Αρωμα hi-end απο Θεσσαλονικη.

Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Κατάλαβες @Γιάνννης; Μάθε μπαλίτσα από τον άρχοντα!
Bρε εδω του ειπε να την ''ψαξει''. Σε ποιον; Στον Μπουτχια!!!!
Αχ Αλλάχ...ποσες συγκινησεις να αντεξω ακομα μεσα σ' αυτο το φορουμ η...ωριμη; :p
Να μου το θυμηθειτε: Ο Γιανννης ειναι ''ανωτερος'' απ' τον Λεανδρο. Μουντιαλ και βαλε..8-):gamer::)
 










Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Αντε βρε παιδια , παμε λιγο πιο ζεστα, να πιασουμε εκεινες τις ρημαδες τις 100 σελιδες ... που 'χω παει σε νεο χωρο και χρειαζομαι συμβουλες απο τους ειδικους ... και καθομαστε και συζηταμε για κουβερτες πανωσεντονα και ριχταρια ...
:(
 




Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Μαλλον στο Γκέτιγκεν...Η σχολη Μαξ Πλανκ ειδεικευεται στην...Πυρηνικη Φυσικη.:angel:
Η πυρηνικη φυσικη ειναι πλεον ξεπερασμενη, εδω μιλαμε για πυρηνικη υδραυλικη.
Απολαυστε υπευθυνα.
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
Μεσιε Γκουρου, ομολογω, οτι για καποιο διαστημα το πιστεψα, αργοτερα ομως καπου δεν μου "εβγαιναν τα νουμερα", ετσι διατυρησα την αρχικη και εσφαλμενη εντυπωση ως σπανια εξαιρεση στο ζωδιο του Διδυμου (φτανοντας ακομα και ως καρμικη τιμωρια απεναντι στο δικο μου). Η ζωδιακη ενασχοληση, ηταν κατι το προσωρινο και την θεση που κατειχε πηρε μια διαφορετικη και πολυ πιο αληθινη προσεγγιση στην ολη κατασταση, καταληγοντας οτι τα αστερια ειναι απλα μια προφαση.
"we look our future in the stars, what a rediculus tribe we are" - I, ludicrus.

Επι του θεματος των προσωπικων στοιχειων, ειμαι (και απο νωρις ακολουθω) την αποψη οτι στο διαδικτιο ειμαστε το account μας, και οχι ο πληρης εαυτος μας, με τα θετικα και αρνητικα που μπορει να επιφερει αυτη η συνθηκη του μεσου, τα οποια στην πορεια του χρονου ειναι εντελως απροβλεπτο το πως και το ποτε μπορουν να αντιστραφουν. Αυτο βεβαια συμβαινει ακομα και στην πραγματικη ζωη, αλλα με αλλες συνθηκες. Διαδικτιο-μεχρι ενα σημειο, επειτα επιστροφη και παλι στον δρομο.

Παρομοιως, θελω να πιστευω οτι οπως ακουμε με την ψυχη μας, ετσι βρισκουν την ακρη οι ψυχες πολυ περα απο λογια, λεξεις, ή οποια ηχοσυνολα.
-
Rosinante, αριστα μπραβο! η μεταφραση ειναι οντως "δεκεμβρισμενος", παθητικη μετοχη του December, διαδικτιακο και οχι μονο Nickname, απο το 2006. -μαλιστα εφαγα και σημερα report στο fakebook.
 





Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.315
Μηνύματα
2.858.244
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top