Μια απλή ερώτηση








Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Το τουιτερ πρέπει να ειναι στο ύψος του αυτιού σου
Αμα κανω σοβαρες ακροασεις καθομαι στο πατωμα (σταση λωτου - μπουτιαλαϊκ-) οποτε ολα καλα ... :roflmao:
θα τα σηκωσω - θα τα σηκωσω ! απλα βαση υψους 22 εκατοστων για 45 κιλα πραμα δεν ειναι κι ευκολη υποθεση ...
:focus:
o_Oo_Oo_O
Τα από πάνω, που είναι τα από κατω τα βλέπω..... Τα από κάτω, που είναι τα από πάνω δεν βλέπω..... Ή κάπως έτσι....... :O_o:
Μα απο κατω εχει τα δικα του , ηντα να του βαλω ? απο πανω δεν ηβαλα πραμα ... λες να θελει ?
:(
 



Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Θα το εκανα και εγω, αλλα δυσκολευομαι να ερθω σε ορθια θεση μετα απο ακροαση...
Εκια δα θετεις ντελογο ή δα φωναζεις ντη κερα να σου κανει μια εντριβη (με ρακη) ...
μια ερωτηση για να σοβαρευτουμε και μιαολια απου μου 'χετε καμει το νημα καφενειο -
το δεξι ηχειο σαν τοιχωματικο οριο "βλεπει" τη κολονα που ειναι διπλα ντου ή το ντουβαρ που ειναι 30 ποντους πιο δεξια ? (φανταζομαι δα ν εχει να καμει με τσι συχνοτητες - αλλα πως ?)

:drinks:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
ασε Ολντυ μου... αμα περιμενα απο την κυρα να σηκωθω...
Η απαντηση ειναι και τα δγυο..βλεπει..οπως το εβλεπουνε και αυτα...
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
δοκιμασε τη σταση της νυχτεριδας αλα γκουρου ............
.......ασε μας βρε Ολντυ...θα μας βαλεις τωρα να γυρναμε τουμπα τα ηχεια λες και ειμαστε 15-25 χρονων να δουμε πως ακουγεται.. (ντακς εγω τοσο ειμαι) <3
παντως τραβα και μια μετρηση ετσι και μια κανονικα...να δουμε τι διαφορα εχει.. xD
 



Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Ποιος ειναι ο κυριος που μου μοιαζει;;
Ενας τυπος που γνωρισα στο μπιλιαρδο
1321808015861.gif


παντως τραβα και μια μετρηση ετσι και μια κανονικα...να δουμε τι διαφορα εχει..
απο το στομα σου και στου back τ' αφτι ...
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Τα ηχεια γιατι τα εβαλες ετσι,Δοκτωρ;Θα εχεις σοβαρες ακυρωσεις μπασσου χαμηλοτερα σε συχνοτητα απο οτι σχεδιαστηκε το ηχειο και πιθανη ακυρωση περι της συχνοτητας κροςς-ιδιως ανα υτο ειναι χαμηλης ταξης!
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Τα ηχεια γιατι τα εβαλες ετσι
Γιανννη , ειπαμε ! εσυ δα πας για διαβασμα ! αυριο ανοιγουνε τα σχολεια - μη σπαταλεις ντην ωρα σου στο ιντερνετ !
Αμα τα τουιτερ σημαδευουνε τ αφτια μου , το μιντ δα σημαδευει τη φαλακρα και φευγα ...
4fcc28ce6a3b22ffcc8fd83d96ffd44dα.jpg

4fcc28ce6a3b22ffcc8fd83d96ffd44dβ.jpg

ηντα λεει εδα παε η θεωρια ... ??
(Crossover frequencies: 200Hz / 2,5kHz )

:(
 
Last edited:



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.188
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top