Αρωμα hi-end απο Θεσσαλονικη.

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
δεν το γνωριζα! θενξ!
καρμα ιζ α μπιτς! and you cannot cheat karma..
καταδικασμενος εκ πεποιθησεως λοιπον να παραμεινω στην αφανεια.. αυτο θα ειναι το τιμημα του underground
 


Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Κούρεψε καμιάν αίγα μρε κουμπάρε..!
Τα αιγοπροβατα κουρευονται αρχες του θερους - τωρα ειναι αργα. Οι βασικοι ιδιοσυντονισμοι του χωρου βρισκονται στα 28,3 42,5 και 68 hz. νομιζεις θα ειχα καποιο αποτελεσμα ?

Επισης λεμε "κιαμια" οχι "καμιαν" ...

:biggrin:
Post automatically merged:

Αν σου μειναν σεμεδακια...Κατι γινεται!!!
Εχω κατι κοφτα ... λες να κανω δουλεια ?
 

Μηνύματα
2.303
Reaction score
5.358
Μα τι να μου κανει ο ανθρωπος ? μια κουβερτα για το φθινωπορο κι ενα παπλωμα για τον χειμωνα ειναι η προικα μου ...
Στη κούτα και πίσω απ τα ηχεια.... Αντε.... Φτιάχνει ο χώρος σιγά σιγά.... Και εγώ θα κάνω καταδρομικη στη ντουλάπα της Σταυρούλας.... Έχει κάτι φλιζζζζζζ.... Μούρλια...... :biggrin:
 

Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Rosinante, αριστα μπραβο! η μεταφραση ειναι οντως "δεκεμβρισμενος", παθητικη μετοχη του December, διαδικτιακο και οχι μονο Nickname, απο το 2006. -μαλιστα εφαγα και σημερα report στο fakebook.
Η γλωσσοπλαστικη...χειρουργικη ειναι επιστημη με ταλεντο....Τι τα' χουμε τα διπλωματα γ..... το κερατο μου εδω μεσα; :p :p :p
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.658

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Τα αιγοπροβατα κουρευονται αρχες του θερους - τωρα ειναι αργα. Οι βασικοι ιδιοσυντονισμοι του χωρου βρισκονται στα 28,3 42,5 και 68 hz. νομιζεις θα ειχα καποιο αποτελεσμα ?

Επισης λεμε "κιαμια" οχι "καμιαν" ...

:biggrin:
Post automatically merged:


Εχω κατι κοφτα ... λες να κανω δουλεια ?
Αν ειναι χειροποιητα της γιαγιας,ναι.Αλλιως στεγνωνεις μεσαιες...
Εννοείται ρε!

Πάντως άμα θες ν'ασχοληθεις και με την ηχογράφηση, σου βρήκα ένα βολικό σύγχρονο και οικονομικό μικρόφωνο.

Σ'αρές;

Άμα τα πας καλά, θα κλείσεις συνεργασία με αμαζον. Καλό;
Το link με παει σε download.Παλι sub μας χωνεις στο υποσεινηδειτο ρε κουφαλα;
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
Η γλωσσοπλαστικη...χειρουργικη ειναι επιστημη με ταλεντο....Τι τα' χουμε τα διπλωματα γ..... το κερατο μου εδω μεσα; :p :p :p
... ειναι φυσικο τελεντο -καμμια σχεση με τη φυσικοτητα της χαιεντικης (ανα)παραγωγης !! ποπο...13 χρονια Dec. (Ντεκ) ή/η μαιμου... γι'αυτο τα τραβαω .. το κερατο μου μεσα, το κερατο μου μεσα. σκ@τ@, δε γκ***ται! παω να φτιαξω καινουριο φεικβμπουκ, παω σπιτι, αλλα πρωτα θα περασω απο το δισκαδικο να παρω κανα δισκο cd.
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.658
Μπα; Το Σεπτέμβριο το ανακάλυψαν και στο γουατ Χάι φάι! Απίστευτο; Χαχαχαχαχαχαχα

Έχει και για το άλμπουμ ηλεκτρονικής! Κάτσε να το ψωνίσω να δω τι κάνανε κει πέρα....


Θα σας το μοιράσω σε δικάναλο.

:lolsign: :lolsign: :lolsign: :lolsign: :lolsign: :lolsign:
 

A

AKARL

Guest
Επειδή πλέον είναι αδύνατο να εντοπίσω συγκεκριμένα μηνύματα σε αυτό το νήμα θα επαναφέρω την πρόταση του Γιάνννη και του Μπούθχια να επισκεφθεί ο Γιάνννης το ιμμέρσιβ τσαρδί του Κωσταυτχιά και να κάνει ακρόαση το σύστημα ατελώς.

Εν συνεχεία θα αναμένω εναγωνίως αναλυτικό ρηβγιού, φωτορεπορτάζ και προτάσεις βελτίωσης της ενιαίας οντότητας (χώρου-μηχανημάτων) του Κωσταυτχιά.

Ιδού η Ρόδος ιδού και το ... πήδημα. Το αντέχεις ΕΑΡ; :sneaky:
 

Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.787
Reaction score
28.221
Επειδή πλέον είναι αδύνατο να εντοπίσω συγκεκριμένα μηνύματα σε αυτό το νήμα θα επαναφέρω την πρόταση του Γιάνννη και του Μπούθχια να επισκεφθεί ο Γιάνννης το ιμμέρσιβ τσαρδί του Κωσταυτχιά και να κάνει ακρόαση το σύστημα ατελώς.

Εν συνεχεία θα αναμένω εναγωνίως αναλυτικό ρηβγιού, φωτορεπορτάζ και προτάσεις βελτίωσης της ενιαίας οντότητας (χώρου-μηχανημάτων) του Κωσταυτχιά.

Ιδού η Ρόδος ιδού και το ... πήδημα. Το αντέχεις ΕΑΡ; :sneaky:

-
Εδώ τίθεται τό ρώτημα .
Έχει δεύτερη πόρτα εξόδου ό Κωστής ;

E;

-
 



Μηνύματα
947
Reaction score
2.990
Θα παρακαλούσα τον @wizzy αν έχει την καλοσύνη να ανεβάσει 2-3 φωτό απ΄το σύστημά του εδώ έτσι ώστε να δούμε αν ο Γιάνννης έχει όντως σχόλια επάνω σε ένα σύστημα που έχουν επιμεληθεί επαγγελματίες και φυσικά να μας τα αιτιολογήσει.

Περιμένουμε με αγωνία. :)
 

A

AKARL

Guest
Χαζό είσαι παιδί μου;
Τι ανεβάζω γω τα λινκς για μουσική σε ατμος;
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ναι βρε έτσι όπως σε το λέω: ατελώς, τζάμπα, φρη οφ τσαρτζ, τιμής ένεκεν, με πχιάνεις;

Θα έχεις, ως αντάλλαγμα, αναλυτικό ρηβγιού, φωτορεπορτάζ και προτάσεις βελτίωσης της ενιαίας οντότητάς σου από τον Γιάνννη ... αξία ανεκτίμητη. :wink:

Ε, αν κι αφτό δε σε πσήνει να σου πέψω θέλει κάνα ιμμέρσιβ δισκάκι τση αρεσκείας σου. :tongue:

Are you up to the challenge man? :bigboss:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.153
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top