Το δικό μου ηχοσύστημα (spiros62)

Μηνύματα
557
Reaction score
523
Παρακαλώ να επισημάνεις ποιά παράγραφο σε αυτό το θρεντ εννοείς. Με quote. Όχι θεωρητικά.

Για τους τρόπους τους δικούς σου, τους αντιλαμβάνομαι απο το υπογραμμισμένο...
Τους δικούς μου τροπους, καλό είναι ν τους αντιλαμβανεσαι από το να διαβαζεις το .....ο γαμημενος ο τροπος....
Από κοντά γίνονται πολύ χειροτεροι...
Καποια στιγμή πρεπει να μαζευεται η επιμονή στη βλακεία...
Οσον αφορα τα θεωρητικά....πεφτεις πολυ έξω....απλά έχω σταματησει να ανοιγω μυαλά, σε όσους δεν έχουν...
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Οποιος ανοίγει θρεντ παρουσίασης ηχοσυστήματος μπορεί να δηλώνει σαφώς την συγκατάθεσή του σε προτάσεις βελτίωσης από άλλα μέλη.
Σε αντίθετη περίπτωση θα γράφει “παρακαλώ επιθυμώ μόνο συγχαρητήρια -και πόσο όμορφα φαίνονται όλα -και μπράβο για το γούστο σου -εξαιρετικές επιλογές -ωραία καβλώδια”
Ρε φίλε, έκανα ακριβώς την ίδια σκέψη το πρωί...
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.963
Reaction score
20.483
Τους δικούς μου τροπους, καλό είναι ν τους αντιλαμβανεσαι από το να διαβαζεις το .....ο γαμημενος ο τροπος....
Από κοντά γίνονται πολύ χειροτεροι...
Καποια στιγμή πρεπει να μαζευεται η επιμονή στη βλακεία...
Οσον αφορα τα θεωρητικά....πεφτεις πολυ έξω....απλά έχω σταματησει να ανοιγω μυαλά, σε όσους δεν έχουν...
Πάντως, μέχρι στιγμής, εσένα διακρίνω για τους κακούς σου τρόπους παρά κάποιον άλλον.
 






P

PMC

Guest
Κύριε Σπύρο μού άρεσε πολύ το σύστημα σου.
Τα ηχεία κοσμούν τον όμορφο χώρο σου.
Εύχομαι καλές ακροάσεις και να'σαι πάντα καλά να μοιράζεσαι την χαρά σου όπου εσύ επιθυμείς.
Τώρα θέλω να ζητήσω απο τους διαχειριστές την διαγραφή μου απο το Avsite.
Δεν επιθυμώ πλέον να είμαι μέλος αυτού του forum.
Ευχαριστώ για την φιλοξενία.


Πείτε μου ότι δεν τον διαγράψετε......
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Νιετ...
Έχω βάλει όμως φώτο σε άσχετο θρεντ..
ε καμε μια παρουσιαση μρε κουμπαρε !
να 'ρθει κι ο νταλιμπαν και οι γιατροι και οι ψηφιακοι και οι αλλοι με τα πικαπ - εσυ εχεις και κενωνικες ανυσηχιες θα 'ρθουνε κι απ' τα πολιτικα - θ' ανεβασωμε και κανα λοκω ...
ωραια θα 'ναι ...
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
ε καμε μια παρουσιαση μρε κουμπαρε !
να 'ρθει κι ο νταλιμπαν και οι γιατροι και οι ψηφιακοι και οι αλλοι με τα πικαπ - εσυ εχεις και κενωνικες ανυσηχιες θα 'ρθουνε κι απ' τα πολιτικα - θ' ανεβασωμε και κανα λοκω ...
ωραια θα 'ναι ...
Έχω υποσχεθεί να πάρω umik και να ανεβάσω και μετρήσεις...άμα είναι να γελάσουμε τουλάχιστον να το κάνουμε σωστά...και να βγει και κάτι χρήσιμο από όλον τον χαβαλέ;)
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Έχω υποσχεθεί να πάρω umic και να ανεβάσω και μετρήσεις...άμα είναι να γελάσουμε τουλάχιστον να το κάνουμε σωστά...και να βγει και κάτι χρήσιμο από όλον τον χαβαλέ;)
οκ, σωστο - οποτε δε λεω πραμα για τσι γυμνες επιφανειες και τη μπουχαρα πουχου ... :drinks:
 




rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.852
Πείτε μου ότι δεν τον διαγράψετε......
Αφού ζήτησε την διαγραφή του, τι θα έπρεπε να κάνουμε; Δεν ήταν ban, αλλά διαγραφή του από μέλος, όπως επιθυμούσε.
 

P

PMC

Guest
Αφού ζήτησε την διαγραφή του, τι θα έπρεπε να κάνουμε; Δεν ήταν ban, αλλά διαγραφή του από μέλος, όπως επιθυμούσε.

Η σκέψη να ήταν ειρωνική η συγκεκριμένη ανάρτηση σας πέρασε από το μυαλό η το χαρήκατε κιόλας .....?
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.852
Ειρωνική ή κυριολεκτική, μεγάλα παιδιά είμαστε, έχουμε την ευθύνη όσων γράφουμε. Εξ άλλου, αν θέλει μπορεί να ζητήσει την επανενεργοποίησή του. ΔΕΝ μπαναρίστηκε.

Χαιρέκακοι πάντως δεν είμαστε, όπως υπονοείς. ;)
 

P

PMC

Guest
Ειρωνική ή κυριολεκτική, μεγάλα παιδιά είμαστε, έχουμε την ευθύνη όσων γράφουμε. Εξ άλλου, αν θέλει μπορεί να ζητήσει την επανενεργοποίησή του. ΔΕΝ μπαναρίστηκε.

Χαιρέκακοι πάντως δεν είμαστε, όπως υπονοείς. ;)

Η σπουδή η οποία δείξατε με παραξένεψε ......
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.335
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top