Αρωμα hi-end απο Θεσσαλονικη.




wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.973
Reaction score
20.491
Γιατί, λες να την καταλάβει;
Φίλε, η γνώση πρέπει να διαχέεται. Εάν θέλει, θα του παρέχω τη γνώση. Το εάν θα την καταλάβει ή/και εκμεταλλευτεί προς όφελός του, είναι δικό του θέμα.
 



Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Ολος ο κοσμος νομιζει οτι εισαι Διδυμοι....
Θα φταινε οι κωλοτουμπες.....:D
η το αβαταρ... Διαλεξε...
...
τι εχουμε παθει τελευταια βρε Θεουλημ !
Υπάρχουν και όρια στη (μεταδιδόμενη) Γνώση...τέκνον JFK.;)
 

Μηνύματα
570
Reaction score
1.548
Μήπως θες καμία μαγνητική τομογραφία εγκεφάλου;

Τουλ.
Στο κλέβω σήμερα παίρνω τις καινούργιες. Εξαιρετική ιδέα!

τι εχουμε παθει τελευταια βρε Θεουλημ !
Άστα Χάος φανερώσου.
 




vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.105
Reaction score
2.740
Εγω θα προτεινα παλι το αβαταρ του καθενος να ειναι το συστημα του,για ευνοητος λογους αντιληψης επιπεδου γνωσης...
[/QUOTE]
εγω μπορω να βαλω το γενετησιο συστημα μου μπας και βγω ραντεβου με μια φιλη απο εδω μεσα????
 





wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.973
Reaction score
20.491
Αυτόν μύγα τσετσέ τον δάγκωσε και ξεκίνησε να ουρλιάζει;
Δεν ουρλιάζει, φίλε Κώστα, δεν ουρλιάζει. Τραγουδάει ο άνθρωπος! Να, κάτι τέτοια θα φέρω να ακούσουμε στο σύστημά σου, δεν πειράζει, ε; :biggrin:

@wizzy θα μου στείλεις την μελέτη;
Όχι ότι θα καταλάβω και πολλά.
Έχεις pm. Είπαμε, η γνώση πρέπει να μοιράζεται.

@leandros: Μην γελάς, γιατί αν βάλω αυτά στο σύστημά σου, στις εντάσεις αναφοράς, θα βγάλουν πόδια τα ηχεία σου και θα εξαφανιστούν τρέχοντας! Δεν ξέρω εάν θα είσαι εκεί για να τα δεις ή εάν θα έχεις ξεκινήσει το τρέξιμο πρώτος!

Υ.Γ.: αυτό που ακούτε στο video θεωρείται "soft" στους κύκλους μας. Υπάρχει "mild", "hard" κι "άντε γεια, ματώσαν τα τύμπανα μου από την καφρίλα". Για παραδείγματα, όποιου βαστάει η ψυχούλα του, ας πάει μια βόλτα από το "σάπιο" thread.8-)
 
Last edited:


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.411
Reaction score
125.600
Προς θεού, χωρίς σαμπ, μη πάτε να το ακούσετε αυτό, και βεβαίως όλος ο δίσκος είναι εξαιρετικός...


Χωρίς σαμπ ακούς τα καμπανακια μόνο.

Αγάπη μόνο...
Post automatically merged:

Να, κάτι τέτοια θα φέρω να ακούσουμε στο σύστημά σου, δεν πειράζει, ε; :biggrin:
Να φέρεις ο,τι θες και κάτσε να τα ακούσεις, εγώ θα πάω σε απόσταση ασφαλείας, στην αυλή να παίζω με τα σκυλιά.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.973
Reaction score
20.491
Να φέρεις ο,τι θες και κάτσε να τα ακούσεις, εγώ θα πάω σε απόσταση ασφαλείας, στην αυλή να παίζω με τα σκυλιά.
Δεν γίνεται! Βασικά, οι επιλογές σου είναι δύο: θα μείνεις και θα ακούσεις ή θα φέρω τον @PAULT να βάλει μουσική και μετά δεν θα έχεις σύστημα/δωμάτιο/σκυλιά/γείτονες κτλ. :lolsign:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.360
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top