Κυτίο παραπόνων

Μηνύματα
2.303
Reaction score
5.359
Κοίτα... Όλα σωστά είναι αυτά, από την άλλη σου λέει ο εξ ".... που να σας προλάβω...." και έχει και αυτός δίκιο.... Κανονικά η Δ.Ο. θα έπρεπε να είναι 24 ωρες "μέσα" και να κάνει τον χώροφύλακα πράγμα που αντικειμενικά είναι αδύνατον.... Απο την άλλη, ναι δεν πρέπει κατά την γνώμη μου να κλειδώνει ένα νήμα, έτσι κι αλλιώς αυτό δεν βοηθάει και πουθενα..! Ούτε βέβαια να διαγράφονται ποστ επιλεκτικά.....
Το θέμα φίλε είναι αλλού..
Είχε πει κάποια στιγμή ο ζιζικ ότι δεν είμαστε f.b. να γράφει ο καθένας ότι του κατέβει στο κεφάλι..... Πολύ σωστά....
Και εμείς συμπεριφερομαστε λες και γράφουμε σχόλια στο YouTube.... Ακόμα χειρότερα δηλαδή..... Πρέπει να μαζευτούμε όλοι και να προσπαθούμε να μην προσβάλλουμε κανέναν.... Μόνο αν δούμε το σαιτ σαν δικό μας θα μπορέσουμε να το σεβαστούμε... Ακόμα και αν είμαστε φιλοξενούμενοι.....
 

D

Deleted member 23222

Guest
Κοίτα... Όλα σωστά είναι αυτά, από την άλλη σου λέει ο εξ ".... που να σας προλάβω...." και έχει και αυτός δίκιο.... Κανονικά η Δ.Ο. θα έπρεπε να είναι 24 ωρες "μέσα" και να κάνει τον χώροφύλακα πράγμα που αντικειμενικά είναι αδύνατον.... Απο την άλλη, ναι δεν πρέπει κατά την γνώμη μου να κλειδώνει ένα νήμα, έτσι κι αλλιώς αυτό δεν βοηθάει και πουθενα..! Ούτε βέβαια να διαγράφονται ποστ επιλεκτικά.....
Το θέμα φίλε είναι αλλού..
Είχε πει κάποια στιγμή ο ζιζικ ότι δεν είμαστε f.b. να γράφει ο καθένας ότι του κατέβει στο κεφάλι..... Πολύ σωστά....
Και εμείς συμπεριφερομαστε λες και γράφουμε σχόλια στο YouTube.... Ακόμα χειρότερα δηλαδή..... Πρέπει να μαζευτούμε όλοι και να προσπαθούμε να μην προσβάλλουμε κανέναν.... Μόνο αν δούμε το σαιτ σαν δικό μας θα μπορέσουμε να το σεβαστούμε... Ακόμα και αν είμαστε φιλοξενούμενοι.....
Η γνώμη μου, αν και δεν είμαι το αφεντικό, είναι ότι όταν τιτλοφορείς "κάτι", πρέπει να φροντίζεις για το άρτιο του περιεχομένου.
Και άρτιο δεν σημαίνει πολιτική ταυτότητα.
Σημαίνει θέση, στοιχεία, γνώμη, αντίλογος, στοιχεία....

Αλλιώς είναι μια σαχλαμάρα, μια μ@λακία.
Δεν θα ήθελα (αν όπως λες το δω σαν δικό μου μαγαζί, που το αντιλαμβάνομαι, γιατί έτσι αντιμετωπίζω τη δουλειά μου πχ) αυτός που θα ανοίξει τα πολιτικά να βλέπει μ@λακίες πχ για όπλα, προδότες, άπλυτους, φασίστες ΜΟΝΟ...

Κάπου πρέπει όλα αυτά, να είναι υποσύνολο, μιας ενότητας, που προσπαθεί με τον ερασιτεχνισμό των μη επαγγελματιών της πολιτικής, που έχουμε όλοι ως κοινό χαρακτηριστικό, να εξάγει κάποια συμπεράσματα για αυτόν που πρωτοασχολείται.
Και όχι, δεν είναι θέμα επιβολής.
Για αυτό και στη διπλωματία, ακόμα και η συμφωνία στη...διαφωνία, είναι πρόοδος... ;)

Εν κατακλείδι, όλα μα όλα τα πιο πάνω, καταλήγουν στο ένα που προτείνω στην (αγαπητή μου και το ξέρει), διαχείριση.

Προσοχή στα flames και ανοχή αντίστοιχη με αυτή των προσωπικών επιθέσεων...

Πάμε για άλλα...
 








D

Deleted member 23222

Guest
@Dretman

Μη γελάς, γιατί το νέο βγαίνει ακόμα σκουρότερο του προηγούμενου... ;) :)

black angel.jpeg.jpeg
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Μόνο αν δούμε το σαιτ σαν δικό μας
Πολύ κομμουνιστικό ακούγεται αυτό, ήρεμα το λέω.
Εργάτη μπορείς και αν το καταλάβεις
Θα γίνεις ο κυρίαρχος του σάιτ που διαβάζεις!
 



D

Deleted member 23222

Guest
Θα κάνουμε έφοδο στον Κίτσουλα και θα πάρουμε τους κωδικούς ρε!
Αν είναι να μεθύσεις τον αβγδ , την πάτησες...

Καμιά γκόμενα έχεις να τους ρίξεις από δίπλα??

Αλλά αστικών προδιαγραφών, μη τα ξαναλέμε...:D
 


hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.978
Reaction score
2.914
Καλησπέρα. Εγώ θέλω να κάνω ένα παράπονο χωρις όμως παρεξηγήσεις είναι απλά μια παρατήρηση. Έχω κλείσει 11 χρόνια στο forum απο το 2008 που έχω εγγραφεί. Παρατηρώ τελευταία πολλά νέα profile (για το πολλά ίσως είμαι υπερβολικός) που γράφονται στο site και τα πρώτα τους post ειναι καθαρά αγγελίες και δεν έχουν άλλη δραστηριότητα. Μήπως πρέπει να το δεί η διοίκηση του site το συγκεκριμένο θέμα; Φιλικά πάντα Κωνσταντίνος
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.403
Reaction score
74.689
Παρατηρώ τελευταία πολλά νέα profile (για το πολλά ίσως είμαι υπερβολικός) που γράφονται στο site και τα πρώτα τους post ειναι καθαρά αγγελίες και δεν έχουν άλλη δραστηριότητα. Μήπως πρέπει να το δεί η διοίκηση του site το συγκεκριμένο θέμα;
Ανέκαθεν συνέβαινε Κωνσταντίνε. Θα συνεχίσει να επιτρέπεται, αλλά απαιτείται πάντα προσοχή στις αγορές σας.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Καλησπέρα. Εγώ θέλω να κάνω ένα παράπονο χωρις όμως παρεξηγήσεις είναι απλά μια παρατήρηση. Έχω κλείσει 11 χρόνια στο forum απο το 2008 που έχω εγγραφεί. Παρατηρώ τελευταία πολλά νέα profile (για το πολλά ίσως είμαι υπερβολικός) που γράφονται στο site και τα πρώτα τους post ειναι καθαρά αγγελίες και δεν έχουν άλλη δραστηριότητα. Μήπως πρέπει να το δεί η διοίκηση του site το συγκεκριμένο θέμα; Φιλικά πάντα Κωνσταντίνος
Δεν πειράζει.
Πολλοί γράφονται για τις αγγελίες και στην πορεία γίνονται ενεργά μέλη .
Όπως επίσης πάρα πολλοί , γράφτηκαν για να μάθουν 5-6 πράγματα και όταν αγόρασαν το σύστημα των ονείρων τους , αποχώρησαν.
Έτσι είναι τα forums...
 


hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.978
Reaction score
2.914
Δεν πειράζει.
Πολλοί γράφονται για τις αγγελίες και στην πορεία γίνονται ενεργά μέλη .
Όπως επίσης πάρα πολλοί , γράφτηκαν για να μάθουν 5-6 πράγματα και όταν αγόρασαν το σύστημα των ονείρων τους , αποχώρησαν.
Έτσι είναι τα forums...
Δεν έχετε άδικο. Ούτε εγώ θυμαμαί τι είχα ποστάρει πρώτη φορά χιχιχι, ισως και εγώ να είχα ποστάρει στις αγγελίες πρωτη φορά.
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.869
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top