Spinorama,ή πώς θα έπρεπε να διαλέγουμε τα ηχεία μας...


Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
6.918
Reaction score
7.992
Θα ήθελα να κάνω και εγώ μια μέτρηση από μόνος μου!
Έχω τον εξοπλισμό, όμως δεν έχω τις γνώσεις, διότι όλα τα σχετικά συγγράμματα & οδηγίες, είναι στα Αγγλικά. Δεν τα πάω καλά με τις ξένες γλώσσες, πόσο μάλλον αν αυτά περιέχουν και τεχνικούς όρους.

Θα ήθελα λοιπόν να αναφέρει κάποιος καλοπροαίρετος, ποια εφαρμογή χρειάζομαι (πχ rew ?) και την βασική της ρύθμιση. Εξ άλλου δεν θα είμαι φαντάζομαι και ο μοναδικός που θα βοηθηθεί! Από ότι γνωρίζω, υπάρχουν αρκετά μέλη εδώ μέσα που έχουν τ` ίδια κενά και διστάζουν να το ζητήσουν.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Προτείνω πράσινο τον @toulou ως συνδικαλιστικό όργανο εμάς των μονοκαναλων:dance2:
Εσύ (και ο @geomiat) μην ανησυχείς, καθαρό σώβρακο έχεις.

Στριγκάκι μεν, αλλά καθαρό.
O @Bhutia επίσης, μεγάλη ποικιλία, σαν τη Victoria Secret.
 

toulou

Δικαναλίδης
Μηνύματα
1.389
Reaction score
1.843
Θα ήθελα να κάνω και εγώ μια μέτρηση από μόνος μου!
Έχω τον εξοπλισμό, όμως δεν έχω τις γνώσεις, διότι όλα τα σχετικά συγγράμματα & οδηγίες, είναι στα Αγγλικά. Δεν τα πάω καλά με τις ξένες γλώσσες, πόσο μάλλον αν αυτά περιέχουν και τεχνικούς όρους.

Θα ήθελα λοιπόν να αναφέρει κάποιος καλοπροαίρετος, ποια εφαρμογή χρειάζομαι (πχ rew ?) και την βασική της ρύθμιση. Εξ άλλου δεν θα είμαι φαντάζομαι και ο μοναδικός που θα βοηθηθεί! Από ότι γνωρίζω, υπάρχουν αρκετά μέλη εδώ μέσα που έχουν τ` ίδια κενά και διστάζουν να το ζητήσουν.
Πρώτα αυτό:
Αυτό αργότερα:
Τι ειναι το ΗΤ μρε Μαστοροι δεν το ξερω :smile:
Το Home Theatre μπρε, που να το πάρει και να το σηκώσει
 
Last edited:


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Από κάποιους βλαχοελιτιστές μουσικόφιλους, καλύτερα. :biggrin: :p

Πάρε και το πρασινάκι σου.
Like για το πρασίνισμα - από το...΄΄κακό΄΄ του εννοείται. :biggrin:
Πρώτα αυτό:

Το Home Theatre μπρε, που να το πάρει και να το σηκώσει
Home Torture για μερικούς... :roflmao:
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
To poll το ξεχάσατε βλέπω

Tα poll είναι για την ελίτ βρε, η εργατική τάξη δεν ασχολείται με τέτοια.
Γι' αυτό έχετε καλούτσικα ποσοστά.. 8-)
Το 13% που ''δεν έχει δυνατότητα'' είναι ερώτηση παγίδα αφού λέμε το άλλο είναι ''πονοκέφαλος'' να στηθεί και θέλεις και βίλα, τι να κάνουμε τώρα.. Μέσα στο παιχνίδι είναι αυτό..
Κι εγώ ήθελα να γίνω αστροναύτης..
Το άλλο 14% ''δεν με νοιάζ' μουσική να ακούμε'' είναι κι αυτό παγίδα γιατί παίρνει ποσοστό κυρίως από τους δικάναλους (κουφ@λίτσες :biggrin:), κι εγώ εκεί έδωσα ψήφο..

:fuckyou:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.101
Reaction score
124.657
Κι εγώ ήθελα να γίνω αστροναύτης..
Άσε, μη γίνεσαι σαν κι αυτόν, κάτι ηχεία γλάστρες έχει τα παιδεύει 10 χρόνια τώρα με το μωρό την έκατσε τη βάρκα.


Το άλλο 14% ''δεν με νοιάζ' μουσική να ακούμε'' είναι κι αυτό παγίδα γιατί παίρνει ποσοστό κυρίως από τους δικάναλους (κουφ@λίτσες :biggrin:), κι εγώ εκεί έδωσα ψήφο..
Εκεί την έδωσε κι ο τερματογκαζι (χαχαχαχαχαχαχαχαχα) κι ο ρόουζ κι άσε δεν βγάζεις άκρη μ'αυτους τις τρελές.
 







costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.101
Reaction score
124.657
και πάλι . . . ❓❓❓
Διόρθωση : ? ? ?
Και Πόντιος (δικαναλίδης) και πασόκος (πράσινος), αιτούμαι να σε αποκαλώ "αντρίκα" κατά το κωστίκα και πανίκα, εις μνήμην του Ανδρέα του ενός του πανμέγιστου.

Κονσταντ νταϊρεκτίβιτι μου ήθελες..
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Καλά τα υπόλοιπα (σοφά) μου, αλλά Πασόκος ??? - περ κέ ???
αν θέλεις για σένα...για να νιώσεις καλύτερα....να το κάνουμε Κίνημα Αλλαγής :biggrin:
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.106
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top