsup:
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.323
Reaction score
93.901
Unbroken Ειχα διαβασει το μισο βιβλιο και το βαρεθηκα ,αλλα το εργο καλο 7-8 !
Όντως καλό, και απίστευτα προσεγμένο ηχητικά. Επειδή έχει αρκετές σκηνές με αεροπλάνα, πολύ θα ήθελα να έχω στημένο σύστημα με Atmos, αφού η ταινία το διαθέτει.
8/10
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.323
Reaction score
93.901
The Hunger Games: Mockingjay Part 1 (2014)



Καλά, βρήκα και γ@μw τις εικόνες, έτσι; :D

Αλλά μην την αφήσετε να σας ξεγελάσει. Πατάτα ολκής, που θα μπορούσε να είναι το πρώτο δεκαπεντάλεπτο της κυρίως ταινίας (Part 2) που θα ακολουθήσει. 5-/10
 




Μηνύματα
20.125
Reaction score
14.509
Κι εξηγω:

Εχω δημιουργησει ένα ριτσιουαλ / εθιμο με το γιο μου, οποτε βρισκόμαστε να βλέπουμε μαζι μια η δυο η τρεις ταινιες δικης μου επιλογης.

Ταινιες που δεν γνωριζει / παλαιοτερες εννοω / και από μονος του ισως να μην τις διαλεγε ποτε: ειτε από αγνοια ειτε λογω υπερπληροφορησης / υπερπροσφορας στο διαδικτυο.

Διανυει την τριτη δεκαετια της ζωης του,κανει ονειρα για το μελλον του κι εχει πολλες επιθυμιες.

Θα ηθελα μερικους τιτλους ταινιων με αισιοδξο μηνυμα στο τελος.

Θα επιθυμουσα να δουμε μαζι ταινιες που θα του καρφωθουν στο μυαλο και ισως να θελησει στο μελλον να κανει το ιδιο με τα δικα του παιδια.

Θα ηθελα ταινιες βγαλμένες από τη ζωη που ν απευθύνονται σε ανθρώπους και να κανουν εκκληση και στη λογικη και στο συναισθημα.

Θελω ταινιες με δυνατο αποηχο!


Τι, η ποια ταινια σας ερχεται αυτόματα στο μυαλο?


Ευχαριστω εκ των προτερων!:)
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.758
Reaction score
83.591
Ρεαλιστικό νόημα θα βρει σε κάποιες ταινίες του δικού μου ενδιαφέροντος. Θα σου πρότεινα τη σειρά "Rocco's Perfect Slaves", αρκεί να τις δει χωρίς εσένα. :D

 



Μηνύματα
5.283
Reaction score
6.429
The little death 2014 9/10 χανει το 10αρι μονο γιατι ισως μονο η πρωτη ολοκληρωθηκε πληρως , το θεμα ειναι εαν πρεπει να το δειτε με το ετερον ημισυ αλλα αυτο ρωτηστε τον ψυχολογο σας :)
 

Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903
Κι εξηγω:

Εχω δημιουργησει ένα ριτσιουαλ / εθιμο με το γιο μου, οποτε βρισκόμαστε να βλέπουμε μαζι μια η δυο η τρεις ταινιες δικης μου επιλογης.

Ταινιες που δεν γνωριζει / παλαιοτερες εννοω / και από μονος του ισως να μην τις διαλεγε ποτε: ειτε από αγνοια ειτε λογω υπερπληροφορησης / υπερπροσφορας στο διαδικτυο.

Διανυει την τριτη δεκαετια της ζωης του,κανει ονειρα για το μελλον του κι εχει πολλες επιθυμιες.

Θα ηθελα μερικους τιτλους ταινιων με αισιοδξο μηνυμα στο τελος.

Θα επιθυμουσα να δουμε μαζι ταινιες που θα του καρφωθουν στο μυαλο και ισως να θελησει στο μελλον να κανει το ιδιο με τα δικα του παιδια.

Θα ηθελα ταινιες βγαλμένες από τη ζωη που ν απευθύνονται σε ανθρώπους και να κανουν εκκληση και στη λογικη και στο συναισθημα.

Θελω ταινιες με δυνατο αποηχο!


Τι, η ποια ταινια σας ερχεται αυτόματα στο μυαλο?


Ευχαριστω εκ των προτερων!:)


Μπραβο μπαμπα!!!Εισαι τελειος!
Οι πρωτες που ηρθαν στο μυαλο:

α)Cinema Paradiso

β)Il postino

γ)The Shawshank Redemption

δ)Das Leben der Anderen

Καλες θεασεις με το γιοκα!
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.620
Μηνύματα
2.868.268
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top