Τοποθέτηση SL & SR σε σαλόνι...






Μηνύματα
98
Reaction score
36
Κ μετά από 9 μηνες ήρθε η ώρα να ρωτήσω ξανά τους ειδήμονες σε ότι αφορά την επιλογή subwoofer..... Λοιπόν μετά την έρευνα που έχω κάνει έχω καταλήξει στα εξης
1.klipsch R12SW 315€
2.klipsch R10SW 267€
3.sunfire sds-10 409€
4.yamaha ns-sw300 399€
5.dali sub E9F 415€

Το budget είναι 400€.Ο χώρος κ τα ηχεία μου αναφέρονται στην πρώτη σελίδα..... Κλείνω περισσότερο προς yamaha κ klipsch 12sw αλλά αν μπορώ να κάνω την δουλειά μου κ με το μικρότερο klipsch δεν θα πω όχι..... Λοιπόν για πείτε απόψεις να δούμε που θα τα σκάσουμε.....
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Εχεις προθεσμία μεχρι τα μεσάνυχτα να ανεβάσεις φωτό με τα ηχεία σου καλύτερα τοποθετημένα
Με τσακωσατε παλι.....βαριομουν να τους αλλαξω θεση...χαχαχα
Κ μετά από 9 μηνες ήρθε η ώρα να ρωτήσω ξανά τους ειδήμονες
Τα ηχεία τα μετακίνησες ή θα χεστούμε μεσημεριάτικα?:D
 




Μηνύματα
98
Reaction score
36
:whistling::whistling::whistling:Ρε παιδιά περιμένω να ολοκληρωθεί το συστημα κ μετά θα κάνω όλες τις αλλαγές που πρότεινε ο dimi....
 




Μηνύματα
98
Reaction score
36
:offtopic:Παιδιά έχω κάνει μια ερώτηση στο post#66# εάν δεν σας πειράζει να μου απαντήσετε.....
 




Μηνύματα
98
Reaction score
36
Το αυτό και από 'μένα!
Πάρε το μεγαλύτερο ported που μπορείς.
Παιδιά όταν λέμε ported εννοούμε να έχει έξοδο για διαφυγή του αέρα;Να μην είναι κλειστό το κουτί δηλαδή;
[DOUBLEPOST=1528583031][/DOUBLEPOST]
Μπορω να σου απαντησω με σιγουρια στο μοναδικο σαμπ που ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ. Πωλειται ενα svs pb1000 στις αγγελιες αν θυμαμαι καλα 450 ευρω. Τσιμπα το χθες.
Δυστυχώς η αγορά θα γίνει με κάρτα οπότε λίγο δύσκολα για μτχ.... από αυτά που έχω στην λίστα δεν φτουράει κανένα;
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.384
Reaction score
74.636
Παιδιά όταν λέμε ported εννοούμε να έχει έξοδο για διαφυγή του αέρα;Να μην είναι κλειστό το κουτί δηλαδή;
Ναι.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.556
Μηνύματα
2.864.284
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top