Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.390
Reaction score
74.657
εγώ από όλο τον πρόλογο κατάλαβα ότι η γειτόνισσα είναι μπάζο...
Ναι. Ντροπή.


Ζω κι αυτόν τον εφιάλτη κάθε μέρα με τα 2 αδεσποτίνια μου. Σε 'μένα έπρεπε να τύχουν σκλιά που γουστάρουν λασπόλουτρα ακόμα και με 2-3 βαθμούς; :rolleyes:

IMG_20190304_170336.jpg
 



Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.312
Reaction score
7.823
Επιστρέφοντας απ' το περπάτημα με τα σκυλάκια συναντώ νεαρή γειτόνισσα που παλεύει με τα καλώδια του πόλου στο βρωμερό diesel Panda της. Τα εργαλεία είναι πεταμένα στις λάσπες δίπλα στο αυτοκίνητο. :o:o:o

Τη χαιρετώ, της λέω οτι ξεβιδώνει λάθος καλώδιο, ντρέπομαι να την αφήσω έτσι και αποφασίζω να τη βοηθήσω. :oops:
Λύνω πόλο που της είπε απο το τηλέφωνο ο μηχανικός λες και θα κάνει reset, πάω να τον ξαναβάλω και δεν σφίγγει με τίποτα με τα διαλυμένα (και λασπωμένα) κλειδιά. >:(

Φεύγω, έρχομαι σπίτι, απολυμαίνομαι απο το βρωμοπετρέλαιο με τριπλά σαπούνια και καυτά νερά (think Jack @ As Good As It Gets) και εδώ και μια ώρα σκέφτομαι συνεχώς την χαλαρή βίδα. Να πάω να τη σφίξω με τα τέλεια και πεντακάθαρα Facom κλειδιά μου; Θα λερωθούν και θα φανεί πόσο γκάουλας είμαι.
Να ξεχάσω τη βίδα; Δεν μπορώ. :rolleyes:

Δεν ξέρω τι να κάνω. :D
Ανεβασε φωτο με τα αποστειρωμενα φακομ.
Θα αρχισουμε να σου λεμε διαφορα, θα βγαλεις και τα υπολοιπα εργαλεια, θα γινει τζερτζελες και στο τελος θα τσακωθουμε για το παταφιξ.
Ε, εντωμεταξυ θα εχεις ξςχασει τη βιδα.
Αμα την ξαναδεις πες της να παει να της τη σφιξουν.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.841
Reaction score
77.421
Ζω κι αυτόν τον εφιάλτη κάθε μέρα με τα 2 αδεσποτίνια μου. Σε 'μένα έπρεπε να τύχουν σκλιά που γουστάρουν λασπόλουτρα ακόμα και με 2-3 βαθμούς; :rolleyes:


ο Θεός σου στέλνει σήμα...
πάρε και γρούνια :lol:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.841
Reaction score
77.421
Ανεβασε φωτο με τα αποστειρωμενα φακομ.
Θα αρχισουμε να σου λεμε διαφορα, θα βγαλεις και τα υπολοιπα εργαλεια, θα γινει τζερτζελες και στο τελος θα τσακωθουμε για το παταφιξ.
Ε, εντωμεταξυ θα εχεις ξςχασει τη βιδα.
Αμα την ξαναδεις πες της να παει να της τη σφιξουν.
αυτός προκειμένου να μη λερώσει τα φακομ...παίζει να πάει να αγοράσει άλλα απ'τα λιντλ ...να πάει να της κάνει τη δουλειά και μετά να τα πετάξει από τη σιχαμάρα :roflmao::roflmao:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.390
Reaction score
74.657
Ανεβασε φωτο με τα αποστειρωμενα φακομ.
Δεν έχει νόημα, είναι 10-15 ετών και σαν να τα αγόρασες χθες και να τα σαπούνισες αμέσως.

αυτός προκειμένου να μη λερώσει τα φακομ...παίζει να πάει να αγοράσει άλλα απ'τα λιντλ ...να πάει να της κάνει τη δουλειά και μετά να τα πετάξει από τη σιχαμάρα :roflmao::roflmao:
Έχω άπειρα παλιά εργαλεία για τέτοιες δουλειές. Απο τα σκάφη/ποδήλατα/μηχανάκια/σκι. :D
Σιγά μη δάνειζα στους μαστόρους τα καλά. :p
 





daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.841
Reaction score
77.421




Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.218
Reaction score
27.779
Σήμερα το Avsite είναι πιο πλούσιο.
Πάτησα όλα τα διαφημιστικά μπανεράκια που βγήκαν στην οθόνη.
Όλα.
Ευκαιρία να γίνουν επενδύσεις.
Προτείνω μετοχές της Boeing.
 

D

Deleted member 23222

Guest
Επιστρέφοντας απ' το περπάτημα με τα σκυλάκια συναντώ νεαρή γειτόνισσα που παλεύει με τα καλώδια του πόλου στο βρωμερό diesel Panda της. Τα εργαλεία είναι πεταμένα στις λάσπες δίπλα στο αυτοκίνητο. :o:o:o

Τη χαιρετώ, της λέω οτι ξεβιδώνει λάθος καλώδιο, ντρέπομαι να την αφήσω έτσι και αποφασίζω να τη βοηθήσω. :oops:
Λύνω πόλο που της είπε απο το τηλέφωνο ο μηχανικός λες και θα κάνει reset, πάω να τον ξαναβάλω και δεν σφίγγει με τίποτα με τα διαλυμένα (και λασπωμένα) κλειδιά. >:(

Φεύγω, έρχομαι σπίτι, απολυμαίνομαι απο το βρωμοπετρέλαιο με τριπλά σαπούνια και καυτά νερά (think Jack @ As Good As It Gets) και εδώ και μια ώρα σκέφτομαι συνεχώς την χαλαρή βίδα. Να πάω να τη σφίξω με τα τέλεια και πεντακάθαρα Facom κλειδιά μου; Θα λερωθούν και θα φανεί πόσο γκάουλας είμαι.
Να ξεχάσω τη βίδα; Δεν μπορώ. :rolleyes:

Δεν ξέρω τι να κάνω. :D
Να της αφήσεις τα Facom και να πάρεις το Πάντα να παίζουν τα ζωντανά σου, να κοιμούνται, και να μαμιούνται...
Τίμια ανταλλαγή, δεν θα λερώνονται τόσο επίσης.
 




ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.607
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top