Καλώδια και θύματα


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.962
Reaction score
77.676
και πόσα ακόμα....

όποιος μου ''μεταφράσει'' επιστημονικά τις διαφορές στο audio βάσει των specs των καλωδίων cat θα αυτομπαναριστώ για 1 μήνα :p
 





daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.962
Reaction score
77.676
Άκουσέ τα πρώτα, και μετά μιλάς ρε!

Τα άκουσες;
δεν γίνεται ρε!
απλά δεν...
φτάνει...
πωςτολεν στη γλώσσα τους ρε!
δεν βαστάω άλλο ρε!
μυρίζει καμένα μυαλά ρε!
οίκτο ρε!
:headbang::lol:
 



Μηνύματα
298
Reaction score
831
δεν γίνεται ρε!
απλά δεν...
φτάνει...
πωςτολεν στη γλώσσα τους ρε!
δεν βαστάω άλλο ρε!
μυρίζει καμένα μυαλά ρε!
οίκτο ρε!
:headbang::lol:
Ειναι δυσκολη η δουλεια του mod σε ενα φορουμ τεχνολογιας, κανε κουραγιο κι ολα θα πανε καλα.
Ειμαστε ολοι διπλα σου!:drinks:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.962
Reaction score
77.676
Για οσα να ειναι. το παραμυθακι με τα καλωδια ειναι λυμενο απο χρονια εκτος απο το Γαλατικο χωριο.
Εγω τα ειπα, οποιος καταλαβε καταλαβε.
μιλάμε για καλώδιο που μεταφέρει 0101010
δεν είναι όλα καλώδια της κατηγορίας audio
 


VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
μιλάμε για καλώδιο που μεταφέρει 0101010
δεν είναι όλα καλώδια της κατηγορίας audio
Ελα τωρα, καμια σχεση. Δεν ειναι κακο να ψαχνομαστε γενικα. Αλλιως δεν εχει νοημα η καθε συζητηση. Γραφουμε μονο στα πολιτικα και για τα αλλα σε κλειστο κυκλωμα.
 

Μηνύματα
298
Reaction score
831
Κοροιδευουν τον κοζμο!! Δγιαδωστεε!!!!
Μεταξυ μας, ποιος τα χ@ζει τα καλωδια!
Εδω υπαρχουν πιο σημαντικα προβληματα! ;) :laugh::roflmao:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.962
Reaction score
77.676
Ελα τωρα, καμια σχεση. Δεν ειναι κακο να ψαχνομαστε γενικα. Αλλιως δεν εχει νοημα η καθε συζητηση. Γραφουμε μονο στα πολιτικα και για τα αλλα σε κλειστο κυκλωμα.
μα αναφέρεσαι-τσουβαλιάζεις καλώδιο που μεταφέρει data σαν να έχει τις όποιες ιδιότητες με αντίστοιχα καλώδια ηχείων
δεν είναι το ίδιο...
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.455
Reaction score
125.946
δεν γίνεται ρε!
απλά δεν...
φτάνει...
πωςτολεν στη γλώσσα τους ρε!
δεν βαστάω άλλο ρε!
μυρίζει καμένα μυαλά ρε!
οίκτο ρε!
:headbang::lol:
Μην γίνεσαι αντιδραστικός κομμουνιστής τζάμπα κι άδικα, τι σόι διαχειριστής της σούπερ όντιο κατηγορίας είσαι αν δε κάνεις μια δοκιμή;

Σιγά μωρέ, τι ψυχή έχει; Πάρε 2 καλώδια και κάτσε να ακούσεις διάφορες, φώναξε κι ένα φίλο σου, ρώτα και την κυρά στο σπίτι αν ακούει διαφορές, γίνε σωστός χαϊεντάς, γράψε μας και τις εντυπώσεις ακροάσεων σε νέο θρεντ, γίνε επιτέλους μέλος της χαϊ σοσάιετι του οντιοφιλ ευγενούς (και προς εξαφάνιση) είδους.

Τουλάχιστον κάνε το χρέος σου, να μπορείς να λες "άκουσα διαφορές". Join the club!
Άιντε μπράβο.
 

Μηνύματα
298
Reaction score
831
Ελα τωρα, καμια σχεση. Δεν ειναι κακο να ψαχνομαστε γενικα. Αλλιως δεν εχει νοημα η καθε συζητηση. Γραφουμε μονο στα πολιτικα και για τα αλλα σε κλειστο κυκλωμα.
Ναι, στα πολιτικα που ειναι ποιο χαλαρα τα πραγματα. :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 
Last edited:

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.962
Reaction score
77.676
Μην γίνεσαι αντιδραστικός κομμουνιστής τζάμπα κι άδικα, τι σόι διαχειριστής της σούπερ όντιο κατηγορίας είσαι αν δε κάνεις μια δοκιμή;

Σιγά μωρέ, τι ψυχή έχει; Πάρε 2 καλώδια και κάτσε να ακούσεις διάφορες, φώναξε κι ένα φίλο σου, ρώτα και την κυρά στο σπίτι αν ακούει διαφορές, γίνε σωστός χαϊεντάς, γράψε μας και τις εντυπώσεις ακροάσεων σε νέο θρεντ, γίνε επιτέλους μέλος της χαϊ σοσάιετι του οντιοφιλ ευγενούς (και προς εξαφάνιση) είδους.
θα μπορούσες πολύ απλά να μου πεις κάτσεκαιπαιξτονα :laugh:
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.455
Reaction score
125.946
θα μπορούσες πολύ απλά να μου πεις κάτσεκαιπαιξτονα :laugh:
Εντάξει ρε φίλε, δηλαδή μεις που καθόμασταν και τον παίζαμε με τις ώρες ακούγοντας καλώδια τι ήμασταν; Μ@λακες;;;;;;;;;;;;;;

(Κάτσε να μετρήσω τα ερωτηματικά)

Ξέρεις μωρέ πόσες εκατοντάδες ώρες έχω φάει ακούγοντας διαφορές σε καλώδια; Δηλαδή δεν αισθάνεσαι μειονεκτικά που δεν τον παίζεις εσύ ενώ όλοι οι άλλοι γύρω σου τον παίζουν; Τι έπαθες; Δε σου σηκώνεται με καλώδια; Βιαγκρα ρε.. Ντούρο καλωδιά σε θέλω! Με άποπση.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.661
Μηνύματα
2.871.033
Members
37.929
Νεότερο μέλος
axil
Top