Ψιθυροι απο παλια ...


Μηνύματα
4.867
Reaction score
3.925
Και που να δεις τι κανει εξω με τη σχαρα. Μετραει την αποσταση σχαρας απ τον τοιχο για τις αντανακλασεις της φωτιας.Εχει και κεινο το ηλεκτρικο αλφαδι για να μην γερνει η εικονα. Γινεται λεει πιο ζουμερο και κανει 7 καφετιες ραβδωσεις. Αλλιως δεν τρωγεται. Για τα σκυλια ειναι.
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Και που να δεις τι κανει εξω με τη σχαρα. Μετραει την αποσταση σχαρας απ τον τοιχο για τις αντανακλασεις της φωτιας.Εχει και κεινο το ηλεκτρικο αλφαδι για να μην γερνει η εικονα. Γινεται λεει πιο ζουμερο και κανει 7 καφετιες ραβδωσεις. Αλλιως δεν τρωγεται. Για τα σκυλια ειναι.
Πάντως εγώ προσωπικά, το πιό τρελλό νήμα που έχω δεί είναι το Barista Corner. 😃
 




Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
Εσύ πως κατέληξες εδω μέσα, και στο χόμπι γενικότερα , φυσιολογικός άνθρωπος μου φαίνεσαι. 😃


Με αδικείς.. :rolleyes:

Είμαι τόσο - όσο λοξός και δικαιούμαι τη θέσημ' εδώ όσο και οι υπόλοιποι, νταξ' ? 8-)
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
Και που να δεις τι κανει εξω με τη σχαρα. Μετραει την αποσταση σχαρας απ τον τοιχο για τις αντανακλασεις της φωτιας.Εχει και κεινο το ηλεκτρικο αλφαδι για να μην γερνει η εικονα. Γινεται λεει πιο ζουμερο και κανει 7 καφετιες ραβδωσεις. Αλλιως δεν τρωγεται. Για τα σκυλια ειναι.
Και τον έχει δει γιατρός λέει.. :rolleyes:
Και είναι καλά.. :rolleyes:

Σικέ η διάγνωση.. :lolsign:

(Άξιο μέλος λοιπόν.. :thumbsup:)
 


Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Αυτός που είδε τον σταθμάρχη. 😃

Εξετάσεις και πιστοποιήσεις στο θέμα αυτό κάνω μόνο εγώ. Κλινική ψυχολογία απο απόσταση. ¨Εχω "διαβάσει". 😃

Είναι μια χαρά, απλώς έχει στο όριο 5 απο τα 7 χαρακτηριστικά του ναρκισσισμού και γκάτζετ-κίαση. Άλλο ένα και θα είμαστε borderline κατάσταση. 😃 😍

¨Ασε που όσο γερνάει και θα γίνεται όλο και πιο ανήμπορος, τα 2 απο αυτά θα χαθούν και τα άλλα θα μειωθούν στο ελάχιστο. 😃 Για σιγουριά πάντως όποιος πάει για ακρόαση καλά θα ήταν να αποφύγει λέξεις όπως " καλό" "κακό", "κλαπατσίμπαλο", "πιατίνια", "καμπανάκι" ή "B&W".
 
Last edited:





Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.093
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top