Αγγελία για ηχεία

Μηνύματα
12.855
Reaction score
10.072
Διστάζω πολύ με τις αλλαγές μετά απο τόσα χρόνια, αν και αυτά μπορεί να τα έπαιρνα αν δεν είναι ξύλινα όπως παλιά. :tongue:








Το σκεπτικό μου στα παπούτσ(ι)α είναι να μπαινοβγαίνουν εύκολα χωρίς λύσιμο και να είναι άνετα. Δεν κάνω πολλές εξτριμιές και τα προσέχω.

Η σημαντική συλλογή μου απο AirMax 95 είναι υπο διάλυση αφού τα περισσότερα παλιά αποπολυμερίστηκαν και χωρίζουν οι πάτοι, οπότε ορκίστηκα να μην ξαναπάρω. :cry::cry:

Τα Air Tuned Max όμως είναι οι θεοί! Πήρα 3 ζευγάρια το '99-'00 (χρυσόμυγες, μπλε και πορτοκαλί) και κράτησαν με θάλασσες και υπερβολές 8-9 χρόνια, μυθική αντοχή για την τότε χρήση.
Το Ντολμαδάκι το γ@μήδι μου πέταξε πέρσι τα τελευταία λιωμένα που φυλούσα μόνο για να τα βλέπω αφού κολλούσαν αλύπητα.
Και ξαφνικά, reissue! Παντού εξαντλημένα εκτός απο ένα μόνο στην Εσπάνια που άρπαξα πάραυτα. 😍

Με αυτό κερδίζεις το afftopic post του μήνα! (για να μη πω της χρονιάς).
 



Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Ουδεπόποτε η Αντιντας εβγαλε σοβαρο παπουτσι running, ουτε καν η nike πλην ελαχιστων εξαιρεσεων. Και ειναι και σκανδαλωδως ακριβα
Οι κορυφες ειναι η saucony και η mizuno που ειδικευονται στα σοβαρα και οχι στα διαφημιστικα παπουτσια.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.882
Reaction score
77.494
Ουδεπόποτε η Αντιντας εβγαλε σοβαρο παπουτσι running, ουτε καν η nike πλην ελαχιστων εξαιρεσεων. Και ειναι και σκανδαλωδως ακριβα
Οι κορυφες ειναι η saucony και η mizuno που ειδικευονται στα σοβαρα και οχι στα διαφημιστικα παπουτσια.
γιατί μαρή πας για running κ ξερς ? :lol:
 

Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
εννοειται Χαρη και μαλιστα κανω και τα προβλεπομενα χιλιομετρα. Στα 500-600 χιλιομετρα το παπουτσι αποσυρεται. Εχω κανει πολλα χιλιομετρα η γυναικα.... :D :D
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.882
Reaction score
77.494
εννοειται Χαρη και μαλιστα κανω και τα προβλεπομενα χιλιομετρα. Στα 500-600 χιλιομετρα το παπουτσι αποσυρεται. Εχω κανει πολλα χιλιομετρα η γυναικα.... :D :D
συμπλέκτη στα πόσα αλλάζεις?:cry::lol:
 

Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Αφου δεν ξερεις βρε μπριζολοφάγε απο τρεξιμο, τι σχολιαζεις. Εσυ αμα τρεξεις απο την ψησταρια μεχρι το ψυγειο να φερεις τη μπυρα, λαχανιασες. Θα σ' ανοιξει η ορεξη παλι... :p
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.882
Reaction score
77.494
Αφου δεν ξερεις βρε μπριζολοφάγε απο τρεξιμο, τι σχολιαζεις. Εσυ αμα τρεξεις απο την ψησταρια μεχρι το ψυγειο να φερεις τη μπυρα, λαχανιασες. Θα σ' ανοιξει η ορεξη παλι... :p
γι αυτό στις ψησταριές...γεμίζουμε πάντα δίπλα μας ένα βαρέλι με πάγο και τα πνίγουμε όλα μέσα του για να μην κόβουμε χιλιόμετρα...άσχιετη :laugh:
 

Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.313
Reaction score
7.826
Αυτα εννοεις?
BBC902FE-3A4F-4147-9880-FF4C75EFDBB4.jpeg
Το καλυτερο sneaker που εχω φορεσει.
Δεν κανουν καλε μου αυτα για τον Ζιζικο μας.
Ε, εχουν περασει τα χρονια, εχει μεγαλωσει και η κοιλιτσα, που να σκυβεις με τα δυο χερια να βαλεις παπουτσι. :tongue:
Ευκολοφορετα σου λεει ο ενθρωπος.
Με το ενα χερακι γερνεις λιγο στο πλάι, το τραβας λιγακι, χλατς, μπηκε.
Να, αυτα θελει:
F728C143-50A4-42B7-9FF6-3281CDF401D8.jpeg
Μην κοιτας που εχει κορδονια, διακοσμητικα ειναι.
Μονο αυτα μην παρει:
649DA7D9-CCD5-4432-805C-6CC8D2AD247A.jpeg
Τα πηρα επειδη ειναι λεει water repelent.
Αμα σε πιασει μια ψιχαλα δηλαδη, δεν παει κατευθειαν η σταγονα στην καλτσα.
Αλλα ειχαν τη φαεινη ιδεα να βαλουν αυτο το λαστιχο εκει που μπαινει το πόδι, οποτε δε γλιστραει μεσα με τιποτα οταν το φορας. Μιλαμε πιο δυσκολα κι απο βατραχοπεδιλο μπαινει.
Τα πρωτα poost που ειχα παρει, ηταν με λευκη σολα. Μετα απο λιγο αρχισαν να ξερνανε μια κιτρινιλα, που δεν καθαριζε με τιποτα. Οποτε μονο μαυρη απο τοτε.

Βλεπω μερικοι αγοραζουν αθλητικα παπουτσια για να κανουν αθλητισμο.
Αλλο και τουτο παλι...

:lol:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.416
Reaction score
125.620


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.415
Reaction score
74.755
Βλεπω μερικοι αγοραζουν αθλητικα παπουτσια για να κανουν αθλητισμο.
Αλλο και τουτο παλι...
Καλέ ναι, λίγο περπάτημα στα καθαρά. Αν βρω τίποτα νερά πάω γύρω-γύρω και στις πρώτες υποψίες λάσπης γυρνάω σπίτι.



και τ' @@ μου κουνιούνται. Αν είχατε φορέσει AirTuned Max μια φορά τότε, θα κάνατε όπως κάνω τώρα.

Μια μέρα νωρίτερα τα έφερε η DHLίτσα!

20210406_141430.jpg


Τα άνοιξα πριν καν μπω σπίτι, δάκρυσα συνειδητοποιώντας πόσο μου είχαν (γ)λείψει και μόλις μπήκα σπίτι φωτογράφισα καθώς πρέπει (με παλιά σαμπζ μην αρχίσω και μη γ@μήσω) και αφαίρεσα για πάντα τα κορδόνια.

20210406_141513.jpg



20210406_141554.jpg





Ήρθαν; >:(
 







jag

Μηνύματα
9.282
Reaction score
27.599
Η τρίτη μέθοδος με το ασετόν είναι η πιο σίγουρη για να κάνει τα παπούτσια για πέταμα.
Ντάξει δεν είναι καί βιτριόλι, κάνει δουλειά..
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.639
Μηνύματα
2.868.727
Members
37.942
Νεότερο μέλος
timurakhmetov
Top