Το home cinema του alfakia


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Άσε, ακόμα δεν το εχω ξεπεράσει. Τα ήθελα πολυ τα sealed τα 18αρια.

Τους εχω μισήσει :lolsign:
Και σκεφτόμουν, αν αργούν μήνες να παραδώσουν, τι θα γίνει σε πιθανή βλάβη;
Κρίμα να μην υπαρχει αξιόπιστη ευρωπαϊκή αντιπροσωπεία.
 

Μηνύματα
831
Reaction score
1.033
Πάντως ηχεια+sub της εν λόγω εταιρίας φαντάζουν καλή επιλογή (εάν μιλάμε για παθητικά). Δεκάιντζο βάσης δεν βρίσκεις, πόσο μάλλον ηχείο με δύο δεκάιντζα που δεν είναι δαπέδου. Και τα σαμπ τους είναι φθηνά, 18ιντζο με 1550....
Μετρήσεις έψαχνα αλλά δεν βρήκα κάτι...

Αλφάκια, γράψε μας εντυπώσεις!
 

Μηνύματα
317
Reaction score
547
Πάντως ηχεια+sub της εν λόγω εταιρίας φαντάζουν καλή επιλογή (εάν μιλάμε για παθητικά). Δεκάιντζο βάσης δεν βρίσκεις, πόσο μάλλον ηχείο με δύο δεκάιντζα που δεν είναι δαπέδου. Και τα σαμπ τους είναι φθηνά, 18ιντζο με 1550....
Μετρήσεις έψαχνα αλλά δεν βρήκα κάτι...

Αλφάκια, γράψε μας εντυπώσεις!
18 inch με 1550 που το βλέπεις?
 

Μηνύματα
831
Reaction score
1.033
Screenshot 2020-11-23 10.33.33.png

Στην αμερικάνικη αγορά βέβαια.... Στην Ευρωπαική θα έχει σίγουρα καπέλο...
 
Last edited:

Μηνύματα
317
Reaction score
547
Σε αυτή την τιμή προσθέτεις μεταφορικά (Αμερική - Αγγλία), τελωνεία / δασμούς, το κέρδος του Άγγλου αντιπροσώπου, μεταφορικά (Αγγλία - Ελλάδα) και λαμβάνεις υπόψη την ισοτιμία (δολλάριο-λίρα-Euro).

Εδώ είσαι http://www.powersoundaudio.eu/product-page/power-sound-audio-s1812-18-sealed-subwoofer (τιμή χωρίς μεταφορικά από Αγγλία).
 

Μηνύματα
831
Reaction score
1.033
Πόσο κοστίζουν περίπου τα μεταφορικά; Έχω την εντύπωση ότι και πάλι 18ιντζο 960 watt δύσκολα βρίσκεις με αντίστοιχα λεφτά...
 




Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
Φίλε ankokdog,
Έλεγα δε θα προτείνεις τα arendal ?
άσε που μου έχεις περάσει το μικρόβιο και τα συστήνω και εγώ !! 😆
ε μα πάει από μόνο του προς τα εκεί.

όποιος έχει πάρει έχει μείνει υπερευχαριστημένος και με μετρήσεις, και μιλάμε για την προηγούμενη έκδοση, φαντάσου τα καινούρια με όλες τις βελτιώσεις + την οθονάρα και τις αμέτρητες ρυθμίσεις που μπορείς να κάνεις. Σε λίγο έρχεται και το app. ;)
 


Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Δεν τα πουλάω τα SVS μου! Τα αγαπώ! Άσε που κι αυτά που προτείνεις, ανήλικα ειναι!
και μη τα πουλήσεις είναι νούμερο 1 επιλογή, ειδικά αν έχεις πιο μεγάλα μοντέλα,
και εγώ άμα θα αλλάζω σαμπ τα SVS είναι μία από τις επιλογές μου. 😍
 

Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
Δεν τα πουλάω τα SVS μου! Τα αγαπώ! Άσε που κι αυτά που προτείνεις, ανήλικα ειναι!
Είναι πολυ πιο δυνατά και με μικρότερη παραμόρφοση από των περισσότερων που προτίνουν sub εδώ μέσα, αν θεωρούμε ενήλικα κάτι diy ε τότε ναί.

είναι δεδομένα πιο δυνατά από pb16 - sb16
 


Μηνύματα
831
Reaction score
1.033
Φέρτε μου δυο 18ρια κλειστά psa σπίτι και πάρτε τα svs
Γιατί δεν δοκιμαζεις arendal? Περαν της πλακας, εαν επαιρνα τωρα μάλλον προς τα εκει θα πήγαινα, μιας και τα psa ειναι αποθαρρυντικα λόγω συνεννόησης.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Γιατί δεν δοκιμαζεις arendal? Περαν της πλακας, εαν επαιρνα τωρα μάλλον προς τα εκει θα πήγαινα, μιας και τα psa ειναι αποθαρρυντικα λόγω συνεννόησης.
Εχουν 18ρι κλειστό, με κουτί ύψους λιγότερο απο 52cm? Και με μετρήσεις;
 

Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
Είναι πολύ πιο δυνατά και με μικρότερη παραμόρφωση από των περισσότερων που προτεινουν sub εδώ μέσα, αν θεωρούμε ενήλικα κάτι diy ε τότε ναί.
fixed
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.155
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top