Η προσπάθεια μου






Μηνύματα
12.855
Reaction score
10.072
Την περασμένη εβδομάδα το αγοράσαμε, δεν έχω φωτογραφία ακόμα.
Και για να προλάβω κάποιους, το μικρόφωνο δεν είναι στην κεντρική θέση, είναι σε επόμενη μέτρηση που ήθελε μπροστά.
 

Μηνύματα
649
Reaction score
1.216
Αυτό δηλαδή πώς φαίνεται; Καλά, έχουμε δουλειά ακόμα. Πήραμε κεντρικό, θα πάρουμε βάση για το κεντρικό, θα κάνουμε κάποια μόνωση γύρω από τα ηχεία. View attachment 313303
Ωραίο είναι , βάψιμο στο τοίχο και περίγραμμα δικό σου ;
Όταν είναι σβηστός ο προβολέας δείχνει περίεργα στο χώρο ;
 

Μηνύματα
12.855
Reaction score
10.072
Ωραίο είναι , βάψιμο στο τοίχο και περίγραμμα δικό σου ;
Όταν είναι σβηστός ο προβολέας δείχνει περίεργα στο χώρο ;
Ναι δικά μου, μόνωση με ταινία κτλ.

Όταν είναι σβηστός δείχνει ανοιχτό γκρι, αλλά δεν το κοιτάμε. Γιατί να το κοιτάξουμε; Κάνουμε άλλα πράγματα.
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.443
Reaction score
15.136
Την περασμένη εβδομάδα το αγοράσαμε, δεν έχω φωτογραφία ακόμα.
Και για να προλάβω κάποιους, το μικρόφωνο δεν είναι στην κεντρική θέση, είναι σε επόμενη μέτρηση που ήθελε μπροστά.
ΑΜΑΝ έγινε σινεματζής κι αυτός!.... :p
 





Μηνύματα
2.233
Reaction score
2.753
Εμένα με χαλάει απίστευτα καθώς απεχθάνομαι ότι γυαλίζει, και ότι είναι μαύρο και αποτελεί εσωτερικό στοιχείο του σπιτιού. Θέλει ιδιαίτερη μελέτη - σχεδίαση ώστε να προσαρμοστεί κατάλληλα. Επιπλέον ο χώρος πρέπει να είναι μεγάλος. Κοινόχρηστος μικρός χώρος με ένα τοίχο όλο μαύρο δεν πάνε παρέα για μένα. Αν είναι μεγάλο δωμάτιο θα φιλοξενηθεί καλύτερα. Μεγάλο εννοώ 50m2 μόνο το σαλόνι.

Σε μικρότερες κατοικίες που οι ένοικοι αρέσκονται σε σκούρες εσωτερικές αποχρώσεις η ενσωμάτωση θα είναι αρκετά ευκολότερη. Αν δε η εσωτερική διακόσμηση φέρνει σε studio ή βιομηχανικό style ακόμα καλύτερα.
Οι γυναίκες μας πάντα βρίσκουν λύση στο ντεκόρ.
Καμία κουρτίνα ή ακόμα καλύτερα τις έχω ικανές να βάλουν μεγάλες γλάστρες μπροστά από τη τηλεοραση.
 


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.684
Reaction score
28.021
Οι γυναίκες μας πάντα βρίσκουν λύση στο ντεκόρ.
Καμία κουρτίνα ή ακόμα καλύτερα τις έχω ικανές να βάλουν μεγάλες γλάστρες μπροστά από τη τηλεοραση.
Ευτυχώς για μένα δεν το έχω ανάγκη. Μια χαρά τα φτιάχνω και μόνος μου. Όπως η κουζίνα πχ. Αλλά πλέον την αφήνω να κάνει ότι θέλει επειδή εκτός του ότι έχουμε ίδια γούστα, πάντα ρωτάει και τα φτιάχνει άψογα.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.684
Reaction score
28.021
:dance2: Όταν είστε στο σαλόνι , να παιζ πάντα η τηλεόραση.
Τέλος

50€
Υπάρχει η Samsung The Frame 4Κ μέχρι τις 85". Έχει ματ γυαλί και όταν δεν παίζει δείχνει πίνακα ή πίνακες της επιλογής του ιδιοκτήτη. Έχει αισθητήρες και όταν δείχνει πίνακα προσαρμόζεται στο χώρο με τέτοιο τρόπο που δεν καταλαβαίνεις ότι βλέπεις οθόνη. Έχει και αυτόματη λειτουργία. Όταν καταλαβαίνει ότι δεν υπάρχει κανένας στο χώρο σβήνει, και ανάβει όταν μπεις σπίτι δείχνοντας πίνακα. Έχει και διάφορες επιλογές κορνίζας, δεν καταλαβαίνεις ότι είναι τηλεόραση. Το τρως εύκολα. 🙂

Για αρχή σκέφτομαι σοβαρά να πάρω μια στην κρεβατοκάμαρα να δω τι ψάρια πιάνει.
 


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.684
Reaction score
28.021
Samsung The Frame

001-frame-pq-color-volume-hdr-01-0283-1674850934.jpg
frame-tv-still-life-art-5.png
Frame-TV-Frame-cropped.jpg
samsung-frame-tv-6504c59b99814.jpg


Υγ: βέβαια όσο αφορά την ποιότητα εικόνας στα ίδια χρήματα παίρνεις καλύτερη τηλεόραση. Χάλια όμως δεν είναι σε καμία περίπτωση.
 
Last edited:

Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.313
Reaction score
7.826


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.418
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top