Δεν μου στελνετε μειλ για τα προσωπικα μυνηματα

Status
Not open for further replies.

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΟΥΜ ΜΟΥ.
ΜΗΝ ΒΑΖΕΙΣ ΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑ.

ΕΙΠΑ απλα οτι απο τη στιγμη που ενα μελος στη προκειμενη περιπτωση εγω εχει ενα προβλημα ΜΕ ΤΟ SITE/FORUM πρεπει σαν τεχνικη υποστηριξη του site/forum να κανετε κατι για να λυσετε αυτο το προβλημα.
Ειναι κατι το τοσο δυσνοητο να το καταλαβετε?

Και το οτι στελνει σε καποια ατομα ειδοποιησεις αλλα οχι σε εμενα και σε καποιους αλλους ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟ SITE ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΩΣΤΑ ΞΕΡΕΙΣ...

Παραδεχτειτε οτι απλα ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΛΥΣΕΤΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ και αστε τα αλλα κατα μερος με το να κανετε μπαλακι τις ευθυνες στο εκαστοτε μελος για να μην ασχολειθητε αλλο.....

Δοκίμασε ν αλλάξεις mail και ασε τη γκρίνια.
Αν δουλεύει σε όλους και οχι σε σένα δεν μπορεί να φταίει το avsite.
 

Μηνύματα
104
Reaction score
11
Ω, πω!!
Φιλαράκο, είσαι μεγάλη περίπτωση! Τα ιδια έκανες και στο myphone και μπαναριστικες.
Χαλάρωσε λιγο, χρονιαρες μέρες! Πρωτοχρονια έχουμε! Ηρεμησε λίγο και πιστευω οτι θα βρεθεί η ακρη βλεποντας το πιο ψύχραιμα!
 




Μηνύματα
688
Reaction score
3
Ω, πω!!
Φιλαράκο, είσαι μεγάλη περίπτωση! Τα ιδια έκανες και στο myphone και μπαναριστικες.
Χαλάρωσε λιγο, χρονιαρες μέρες! Πρωτοχρονια έχουμε! Ηρεμησε λίγο και πιστευω οτι θα βρεθεί η ακρη βλεποντας το πιο ψύχραιμα!
Μα δεν εβρισα καποιον απλα τους αναφερω ενα προβλημα που εχω και μου λενε οτι φταιω εγω χωρις καν να το ψαξουν.

Τι να πω.

Δοκίμασε ν αλλάξεις mail και ασε τη γκρίνια.
Αν δουλεύει σε όλους και οχι σε σένα δεν μπορεί να φταίει το avsite.
Ειχα @hotmail.com και τωρα θα βαλω ενα @yahoo.gr να δω αν θα αλλαξει κατι αν και δεν το βλεπω.
Το αλλαξα σε @yahoo.gr αλλα μαντεψε...

Δεν μου ηρθε ουτε mail επαληθευσης και ναι κοιταξα ακομα και στον spam φακελο του mail account μου.

Αν θελεις πες μου και απο ποιο mail ερχονται ολες οι ειδοποιησεις να το βαλω στους ασφαλεις αποστολεις στο @yahoo.gr αν και παλι νομιζω οτι δεν θα ερθει τιποτα γιατι δεν πιστευω οτι φταινε τα mail accounts μου αλλα κατι στο φορουμ σας αφου μια χαρα δουλευουν ακριβως τα ιδια mail acc σε αλλα sites/forums.
 
Last edited:

Μηνύματα
688
Reaction score
3
Δοκιμασα να αλλαξω 2 μειλ αλλα κλασικα τσιφος.
Ουτε το μειλ επαληθευσης δεν μου ηρθε και κλασικα παντα κοιταξα και στον spam φακελο του καθε μειλ.
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.602
Reaction score
31.044
Ισως ο δαιμονας του mail να φταιει :sneaky:
Νομιζω οτι το προβλημα ειναι υπερφυσικο και οχι ηλεκτρονικο,αρα δεν μπορει να γινει τιποτα :mad:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.776
Reaction score
94.967
...απλα τους αναφερω ενα προβλημα που εχω και μου λενε οτι φταιω εγω χωρις καν να το ψαξουν.

Τι να πω.
Χωρίς;

Μάιστα...
 




Μηνύματα
688
Reaction score
3
Οκ με αυτα σας τα ποστ φαινετε το ποσο ωριμοι ειστε και ποσο σοβαρα παιρνετε τα προβληματα του φορουμ.

Οκ καλη συνεχεια και συγνωμη που σας αναφερα καποιο προβλημα του φορουμ.

Δεν θα ξαναγινει μιας και νομιζα οτι ειχα να κανω με σοβαρη ομαδα admin/mod κατι που οπως φαινετε απο τα τελευταια σας ποστ μονο αληθεια δεν ειναι.
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.889
Reaction score
34.342
Παντως, η αληθεια ειναι, δεν ειναι κακο να μπαινεις κ που κ που το φορουμ που (αν ) θελεις να γραφεις , να τσεκαρεις ετσι γενικα, τα μυνηματα σου, κανα ωραιο θεματακι, ν ανταλλαζουμε καμια κουβεντα κλπ, παρα να το χεις μονο για ειδοποιησεις...

Δοκιμασε το !
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.731
Reaction score
7.518
τωρα?
εγινε κατι αλλο?
Οκ με αυτα σας τα ποστ φαινετε το ποσο ωριμοι ειστε και ποσο σοβαρα παιρνετε τα προβληματα του φορουμ.

Οκ καλη συνεχεια και συγνωμη που σας αναφερα καποιο προβλημα του φορουμ.

Δεν θα ξαναγινει μιας και νομιζα οτι ειχα να κανω με σοβαρη ομαδα admin/mod κατι που οπως φαινετε απο τα τελευταια σας ποστ μονο αληθεια δεν ειναι.
Δηλαδη εσυ τωρα δειχνεις ωριμοτητα με το να κατηγορεις τους διαχειριστες ?

Και φυσικα να μην ξαναγινει οπως αναφερεις μιας και δειχνεις οτι δεν σεβεσαι τον χωρο που σε φιλοξενει αλλα και τους ανθρωπους που προσπαθουν να το διατηρουν σε ηρεμη κατασταση εχοντας πολλες φορες απεναντι τους ατομα που επιζητουν να δημιουργουν αναλογα τερτιπια....και στην προκειμενη περιπτωση εσενα που κοροιδευεις κιολας ενω σου εχουν απαντησει αρκετοι απο τους διαχειριστες δειχνοντας ενδιαφερον για το προβλημα που αντιμετωπιζεις!!
Παρτο λοιπον ποιο ωραια γιατι και η --ευγενεια --που εισεπραξες εχει και αυτη τα ορια της!!
 

Μηνύματα
688
Reaction score
3
Παντως, η αληθεια ειναι, δεν ειναι κακο να μπαινεις κ που κ που το φορουμ που (αν ) θελεις να γραφεις , να τσεκαρεις ετσι γενικα, τα μυνηματα σου, κανα ωραιο θεματακι, ν ανταλλαζουμε καμια κουβεντα κλπ, παρα να το χεις μονο για ειδοποιησεις...

Δοκιμασε το !
Δεν ειπα οτι το εχω μονο για ειδοποιησεις αλλα αυτο το εργαλειο που εχουν ολα τα φορουμ και ειναι τρομερα πρακτικο το χρησιμοποιω κατα κορον.
Επομενως το να ΜΗΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ σε ενα φορουμ ειναι ενα μεγαλο μειον για εμενα προσωπικα.

τωρα?
εγινε κατι αλλο?

Δηλαδη εσυ τωρα δειχνεις ωριμοτητα με το να κατηγορεις τους διαχειριστες ?

Και φυσικα να μην ξαναγινει οπως αναφερεις μιας και δειχνεις οτι δεν σεβεσαι τον χωρο που σε φιλοξενει αλλα και τους ανθρωπους που προσπαθουν να το διατηρουν σε ηρεμη κατασταση εχοντας πολλες φορες απεναντι τους ατομα που επιζητουν να δημιουργουν αναλογα τερτιπια....και στην προκειμενη περιπτωση εσενα που κοροιδευεις κιολας ενω σου εχουν απαντησει αρκετοι απο τους διαχειριστες δειχνοντας ενδιαφερον για το προβλημα που αντιμετωπιζεις!!
Παρτο λοιπον ποιο ωραια γιατι και η --ευγενεια --που εισεπραξες εχει και αυτη τα ορια της!!
1ΟΝ ΔΕΝ μου ειπαν ολοι οι admin/mod κατι που ΗΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ, δεν ειχα δοκιμασει.
2ΟΝ Με το να με κατηγορουν οτι εγω φταιω που δεν λαμβανω ειδοποιησεις ειναι τροπος για να λυσεις ενα προβλημα ετσι?
3ΟΝ Δειχνω τοση ωριμοτητα οση μου δειξανε πολλα ατομα απο εδω.
3ΟΝ Ειπα να βοηθησω το φορουμ εφιστωντας την προσοχη του σε κατι που δεν δουλευει σωστα και τι ελαβα σαν απαντηση???
Οτι εγω φταιω, οτι μονο σε εμενα(και καλα) δεν δουλευει σωστα, το να μπαινω στο site και να ελεγχω χειροκινητα το οποιο προσωπικο μυνημα ή ειδοποιηση εχω.

Αυτα για εμενα δεν ειναι προσπαθεια να λυσεις ενα προβλημα.
 
Last edited by a moderator:

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.776
Reaction score
94.967
Επομενως το να ΜΗΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ σε ενα φορουμ ειναι ενα μεγαλο μειον για εμενα προσωπικα.

Δουλεύει λέμε!

Από πέρυσι στο λέμε!

Οτι εγω φταιω, οτι μονο σε εμενα(και καλα) δεν δουλευει σωστα...
Και καλά ε;

Γιατί δεν έχει άλλος τέτοιο πρόβλημα;
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
688
Reaction score
3
ΣΤΑΝΤΑΡ εχουν κι αλλοι αυτο το προβλημα απλα ισως ή τους αγνοητε οπως κανετε με εμενα ή απλα δεν τους ξερετε ακομα.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.776
Reaction score
94.967
Ας βγει τότε ένας εδώ στο θέμα σου να πει ότι τον αγνοήσαμε, ή ότι έχει πρόβλημα.
 

Status
Not open for further replies.

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.670
Μηνύματα
2.871.634
Members
37.930
Νεότερο μέλος
axil
Top