Ποδήλατο

Μηνύματα
397
Reaction score
446
Μμμ.. θα κάνω μια βόλτα αύριο μεθαύριο(θα περιμένω να πέσουν οι τιμές) και θα το ξανασκεφτώ.

Κάτι τελευταίο για πετάλια

η τιμή αφορά το ζευγάρι ή το κομμάτι;

και επίσης κάποια που έχουν 4mm μεγαλύτερη απόσταση στο κούμπωμα

γιατί; με βάση τι θα επιλέξει κάποιος το μεγαλύτερο (4mm) ή το απλό;
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Ζευγάρι είναι βρε, οι αποστάτες είναι για μεγάλες λεκάνες ώστε να μη τσακίζεις γόνατα, σε σοβαρό φιστινκ θα σου που αν είναι απαραίτητα.
 

Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Μμμ.. θα κάνω μια βόλτα αύριο μεθαύριο(θα περιμένω να πέσουν οι τιμές) και θα το ξανασκεφτώ.

Κάτι τελευταίο για πετάλια

η τιμή αφορά το ζευγάρι ή το κομμάτι;

και επίσης κάποια που έχουν 4mm μεγαλύτερη απόσταση στο κούμπωμα

γιατί; με βάση τι θα επιλέξει κάποιος το μεγαλύτερο (4mm) ή το απλό;
Φιλικά, μη βιάζεσαι.
Καβάλα το ποδήλατο, πεταλάρισε όσο μπορείς και όλα θα τα βρεις μπροστά σου σιγά σιγά.....
Ζευγάρι είναι βρε, οι αποστάτες είναι για μεγάλες λεκάνες ώστε να μη τσακίζεις γόνατα, σε σοβαρό φιστινκ θα σου που αν είναι απαραίτητα.
Τον τρόμαξες τον ανθρωπα με το φιστινγκ
 

Μηνύματα
397
Reaction score
446
Ζευγάρι είναι βρε, οι αποστάτες είναι για μεγάλες λεκάνες ώστε να μη τσακίζεις γόνατα, σε σοβαρό φιστινκ θα σου που αν είναι απαραίτητα.
φιου..ηρέμησα .πήγε η καρδιάμ' στη θέση της :laugh:
έχω τρομάξει λίγο με τις τιμές!
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Σήμερα που λέτε στη πάρνηθα συνάντησα πολύ κόσμο με σάπια ποδήλατα, παλιά με 26 τροχούς mtb, πρόχειρα μαζεμένα ώστε να τσουλάνε αλλά και αρκετούς με το πρώτο τους καινούριο τρεκινκ.
Το τι χαρές κάναν δεν λέγεται, μέσα στη φύση για πρώτη φορά σε covid περιορισμούς.
Δεν τη είχα ξανά ζήσει αυτή τη διάσταση σε αυτό το μέρος και μου έκανε μεγάλη εντύπωση, μου θυμησαν εμένα στα πρώτα μου στροφαρισματα μακριά από τη περιοχή μου.
Βέβαια κανένας δεν κατάφερε να φτάσει μέχρι πάν, κατεβαινοντας έβλεπα πτώματα αραγμένα αριστερά και δεξιά αλλά αυτό δεν έχει καμία σημασία!
φιου..ηρέμησα .πήγε η καρδιάμ' στη θέση της :laugh:
έχω τρομάξει λίγο με τις τιμές!
Καλέ τα θκάμ τα πετάλια κάνουν 200€ το ζευγάρι ή 100€ το ένα :lolsign: :roflmao:

Τώρα Μήτσου τρόμαξε περισσότερο και από το φιστινκ :roflmao:
 




Μηνύματα
18.936
Reaction score
13.309
Υπερβολές... έχει κάνει 41,5 χιλιόμετρα, άρα ~1 λεπτό το μέτρο, στα 450χμ θα είναι αμελητέο το ποσό/αμ (ανά μέτρο), ούτε η εφορία δεν κρατά τέτοια ποσά... :geek: 🚵‍♂️:gamer:
 



Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
Μήηηηη Δημήτρη... Θα τραυματιστείς :idk:

Α, είναι "γυαλιστερά" πετάλια δηλαδή.... :geek: :gamer:
Κρυφογυαλιστερός είναι μωρέ και δεν το παραδέχεται

Σήμερα δοκίμασα αναγνωριστικά την Χελιδόνα μια διαδρομή Statement από άποψης φυσικής ομορφιάς που δύσκολα ποδηλατείς και εύκολα κατεβαίνεις για φωτογραφίες κλπ. Δεν έχω πάει ποτέ χειμώνα και μπορώ να πώ ότι το σκηνικό με μάγεψε.. Η διαδρομή είναι μία από αυτές που θα κάνει το team όταν έρθει με το καλό.

helidona.jpg

20201128_110736.jpg
 

Μηνύματα
782
Reaction score
990
Μήηηηη Δημήτρη... Θα τραυματιστείς :idk:



Κρυφογυαλιστερός είναι μωρέ και δεν το παραδέχεται

Σήμερα δοκίμασα αναγνωριστικά την Χελιδόνα μια διαδρομή Statement από άποψης φυσικής ομορφιάς που δύσκολα ποδηλατείς και εύκολα κατεβαίνεις για φωτογραφίες κλπ. Δεν έχω πάει ποτέ χειμώνα και μπορώ να πώ ότι το σκηνικό με μάγεψε.. Η διαδρομή είναι μία από αυτές που θα κάνει το team όταν έρθει με το καλό.

View attachment 188814
View attachment 188821
Ωραια μερη!
 




bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Κρυφογυαλιστερός είναι μωρέ και δεν το παραδέχεται
Με είπε και άλλος σήμερα ότι εχω αρχίσει και γυαλιζω... Θα πάω να πάρω garmin... Τέλος.. 🤣

Πήγα και εγώ άτα σήμερα, υπέροχος καιρός και κίνηση φουλ, ποιος είπε ότι έχουμε περιοριστικά μέτρα? :lolsign:

IMG_20201128_162730.jpg


MVIMG_20201128_150658.jpg


Υπάρχει και μια μπίρα κάπου στη φώτο, χτύπησα 3 μπίρες σε όλη τη βόλτα, συνήθως χτυπάω μία αλλά σήμερα τα έτσουξα!! :drinks:
 
Last edited:

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.874
Reaction score
20.366
Υπάρχει και μια μπίρα κάπου στη φώτο, χτύπησα 3 μπίρες σε όλη τη βόλτα, συνήθως χτυπάω μία αλλά σήμερα τα έτσουξα!! :drinks:
Γιορτάζουμε κάτι;;;
 


Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.414
τι κόσμος γεμάτος like σήμερα !

εύγετε όλοι!

χρήστο για αύριο μακρύ μανίκι καλού κακού ή να τολμήσω κοντό με base;
έχουμε παράθυρο 0800-1100 χωρίς βροχή , λίγο αέρα και 17 βαθμούς
 


Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top