τι ΘΑ έκαναν τα μέλη του AVsite AN στήνανε περίπτερο στην έκθεση Black Box Show



Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.446
Θα πετάω τα χρήματα των μελών για την βελτίωση των υπηρεσιών του αγαπημένου μας ιστοχώρου στα κορίτσα του πόουλ; Μα έλεος, έχω αρχές.



Τέλος δεν έχω.
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
γερμανικό....με ουίσκια....ξηροκάρπια...βουλγάρες...μολδαβές....κλπ κλπ....
θα σκάνε μύτη το πρωί οι εκθέτες κ θα σκουπίζουν λουλούδια και καμένα 5χίλιαρα με τον Κολοκοτρώνη από το πάτωμα... :roflmao:
Ο κολοκοτρωνης ηταν για την πλεμπα. εμεις παιζαμε με παπανικολαου. ελεος.
 







Μηνύματα
1.712
Reaction score
2.440
Marlboro, κάνε κάτι, γιατί άμα περιμένουμε απ'τούς άλλους καηκαμε!!
Με φέρνεις σε δύσκολη θέση. Σιώπησα για να αποφύγω τα χειρότερα. Απλα παρακολουθώ τις εξελίξεις.
 

Gio

Μηνύματα
293
Reaction score
185
Δεν ήξερα ότι έχει συμβεί κάτι.
Εγραψα το μήνυμα γιατί σέ είδα πολύ ενεργό .
Σού ζητώ συγγνώμη.
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.663
Εδώ έχω μια ένσταση...Πραγματική πρόκληση θ'αποτελούσε να κατατροπώσεις τους παραδοσιακούς δικαναλικούς στο δικό τους ΄΄γήπεδο΄΄. Δηλαδή να επιδείξεις πόσο ανώτερη θα ήταν η διαχείριση στο κλασσικό δικαναλικό σήμα χωρίς να στερείται καμία εκ των γνωστών χαΙενδικών ιδιοτήτων με δύο δορυφόρους κροσαρισμένους και απλή τετράδα sub
Το ανωτέρω συμπεριλαμβάνεται στο ιμερσιβ σεταπ, διότι ανά πάσα στιγμή το ιμερσιβ μπορεί να παίζει με δικαναλο πρόγραμμα μόνο 2 δορυφόρους και τα σαμπ.

Απλώς αφαιρείς το 3D upmixing.

4 ή 8 σαμπ, δεν έχει σημασία, σαμπ υπάρχουν (κατά το λεφτά υπάρχουν).

Μετά ξαναβάζεις το 3D upmixing, και μοιράζεις χαρτομάντιλα.
Και τις γνωστές παστιλιες.
Για τον πόνο του άλλου.
 

Μηνύματα
9.771
Reaction score
1.823
Εάν το ικρίωμα με τις συσκευές ήταν ήδη εγκατεστημένο,για δικαναλικό setup με απαιτούμενα την τοποθέτηση σε ηχειακές πηγές και μετρητικές λήψεις θα έφτανε το τρίωρο,Συν ένα μισάωρο ακόμα ανά κανάλι για περαιτέρω επεξεργασία στο σήμα με μεθόδους που έχω περιγράψει.Θα μου έφτανε το miniDSP SHD εννοείται για δικαναλικό...

Εδώ έχω μια ένσταση...Πραγματική πρόκληση θ'αποτελούσε να κατατροπώσεις τους παραδοσιακούς δικαναλικούς στο δικό τους ΄΄γήπεδο΄΄. Δηλαδή να επιδείξεις πόσο ανώτερη θα ήταν η διαχείριση στο κλασσικό δικαναλικό σήμα χωρίς να στερείται καμία εκ των γνωστών χαΙενδικών ιδιοτήτων με δύο δορυφόρους κροσαρισμένους και απλή τετράδα sub.

Πρόσθετο ζήτημα - επί του παρόντος τουλάχιστον - θα ήταν και το αν θα επιβαλλόταν ή όχι η χρήση μάσκας στους επισκέπτες του δωματίου...
Ακριβώς. Με το να βάλεις 15 ηχεία, προφανώς θα προκαλέσεις εντύπωση με κάτι που δεν ακούει ο άλλος σπίτι του. Καθρεφτάκι σε ιθαγενείς δηλαδή.

Ενώ από την άλλη στήνεις ένα δικάναλο και αποδεικνύεις όλα αυτά που ευαγγελίζεσαι 15 χρόνια.
 

Μηνύματα
2.194
Reaction score
2.715
Θα μπορούσε .

Τι ? όχι?

Ευτυχως Γιαννη Μαρκου ειναι συνωνυμία!!!! (Αυτός παλιότερα τα ειχε με τη Τζούλια Νόβα)
 




Μηνύματα
814
Reaction score
963
Αν βάλει ο Έαρ 5 τεμάχια 310 με βασεις και ο Νταχαρης 2 σαμπ και όλα τα μεταφορικά τους, βάζω τον Τρινοβ και τη ρύθμιση και κατεβαίνουμε.
Ορίστε.
Νταχαρη και ένα ρούτερ να στήσουμε τοπικό δίκτυο για Roon
Θεωρώ πολύ καλή ιδέα να γίνει ένα δωμάτιο από μέλη του AVSITE με μηχανήματα από μέλη. Το συγκεκριμένο setup αρκετός κόσμος θα ήθελε να το ακούσει. Δεν χρειάζονται υπερβολές λόγω χρόνου. Μακάρι να μπορούσα να σας δανείσω τα Arendal αλλά η απόσταση είναι μεγάλη.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.162
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top