Ποδήλατο

Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
Σε ένα χρόνο αστικής ποδηλασίας έχω πάθει μία φορά λάστιχο, εκατό μέτρα από το σπίτι μου. Καβάλα το έφερα 8-).
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.243
Reaction score
41.904
Ξέχασα να αναφέρω πως ένας λόγος που μαθαίνεις να βλέπεις και να αποφεύγεις ότι γυαλίζει πάνω στη άσφαλτο είναι οι τιμές τον ελαστικών.
Συνήθως το φούιτ αυτό δεν περιορίζεται απλά σε μια επισκευή ή αλλαγή σαμπρέλας, σκίζει μέρος της ενίσχυσης του σκελετού και το ελαστικό είναι για πέταμα, ήτοι προπόνηση και 50€.
Για να αποφύγω τις παραπάνω παράδες έχω μάθει να πετάω πάνω από λακκούβες, γούρνες, τάφους, πέτρες, πετραδάκια και κοτρώνες. :neo:
 

Μηνύματα
1.265
Reaction score
2.215
Σε ένα χρόνο αστικής ποδηλασίας έχω πάθει μία φορά λάστιχο, εκατό μέτρα από το σπίτι μου. Καβάλα το έφερα 8-).
Και εγώ σε ένα χρόνο αστικής ποδηλασίας έχω αγοράσει 16 σαμπρέλες, έχω χρησιμοποιήσει τις 8 και έχω πετάξει 2 λάστιχα των 50 και 40ε...
 


Μηνύματα
15.008
Reaction score
20.739
Και εγώ σε ένα χρόνο αστικής ποδηλασίας έχω αγοράσει 16 σαμπρέλες, έχω χρησιμοποιήσει τις 8 και έχω πετάξει 2 λάστιχα των 50 και 40ε...
Ε όχι και αστικής
Περιαστικής ναι , αστικής σε καμία περίπτωση.
Αστική ποδηλασία εδώ παρακαλώ.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.243
Reaction score
41.904
Και εγώ σε ένα χρόνο αστικής ποδηλασίας έχω αγοράσει 16 σαμπρέλες, έχω χρησιμοποιήσει τις 8
Από τις φθηνές γιά από τις άλλες τις ακριβές?
Τις αλαφρυές?
Που είναι για τις ανηφοριές?
 

Μηνύματα
1.265
Reaction score
2.215
Από τις φθηνές γιά από τις άλλες τις ακριβές?
Τις αλαφρυές?
Που είναι για τις ανηφοριές?
Απ τις φτηνές και σε προσφορά η 10άδα... και αυτές τις μέρες με τις τριβολοφυτείες σε πλήρη άνθηση έχει μπει και ένα γατοσκίν πίσω
 

Μηνύματα
296
Reaction score
546
Που στε υπέροχοι αθληταράδες συμφορουμίτες ηχειάδες?
Ελπίζω να είτε όλοι καλά και να δίνετε πόνο. Είπα να γράψω για να πω κανά νέο.

Κήλη (κιρσό) λοιπόν και ατύχημα στο χέρι (έκοψα κάποια νεύρα και δεν νιώθω ενα δάκτυλο / έχω άλλα 9 οπότε its ok) και οι αγαπημένοι μας ιατροί με έχουν ένα 3 μηνο μόνο με κολύμπι. Μην αναφέρω οτι μπήκα και φαντάρος...

Έλεγα να στήσω ένα κουρσάκι στην κοπέλα γιατί ειναι φοβερά μάχιμη. Ξέρει κανεις ποιο frame είναι αυτό? Δεν έχουν ιδέα στο κατάστημα περιμένω να με ενημερώσουν. Καμιά άλλη ιδέα σε μεταχειρισμένο ή καινούργιο πολύ οικονομικό σκελετό?
(Θα ντυθεί με Ultegra R7000 / R8000, Fulcrum Comp τροχοί, Μerida Pro φρένα που ξέμειναν απο συνάδελφο στην δουλειά)
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.957
Reaction score
20.475
@applesgr Περαστικά ρε και γρήγορα "σιδερένιος"!

Το πλαίσιο δεν το ξέρω, όμως όταν σου απαντήσουν από το κατάστημα, ρώτα τους εάν η γεωμετρία του πλαισίου είναι "endurance" ή αγωνιστική. Μάχιμη η κοπέλα σου, ΟΚ, αλλά θα πρέπει, σε κάθε περίπτωση, να ξέρει τι "θυσιάζει" σε κάθε επιλογή.
 


Μηνύματα
2.291
Reaction score
5.175
Που στε υπέροχοι αθληταράδες συμφορουμίτες ηχειάδες?
Ελπίζω να είτε όλοι καλά και να δίνετε πόνο. Είπα να γράψω για να πω κανά νέο.

Κήλη (κιρσό) λοιπόν και ατύχημα στο χέρι (έκοψα κάποια νεύρα και δεν νιώθω ενα δάκτυλο / έχω άλλα 9 οπότε its ok) και οι αγαπημένοι μας ιατροί με έχουν ένα 3 μηνο μόνο με κολύμπι. Μην αναφέρω οτι μπήκα και φαντάρος...

Έλεγα να στήσω ένα κουρσάκι στην κοπέλα γιατί ειναι φοβερά μάχιμη. Ξέρει κανεις ποιο frame είναι αυτό? Δεν έχουν ιδέα στο κατάστημα περιμένω να με ενημερώσουν. Καμιά άλλη ιδέα σε μεταχειρισμένο ή καινούργιο πολύ οικονομικό σκελετό?
(Θα ντυθεί με Ultegra R7000 / R8000, Fulcrum Comp τροχοί, Μerida Pro φρένα που ξέμειναν απο συνάδελφο στην δουλειά)
Κωστάκη περαστικά καμάρι και γρήγορα!

Για το δάχτυλο πλύσεις με Laphroaig και όλα θα πάνε καλά!
 

Μηνύματα
296
Reaction score
546
Κωστάκη περαστικά καμάρι και γρήγορα!

Για το δάχτυλο πλύσεις με Laphroaig και όλα θα πάνε καλά!
Aγοράστηκε, θα επανέθλω με update! Quarter Cask.
Ξαναέλα αν δεν είμαι μέσα γιατι με είχες πετύχει απο νοσοκομείο :p
 



Μηνύματα
397
Reaction score
446
Που στε υπέροχοι αθληταράδες συμφορουμίτες ηχειάδες?
Ελπίζω να είτε όλοι καλά και να δίνετε πόνο. Είπα να γράψω για να πω κανά νέο.

Κήλη (κιρσό) λοιπόν και ατύχημα στο χέρι (έκοψα κάποια νεύρα και δεν νιώθω ενα δάκτυλο / έχω άλλα 9 οπότε its ok) και οι αγαπημένοι μας ιατροί με έχουν ένα 3 μηνο μόνο με κολύμπι. Μην αναφέρω οτι μπήκα και φαντάρος...

Έλεγα να στήσω ένα κουρσάκι στην κοπέλα γιατί ειναι φοβερά μάχιμη. Ξέρει κανεις ποιο frame είναι αυτό? Δεν έχουν ιδέα στο κατάστημα περιμένω να με ενημερώσουν. Καμιά άλλη ιδέα σε μεταχειρισμένο ή καινούργιο πολύ οικονομικό σκελετό?
(Θα ντυθεί με Ultegra R7000 / R8000, Fulcrum Comp τροχοί, Μerida Pro φρένα που ξέμειναν απο συνάδελφο στην δουλειά)
περαστικά Κώστα , σιδερένιος.
 

Μηνύματα
19.314
Reaction score
13.525
Πόσα mp3 χωράει;
Εγώ τα φορτώνω στο κινητό, ο Μπρέτσος βρήκε καλύτερη λύση! :lolsign: :geek:
Που στε υπέροχοι αθληταράδες συμφορουμίτες ηχειάδες?
Ελπίζω να είτε όλοι καλά και να δίνετε πόνο. Είπα να γράψω για να πω κανά νέο.

Κήλη (κιρσό) λοιπόν και ατύχημα στο χέρι (έκοψα κάποια νεύρα και δεν νιώθω ενα δάκτυλο / έχω άλλα 9 οπότε its ok) και οι αγαπημένοι μας ιατροί με έχουν ένα 3 μηνο μόνο με κολύμπι. Μην αναφέρω οτι μπήκα και φαντάρος...

Έλεγα να στήσω ένα κουρσάκι στην κοπέλα γιατί ειναι φοβερά μάχιμη. Ξέρει κανεις ποιο frame είναι αυτό? Δεν έχουν ιδέα στο κατάστημα περιμένω να με ενημερώσουν. Καμιά άλλη ιδέα σε μεταχειρισμένο ή καινούργιο πολύ οικονομικό σκελετό?
(Θα ντυθεί με Ultegra R7000 / R8000, Fulcrum Comp τροχοί, Μerida Pro φρένα που ξέμειναν απο συνάδελφο στην δουλειά)
Περαστικά Κώστα!
 


Μηνύματα
1.265
Reaction score
2.215
Και εγώ σε ένα χρόνο αστικής ποδηλασίας έχω αγοράσει 16 σαμπρέλες, έχω χρησιμοποιήσει τις 8 και έχω πετάξει 2 λάστιχα των 50 και 40ε...
Τσάφ σημερινό - περαστικά στον Κώστα

20210907_173952.jpg
20210907_173836.jpg


800 μέτρα πριν το τέλος ανηφόρας 10χιλ 5% με pr τουλάχιστο 1 λεπτό κάτω... next time
 




Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • loggeo
    Projectors
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.594
Μηνύματα
2.867.156
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top