Κυτίο παραπόνων




Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Αν όλα πάνε καλά, σύντομα θα έχουμε αναβάθμιση με δυνατότητα εναλλαγής σκούρου και πολύ σκούρου.
Μ αρέσεις!

Ποτε θα γινει η εκθεση Αθηνα φετος?
Να οργανωθω, να κανονισω να μη δουλευω, να παρω Κακαλιο, dimifoot, termatorimaditogazi, EAR, και λοιπα κοριτσια του μπαλετου και να καντεβουμε Αθηνα
Δεν έχουν έρθει ακόμα τα μαντάτα.
Αλλά ρίξε μια ματιά στο πότε θα γίνουν οι εκθέσεις xenia,ναυτικό σαλόνι, το black friday και να δείς που ο ''δεν μαθαίνω'' Φωτιάδης θα κανονίσει για εκείνο το ΣΚ.
Αν το καταφέρει και φέτος , θα αισθανθεί μεγάλη μοναξιά.
 





Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.370
- η αναζήτηση δεν είναι εύχρηστη , με αποτέλεσμα να ανοίγουν επαναλαμβανόμενα παρόμοια θέματα . . . για όσους βέβαια κάνουν τον κόπο να ψαχτούν πρίν τα ανοίξουν . . . ( θα έπρεπε όμως )
 



Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.011
Εκτός του αυτιού με τα ενεργά του και τις βλακείες του , μου την σπάνε και οι παραπονιάρηδες του κυτίου παραπόνων.
ΣΠΟΚ πρόσεχε.
 


Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.011
Επίσης μου την καρασπάει ο dimifoot με τα χαζοενεργά του και τα χαζοπολυκάναλά του .
Θα έλεγα να τον κουρέψουμε αλλά δεν γίνεται. Να τον ξυρίσουμε επίσης δεν γίνεται . Τι να τον κάνουμε τον κιαρατά?
Post automatically merged:

- προβλέπεις απώλεια στήριξης ;
Σε παρακολουθώ να την βιώνεις.
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.370
Επίσης μου την καρασπάει ο dimifoot με τα χαζοενεργά του και τα χαζοπολυκάναλά του .
Θα έλεγα να τον κουρέψουμε αλλά δεν γίνεται. Να τον ξυρίσουμε επίσης δεν γίνεται . Τι να τον κάνουμε τον κιαρατά?

- super moderator στα παθητικά :rolleyes:
 


Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.370
- άσχετο,,, μόλις διάβασα το #αντοχή# του Scott Kelly,,, απίθανο, εμπνευσμένο από το the right stuff
 

D

Deleted member 23222

Guest
Αν δεν γίνει κάτι και με την ασυλία των μελών που επιδίδονται σχεδόν αποκλειστικά σε flames στα πολιτικά, (γιατί λίγο πολύ, όλοι έχουμε κάνει τέτοια), τα θέματα θα κλειδώνονται σωρηδόν (ακατανόητο, εφόσον λογικότερο να σβήνονται τα quotes ως είθισται τελευταία).
Οι φατσούλες και τα γελάκια, δεν είναι άλλοθι...

Αλλιώς, ο καθένας θα μπαίνει στον..."πειρασμό" να εκβιάζει το κλείδωμα όποτε γουστάρει, με μια φατσούλα τουλάχιστον.
Όποιος διαφωνεί, καλό είναι να έχει στοιχεία, ή να τεκμηριώνει την άποψη του.

Ααα, και η τήρηση της νομιμότητας, δεν έβλαψε καμμία δημοκρατική κοινωνία από όσες μου έρχονται στο μυαλό...οπότε το "δεν τηρώ τους νόμους γιατί έτσι μου γουστάρει"...είναι λίγο έωλο...
 

Μηνύματα
2.303
Reaction score
5.358
Αν δεν γίνει κάτι και με την ασυλία των μελών που επιδίδονται σχεδόν αποκλειστικά σε flames στα πολιτικά, (γιατί λίγο πολύ, όλοι έχουμε κάνει τέτοια), τα θέματα θα κλειδώνονται σωρηδόν (ακατανόητο, εφόσον λογικότερο να σβήνονται τα quotes ως είθισται τελευταία).
Οι φατσούλες και τα γελάκια, δεν είναι άλλοθι...

Αλλιώς, ο καθένας θα μπαίνει στον..."πειρασμό" να εκβιάζει το κλείδωμα όποτε γουστάρει, με μια φατσούλα τουλάχιστον.
Όποιος διαφωνεί, καλό είναι να έχει στοιχεία, ή να τεκμηριώνει την άποψη του.

Ααα, και η τήρηση της νομιμότητας, δεν έβλαψε καμμία δημοκρατική κοινωνία από όσες μου έρχονται στο μυαλό...οπότε το "δεν τηρώ τους νόμους γιατί έτσι μου γουστάρει"...είναι λίγο έωλο...
Ποιος σε πείραξε αγόρι μου και βγαίνεις παραπονούμενος; :tongue:
 

D

Deleted member 23222

Guest
Ποιος σε πείραξε αγόρι μου και βγαίνεις παραπονούμενος; :tongue:
Εμένα?

Κανείς δεν μπορεί, έχω αρκετή αυτοπεποίθηση...:p:)

Όταν ενοχλούμαι το δείχνω, αν κι έχω αυξήσει κάπως τα όρια αδρανοποίησης στη σαχλαμάρα που βλέπω και διαβάζω...
Η σαχλαμάρα, είναι σαχλαμάρα και ουδεμία σχέση έχει με τη άλλη άποψη.
Επίσης κάνω και δέχομαι χιούμορ, από αυτούς που το έχω επιτρέψει και λίγο πολύ, όλοι ξέρουν ποιοί είναι αυτοί, και τα όρια τους, γιατί πλέον γνωριζόμαστε καλά τόσα χρόνια...

Απλά δεν είναι ωραία τα λουκέτα, εφόσον κάποια posts (ορθώς) σβήνονται.

Καλό είναι όμως να βλέπουμε και τον καπνό, πριν τη φωτιά... ;) ή την αναζωπύρωση εν ώρα κατάσβεσης...
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.202
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top