Μηχανήματα για οφθαλμόλουτρο






Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.073
Reaction score
8.083
Το τι κασέτες έχω γράψει με 2 τέτοια στο μαγαζί δεν το συζητώ! Αθάνατες κατασκευές! Το κακό είναι ότι πουλήθηκαν με την επιχείρηση το 1983. Υπήρχε τότε ειδικός λόγος να γίνει αυτή η κίνηση, δυστυχώς. Και κατόπιν ασχολήθηκα με το πιο ανιαρό επάγγελμα: Τα λογιστικά, οικονομικά.
 



Μηνύματα
274
Reaction score
106
Ε δεν περίμενα να βρω video... Αυτό το είχα αγοράσει με μεγάλο κόπο το 1976. Υπάρχει ακόμη άθικτο στο Πατρικό μου!


Του φίλου παραπάνω έχει καεί το λαμπάκι του bias...
ενα τετοιο παρομιο μηχανιμα σαν αυτο στο βιντεο ειχα και εγω πριν πολλα χρονια ηταν ενισχυτης με κασετα μαζι ιδια κουμπια , θημαμαι ειχε ωραιο ηχο ωραια πριμα και μεσεα περιοχη. αργοτερα μετακομισαμε και θεώρησα πως ο ενισχυτης ειναι παλιος και τον πεταξα στα σουπιδια. μεγαλο σφαλμα αργοτερα το μετανιωσα και τωρα τον αναπολω
 

Μηνύματα
1.123
Reaction score
725
Ενα συγγενικο προσωπο εχει ενα panasonic national.Ειναι phono,radio και κασσετοφωνο μαζι.Οταν μου το δωσει θα βαλω φωτογραφιες.
 




Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.073
Reaction score
8.083
Να και κάποια ηχεία που αρέσουν στην σύζυγο. Βέβαια δεν της ανέφερα τιμούλα.... Τότε θα μας έλειπε ξαφνικά, τουλάχιστον βάζο.

Πάει και η περίοδος που "κατέβαιναν" εικονικά οι τιμές, συνταξιούχος γαρ και άρα ελεγχόμενος. (Πχ από την pana έλειπε τουλάχιστον το 60% της αξίας.)
 








Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.667
Μηνύματα
2.869.443
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top