Couriers



Μηνύματα
14.867
Reaction score
20.410
Τελευταίο μήνα έχω στείλει 3 πραμματα με acs Θεσσαλονίκη και Καβάλα και πήγαν την επόμενη μέρα.
Να τα λέμε αυτά
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.053
Τελευταίο μήνα έχω στείλει 3 πραμματα με acs Θεσσαλονίκη και Καβάλα και πήγαν την επόμενη μέρα.
Να τα λέμε αυτά
ααα όοοοοοχι φιλαράκ...να ανοίξεις καινούριο νήμα...

εδώ είναι μόνο για να τους σιχτιρίζουμε και να βγάζουμε τα άχτια μας :laugh:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.443
Έχουν βελτιωθεί πάρα πολύ τα πράγματα, αν και είναι πανάκριβα.

Έστειλα χθες το απόγευμα απο τη Γενική Αγ. Στεφάνου στον @PPG στο Ηράκλειο τση Κρήτης, και σήμερα το πρωί στις 9:30 με πήρε τηλέφωνο έκπληκτος αν είχα βάλει το μέσο και έφτασε. Δεν το είχα βάλει.


Εκείνα τα γ@μωσάμπζ ήρθαν;
 



Μηνύματα
7.219
Reaction score
4.602
Παράδοση δευτερα 2 δέματα Θεσσαλονίκη με απλό ταχυδρομείο ελτα
Παραδόθηκαν προχθές .
Να λέμε αυτά όμως
 



symos

You're not worthy!
Μηνύματα
2.957
Reaction score
6.679
Για να μην λέμε μόνο για τα δικά μας χάλια.

15 μέρες έχει φτάσει το πακέτο Ολλανδία (από Κίνα) και ακόμα δεν το έχουν κάνει καν process, πόσο μάλλον να το προωθήσουν προς τα δω!

Το ταχυδρομικό σύστημα πανευρωπαϊκά έχει φάει ΚΟΚΟΜΠΛΟΚΟ.

1618480126758.png
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.151
Reaction score
93.263
Για να μην λέμε μόνο για τα δικά μας χάλια.

15 μέρες έχει φτάσει το πακέτο Ολλανδία (από Κίνα) και ακόμα δεν το έχουν κάνει καν process, πόσο μάλλον να το προωθήσουν προς τα δω!

Το ταχυδρομικό σύστημα πανευρωπαϊκά έχει φάει ΚΟΚΟΜΠΛΟΚΟ.

View attachment 209085
Οι κάτω χώρες είναι χαλλλλαρές...

Βέλγιο
bpost.png
 

TGD

Μηνύματα
6.979
Reaction score
7.065
Παράδοση δευτερα 2 δέματα Θεσσαλονίκη με απλό ταχυδρομείο ελτα
Παραδόθηκαν προχθές .
Να λέμε αυτά όμως
Λογαρισμός ρεύματος: αποστολή 19 Φεβρουαρίου - παράδοση 19 Μαρτίου
Πιστωτική κάρτα: αποστολή 23 Φεβρουαρίου - παράδοση 4 Απριλίου
Βιβλία από UK: αποστολή αρχές Φεβρουαρίου - αγνοούνται ακόμα
 

billpeppas

A/V "Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.449
Reaction score
5.549
Πάει καιρός δίχως αναθέματα... αλλά... η ACS ποτέ δεν απογοητεύει :D

acs.jpg
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.397
Reaction score
27.683
Kudos to Plaisio.

Χθεσινή τηλεφωνική παραγγελία.
Άψογοι :thumbsup:
IMG_20210506_120443.jpg


Υγ: Τα είχα παραγγείλει από τον Κωτσόβολο 14/4 και εχθές μου έστειλαν μήνυμα ότι ακόμα δεν τα έχουν. Μπαίνω μέσα και βλέπω ότι το status σε νέες παραγγελίες άλλαξε σε 30 μέρες. Άντε γειά λέω. Ακυρώνω κατευθείαν, ψάχνω στο γούγλι και τα βρίσκω 20€ φθηνότερα στο ΠΛΑΙΣΙΟ, στα 129€. Ταυτόχρονα ο Κωτσόβολος από 149€ τα πήγε 199€.
 


D

Deleted member 35

Guest
Φέτος ότι ηλεκτρονικό έχω αγοράσει το έχω κάνει μέσω καλαθιού Skroutz. ΟΚ μένω σε μικρή πόλη και η ACS έχει άμεση παράδοση αλλά έχω εντυπωσιαστεί με την κατάσταση. Max 2 μέρες διεκπεραίωση παραγγελίας. Και φυσικά αριθμός παραγγελίας κατευθείαν.

Τη Μ. Εβδομάδα μάλιστα φίλος με κατάστημα ρούχων μπήκε και αυτός στο "καλάθι". Είχε χρόνια eshop και ξέρει μια χαρά τη δουλειά. Αλλά λίγο που τα είπαμε έχει μείνει μ@λ@κ@ς με την όλη φάση. Τρελή οργάνωση. Απ' ότι μου έδωσε να καταλάβω θα πέσει τρελή σκούπα τα επόμενα χρόνια με τους διάφορους μπαταχτσίδες που άλλα λένε και άλλα κάνουν.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.625
Reaction score
83.101
Φέτος ότι ηλεκτρονικό έχω αγοράσει το έχω κάνει μέσω καλαθιού Skroutz. ΟΚ μένω σε μικρή πόλη και η ACS έχει άμεση παράδοση αλλά έχω εντυπωσιαστεί με την κατάσταση. Max 2 μέρες διεκπεραίωση παραγγελίας. Και φυσικά αριθμός παραγγελίας κατευθείαν.

Τη Μ. Εβδομάδα μάλιστα φίλος με κατάστημα ρούχων μπήκε και αυτός στο "καλάθι". Είχε χρόνια eshop και ξέρει μια χαρά τη δουλειά. Αλλά λίγο που τα είπαμε έχει μείνει μ@λ@κ@ς με την όλη φάση. Τρελή οργάνωση. Απ' ότι μου έδωσε να καταλάβω θα πέσει τρελή σκούπα τα επόμενα χρόνια με τους διάφορους μπαταχτσίδες που άλλα λένε και άλλα κάνουν.
Να προσθέσω ότι οι αγορές με το "καλάθι Skroutz" που γίνονται από καταστήματα της Αττικής για παράδοση στην Αττική, εξυπηρετούνται από τη SendX courier που ανήκει πλέον στη Skroutz.

Στα ετοιμοπαράδοντα προϊόντα ο χρόνος είναι μία μέρα. Στέλνουν μήνυμα με παράθυρο άφιξης 2 ωρών. Πέντε λεπτά πριν έρθουν στέλνουν νέο μήνυμα για να είναι έτοιμος ο πελάτης.

 

evl

Μηνύματα
276
Reaction score
430
Θετική εμπειρία από SendX. Γρήγοροι και ακριβείς στην παράδοση.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.306
Μηνύματα
2.858.039
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top