Το σύστημα του Wizzy

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.373
Reaction score
125.444
Για την κούτα αλληγορικά ρε, με τον αβουγουδού μαλλιά μέσα στο πυθάρι σα Πυθαγόρας να εκφωνεί το θεώρημα του Αρ τι σιξτι της κουβερτας.

Για ν'ανεβει το επίπεδο θα έχει μέσα σκόρπιες γυμνές φωτογραφίες της αβουγουδού με ξανθιά περούκα, και στο τέλος μόνο, λίγο Ζιζίκο με κάνα ημιδιάφανο, και ρωγίτσα από Κοτσίδη.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.853
Reaction score
77.449
Για την κούτα αλληγορικά ρε, με τον αβουγουδού μαλλιά μέσα στο πυθάρι σα Πυθαγόρας να εκφωνεί το θεώρημα του Αρ τι σιξτι της κουβερτας.

Για ν'ανεβει το επίπεδο θα έχει μέσα σκόρπιες γυμνές φωτογραφίες της αβουγουδού με ξανθιά περούκα, και στο τέλος μόνο, λίγο Ζιζίκο με κάνα ημιδιάφανο, και ρωγίτσα από Κοτσίδη.
ποικίλης ύλης το βλέπω το σύγγραμα :lolsign:
 

Μηνύματα
879
Reaction score
1.145
Θελω 2 φωτογραφιες.Μια απο πισω να κοιταει μπροστα και μια το αντιθετο.Να φαινονται και πλαινοι τοιχοι.
Συγνώμη κιόλας δηλαδή αλλά αν αυτό το μήνυμα το έπαιρνα στο κινητό μου θα σου έστελνα την αστυνομία

χαχαααααχαχαααα

Στείλε ρε @wizzy καμιά φωτογραφία παθιάρικη..
αφου σου λέω ....ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΕΣ 💋💋💋💄
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.558
Reaction score
37.837
Συγνώμη κιόλας δηλαδή αλλά αν αυτό το μήνυμα το έπαιρνα στο κινητό μου θα σου έστελνα την αστυνομία

χαχαααααχαχαααα

Στείλε ρε @wizzy καμιά φωτογραφία παθιάρικη..
αφου σου λέω ....ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΕΣ 💋💋💋💄
καποιος επρεπε να το γραψει αυτο....
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.879
Reaction score
34.259
καποιος πρεπει να γραψει και το αληθινο μηνυμα,

Θελω 2 φωτογραφιες.

Μια απο πισω να κοιταει μπροστα

και μια το αντιθετο.

Να φαινονται και πλαινα κ@λ@μερια
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.956
Reaction score
20.473
Καλά, εννοείται ότι μετά από το post του @Γιάνννης πήγα για προπόνηση, οπότε δεν ασχολήθηκα άλλο.

Απόψε οι σεξουλιάρικες φωτογραφίες - είπαμε μία από εμπρός και μία από πίσω. :sneaky: :rolleyes:

Θα βάλω και bonus αυτή που με έβγαλε ο @okakosolikos όταν στήσαμε τη δισκοθήκη.
 




costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.373
Reaction score
125.444
Καλά αστειευόμαστε αλλά ξέρω σοβαρότατους επαγγελματικούς χώρους με μετρήσεις που συγκριτικά με αυτές του Wizzy θα ντρεπόντουσαν να λέγονται studio.
+1

Μεγάλη αλήθεια.

Όπως έχω ξαναγράψει, μας πέρασε όλους μας στη στροφή ο ντιζης. Και έχει προσπεράσει και πολλούς επαγγελματικούς χώρους.
 





daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.853
Reaction score
77.449
Δεν είναι θέμα λίπους ρε φίλε. Απλώς η τύπισσα είναι υπερβολικά λεπτή για τα γούστα μου. :)
δες το από την οπτική του πλευρά....
αν δεν ήταν τόσο λεπτή,....τα 45άρια θα έμοιαζαν με cd :p :laugh::lol:
 



wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.956
Reaction score
20.473
Θελω 2 φωτογραφιες.Μια απο πισω να κοιταει μπροστα και μια το αντιθετο.Να φαινονται και πλαινοι τοιχοι.
Έλα, φρέσκες, τώρα.
IMG_20200430_230756.jpg


IMG_20200430_230731.jpg


Υ.Γ. 1: Ακούω το "Your latest trick" των Dire Straits. 'Νταξ'... Όποιος δεν έχει ακούσει το τραγούδι με subwoofers, δεν έχει ακούσει το τραγούδι. Έχει ακούσει το τραγούδι, στο περίπου και πολλά λέω.

Θυμίζω ότι κάποτε, (νόμιζα ότι) άκουγα το τραγούδι, στην προ subwoofers εποχή και μου άρεσε. Πολύ. Ε, λοιπόν, πάνε αυτά. Ανεπιστρεπτί. Πλέον, το τραγούδι, δεν μου αρέσει απλώς. Πέρασα στο επίπεδο που ανατρίχιασα στο άκουσμα του... Με τις υγείες μου...

Υ.Γ. 2: Τελικά, τα πιο πάνω σχόλια βρίσκουν εφαρμογή σε όλο το album. Με τις υγείες μου...*2
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.910
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top