Tι δώρο θα μας φέρει ο Άγιος Βασίλης;




Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.012
Μανώλη καλορίζικος. Να τον ευχαριστηθείς. Ωραίο εργαλείο χτύπησες.
Μεγειές.
Τι λέω ? τι ωραίο ? , εξαιρετικό .
 


Μηνύματα
2.090
Reaction score
5.464
Εμενα μου εφερε εναν Epson eh tw 9000W ,και ενα beelink gt king pro.Το δευτερο ειναι δωρο απο φιλαρακο που το πηρε και τελικα δεν το χρησιμοποιησε.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.063
εγώ ήθελα ντρονάκι με σταμπιλάιζερ...το γωγουλίνι έλεγε ότι είναι άσχημο και δεν το ήθελε:headbang:
χωρίς να το ξέρω...τελικά παρήγγειλε μια χαζομαρίτσα εντρι λέβελ ελικοπτεράκι+ κάτι άλλα χαζά

προσωπικά μόνο μια χρήση βρήκα μέχρι να έρθει το κανονικό που παρήγγειλα σήμερα (οπότε κατά το Πάσχα θα το έχω:roflmao:)

 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
εγώ ήθελα ντρονάκι με σταμπιλάιζερ...το γωγουλίνι έλεγε ότι είναι άσχημο και δεν το ήθελε:headbang:
χωρίς να το ξέρω...τελικά παρήγγειλε μια χαζομαρίτσα εντρι λέβελ ελικοπτεράκι+ κάτι άλλα χαζά

προσωπικά μόνο μια χρήση βρήκα μέχρι να έρθει το κανονικό που παρήγγειλα σήμερα (οπότε κατά το Πάσχα θα το έχω:roflmao:)

Na σου πω την αληθεια μια ντρονια κααι εγω τη ζαχαρωνω φιλος....εστω και Μavic pro HD βρε αδερφε...χαχαχχα...οι ληψεις παντως με το ντρονιον κατι φορες ειναι απιστευτες ειδκα με καταλληλη γωνια ληψης....
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.063
Na σου πω την αληθεια μια ντρονια κααι εγω τη ζαχαρωνω φιλος....εστω και Μavic pro HD βρε αδερφε...χαχαχχα...οι ληψεις παντως με το ντρονιον κατι φορες ειναι απιστευτες ειδκα με καταλληλη γωνια ληψης....
εγώ δεν είμαι για τέτοιες χαιενδιές φιλαράκι....θα το στουκάρω σίγουρα σε κάνα κοπάδι με γλάρους κ θα μας τρέχουν οι οικολόγοι :p

μόνο μικρό εσωτερικού χώρου....κ αυτό με κράνος:laugh:
 

Μηνύματα
2.090
Reaction score
5.464
εγώ ήθελα ντρονάκι με σταμπιλάιζερ...το γωγουλίνι έλεγε ότι είναι άσχημο και δεν το ήθελε:headbang:
χωρίς να το ξέρω...τελικά παρήγγειλε μια χαζομαρίτσα εντρι λέβελ ελικοπτεράκι+ κάτι άλλα χαζά

προσωπικά μόνο μια χρήση βρήκα μέχρι να έρθει το κανονικό που παρήγγειλα σήμερα (οπότε κατά το Πάσχα θα το έχω:roflmao:)

Λογο του οτι αλλαζει ο νομος με τα drone μην αγοραζετε ακομη κατι μεχρι να αποφασιστει τι θα ισχυει
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top