Τι ρολόι φοράς;


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.275
Reaction score
93.704
Πολυ ωραιο, πηρα ενα αλλο αν δεις παραπανω seiko pressage, japanese garden sakura
Πανέμορφο! Δυστυχώς οτιδήποτε με δερμάτινο λουράκι, με τον πολύ όξινο ιδρώτα που έχω στους καρπούς, το καλοκαίρι λιώνει σαν χαρτί μέσα σε 1 μήνα...
 

Μηνύματα
366
Reaction score
1.416
Πηρα αυτο το νεο smartwatch Kronaby, Έχω ήδη ένα ακόμα τις ίδιες εταιρείας, αν και δεν ήμουν σίγουρος αν έπρεπε να το πάρω για ένα πολύ προφανή λόγο...

View attachment 228599 View attachment 228600
Είδα πως παίρνει μπαταρία που κρατάει γύρω στα 2 χρόνια σύμφωνα με τον κατασκευαστή. Πιστεύω να αλλάζει εύκολα δίχως προβλήματα
 

Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.160
Πανέμορφο! Δυστυχώς οτιδήποτε με δερμάτινο λουράκι, με τον πολύ όξινο ιδρώτα που έχω στους καρπούς, το καλοκαίρι λιώνει σαν χαρτί μέσα σε 1 μήνα...
Εχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα . Καλά όχι ένα μήνα , αλλά κάθε χρόνο αλλάζω λουρί στο TW STEEL και είναι πλέον πολύ ακριβά . Εχεις καμία ιδέα ?
 


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.872
Reaction score
34.206
Είδα πως παίρνει μπαταρία που κρατάει γύρω στα 2 χρόνια σύμφωνα με τον κατασκευαστή. Πιστεύω να αλλάζει εύκολα δίχως προβλήματα
Δεν το ξερω αυτο, οντως ετσι ειναι, αλλα ο ρολογας που τα παω που ναι εμπειρος , φοβαται λεει να τ ανοιξει, δε τ αναλαμβανει ν αλλαξει μπαταρια , δε ξερω γιατι λεει ( και καλα) πως μεσα ειναι σαν υπολπγιστης , στειλτο λεει αντιπροσωπεια. Δεν εχω αλλαξει ακομά
 
Last edited:


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.940
Reaction score
20.442
Εχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα . Καλά όχι ένα μήνα , αλλά κάθε χρόνο αλλάζω λουρί στο TW STEEL και είναι πλέον πολύ ακριβά . Εχεις καμία ιδέα ?
Μπορείς να δοκιμάσεις υφασμάτινα λουριά ή nato.
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.940
Reaction score
20.442
Ναι , το κακό είναι ότι δεν ταιριάζουν με το Ρολόϊ οπτικά.
Θέλει ψάξιμο φίλε. Υπάρχουν πάρα πολλές επιλογές, όρεξη για έρευνα να έχεις - έχεις; :)
 



rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.275
Reaction score
93.704
Εχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα . Καλά όχι ένα μήνα , αλλά κάθε χρόνο αλλάζω λουρί στο TW STEEL και είναι πλέον πολύ ακριβά . Εχεις καμία ιδέα ?
Όχι. Γι' αυτό παίρνω πλέον μόνο ρολόγια με ατσάλινο μπρασελέ.
 







Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Οχι , αυτο δεν εχει οθονη, ειναι αναλογικο, κανονικο, αν δε στο πουν δηλαδη δεν καταλαβαινεις πως ειναι smartwatch.
Ειναι σουηδικη φιλοσοφια και καλα της εταιριας αυτης , να ναι λιτα και αθορυβα, λειτουργει με διαφορους τροπους και δονησεις για να καταλαβαινεις ειδοποιησεις, και με κινηση των δεικτων επισης, σκεπαζεις την οθονη και αλλες χειρονομιες για αναλογες χρησεις, βγαζεις φωτο, ακους κ χειριζεσαι τη μουσικη, και πολλα ακομα, αλλα μονο με δονηση οπως τα κινητα και κινηση, δεν εχει οθονη , ειναι αναλογικα ολα και πανομορφα, νομιζω. Αν θελετε ψαξτε τα αν σας αρεσουν


Έγινες ambassador κι' εσύ :tongue:
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.578
Μηνύματα
2.864.817
Members
37.931
Νεότερο μέλος
kowalski
Top