Benq W1070+

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Οπως το βλεπω θα ειμαι αλλος ενας dlpακιας με lcd προβολεα .
Να σκασω 1800 για τον 7500 και να βλεπω σε 98 ιντσες αποκλειεται .
 

Μηνύματα
7.237
Reaction score
4.617
Πες τα ρε Κώστα διότι εαν τα πω εγω θα είμαι άσχετος ...
Ενώ εσυ έχεις το απυρόβλητο εδώ μέσα ...

Το ίδιο ισχύει και για τον ήχο .
Τι τα αγοράζεις τα ηχεία εαν δεν μπορείς να τα υποστηρίζεις ?
Είτε απο πηγές είτε απο ενίσχυτες για να μην πω για τα απαγορευμένα καλώδια εδώ μέσα ....
Είτε ρεύματος είτε τα αλλα ....
Για να μην πω για την ακατανομαστη στήριξη τους με τα ρακ η τα αντικραδασμικα η τα πολυμπριζα ...

Αλλα ξέφυγα νομίζω ....
 



rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.326
Reaction score
93.916
Προβολεα με 10.000Ε να παρει ο Στεργιος παλι κατι θα τον ενοχλει.εγγυημενο αυτο που σου λεω
Αυτά είναι τα σύνδρομα όσων αρχίζουν να ασχολούνται με μετρητικά και καμπύλες. Ψάχνουν για ατέλειες και χάνουν την απόλαυση. :wink:
 

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Αυτά είναι τα σύνδρομα όσων αρχίζουν να ασχολούνται με μετρητικά και καμπύλες. Ψάχνουν για ατέλειες και χάνουν την απόλαυση. :wink:

Σε μερικες καμπυλες δεν χρειαζεται να ψαξεις για ατελειες ειναι μπροστα στα ματια σου και τοτε παει περιπατο η απολαυση...:eek:

 

Μηνύματα
471
Reaction score
56
ρε παιδια τοσες σελιδες ειναι παρα πολλες για να τις διαβασω ολες.
Ξερετε αν κανουν τα 3δ γυαλια μιας samsung f6500 για τα παρω απο ενα θειο μου που δεν τα χρησιμοποιει?
Αν δεν κανουν εχετε να προτινεται κατι οικονομικο για να αγορασω?
 


Μηνύματα
471
Reaction score
56
φιλε μου αν ηταν ετσι απλο δεν θα σας ρωταγα........
για να μπω στη διαδιακασια σημαινει οτι υπαρχει λογος που πρωτα πρεπει να ξερω και μετα να τα παρω.
 

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
ρε παιδια τοσες σελιδες ειναι παρα πολλες για να τις διαβασω ολες.
Ξερετε αν κανουν τα 3δ γυαλια μιας samsung f6500 για τα παρω απο ενα θειο μου που δεν τα χρησιμοποιει?
Αν δεν κανουν εχετε να προτινεται κατι οικονομικο για να αγορασω?

δεν κανουν αλλα αυτη ειναι η λυση που ζητας σε οικογενειακο πακετο απο Αγγλια για να μην περιμενεις πολυ


http://www.ebay.co.uk/itm/4x-SainSo...3D_TV_Glasses_Accessories&hash=item5d4acda2fe
 




Μηνύματα
204
Reaction score
9
καλησπέρα

Χρησιμοποιώ τον καινουργιο μου 1070+ σε τοίχο , που κατασύμπτωση τον είχα βάψει γκρί, και μου δίνει καταπληκτική εικόνα σε σύγκριση με λεθκό που τον είχα δοκιμάσει, ελάχιστες ανακλάσεις!!

Μια ερώτηση, μπορείτε να σκεφτείτε λύση για να maskαρω τις μαύρες μπάρες της εικόνας οταν παίζει σε 16:9.
Υπόψιν ότι προς το παρόν θα παίζω σε τοίχω , χωρίς οθόνη?
Μπορω πχ να βάλω στο φακό μπροστά κα΄τι από πανω και απο κάτω? ή στον τοίχο κάποια λύση (μή μονιμη?)

ευχαριστώ!
 

Μηνύματα
471
Reaction score
56
Προς το παρον τοιχο. εταξα της γυναικας καναπε οποτε μολις τον παρω θα γινει ο νεος σχεδιασμος. Προς το παρον τοιχο και μεταφορα του προβολεα απο το ραφι στο κεντρο του σαλονιου για προβολη........
 

Μηνύματα
204
Reaction score
9
Έβαλε κανείς nd filter?
Ποια διάσταση κουμπώνει ?
49 ? 67 ?

Επίσης κουμπώνει στο φακό ή θέλει πατέντα , και αν ναι ποια ?

Ευχαριςτω
 



Μηνύματα
204
Reaction score
9
Εγώ προβάλω σε γκρι τοίχο απο απόσταση 2,60m . Ειναι υπερβολικό και φίλτρα κι και γκρι οθονη ;
 

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
τι κανει αυτο ρε παιδια????
μειωνει την φωτεινοτητα στο μισο βελτιωνει και λιγο το μαυρο ο προβολεας ειναι πολυ πολυ φωτεινος και χρειαζεται ειτε οθονη με αρνητικο κερδος ειτε το φιλτρο .
Εαν δεν βιαζοσουν τοσο να τον αγορασεις θα σου εδειχνα στην πραξη πως παιζει τωρα πρεπει να κερασεις καφε και γλυκο για να το δοκιμασεις
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.428
Members
37.941
Νεότερο μέλος
mdim051
Top