Ακουστές διαφορές σε καλώδια ρεύματος


Μηνύματα
1.217
Reaction score
1.750
Βρε ΝιουΟλντΣτοκ, :confused:
Έλεος. Μην του κόβεις την τύχη του
του ανθρώπου. Δεν ειναυτός :eek:
Συνωνυμία βρε παιδί μου! :o
Άλλωστε ο δικός σου,
θα έχει προ πολλού καλοπαντρευτεί. :roflmao:
 
Last edited:


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.566
Reaction score
37.866
... αλλου τα παρατραγουδα και αλλου γελουν τα ματχια μου. Αντε μην ανοικσω κανα νημα με παντοφλες παθητικες και ενεργητικες..(μεταφραση, ποιοι τρωνε παντοφλα και πχοιοι ριχνουν) .. αμα πχια! 🐒
 

Μηνύματα
4.462
Reaction score
7.734
θελω ενας κυριος να βγει και να μου πει, οτι ξερεις κατι κυρ'Βασιλη, εβαλα το ταδε καλωδιο ρευματος και ακουσα διαφορα.
Παιδιά εγώ θέλω ένας να βγει να πει ότι είπε στην γυναίκα του ότι έδωσε 200 ευρώ σε καλώδιο ρεύματος και ότι αυτή μετά δεν τον πλάκωσε στα χαστούκια
 


PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
Παιδιά εγώ θέλω ένας να βγει να πει ότι είπε στην γυναίκα του ότι έδωσε 200 ευρώ σε καλώδιο ρεύματος και ότι αυτή μετά δεν τον πλάκωσε στα χαστούκια
Η δικια μου ξερει ποσο κοστισε το καθε τι απο καλωδια,τα 5-6 πικαπ, κεφαλες, 3-4 cdp & dvd, λαμπες , δισκοι, σιντια , ηχεια κλπ.......
Μαλιστα, της παραχωρησα το σαλονι πριν μερικα χρονια και ως ανταλλαγμα πηρα το διπλο υπνοδωματιο και μεταφερθηκαμε σε μικροτερο μονό για υπνο. Δεν εσπασε ρουθουνι στο σπιτι μου,και δεν δερνω ετσι ??? :tongue:
Α !!!!!!! Ξεχασα ........ τρυπησα και το ταβανι του χολ και περασα ξεχωριστη γραμμη ρευματος απο τον μετρητη στο διπλο δωματιο που ειναι ακριβως απο πανω.
Σημειωση : Η γραμμη ρευματος ειναι καθ'ολα νομιμη συμφωνα με τους κανονισμους της ηλεκρικης υπηρεσιας της χωρας μου. Το λεω μην εχουμε παρατραγουδα ομοια αυτων του παρελθοντος ....................... 8-)

Και επ ευκαιρια να πω οτι τα ιδια καναμε και στο σπιτι ....................... παντρεμενου ξαδελφου μου εν γνωσει της συμβιας του :laugh:
 
Last edited:


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Και εγώ τα ίδια..
τι και συ?
θες να μας πεις ότι τρύπησες το ταβάνι του χολ για ξεχωριστή γραμμή σύμφωνα με τους κανονισμούς της ηλεκτρικής υπηρεσίας της χώρας σου αντί για μπαλαντέζα οικοδομής να διασχίζει μόνιμα το μισό σπίτι? :p :lol:
 

Μηνύματα
4.462
Reaction score
7.734
Και εγώ τα ίδια..
τι και συ?
θες να μας πεις ότι τρύπησες το ταβάνι του χολ για ξεχωριστή γραμμή σύμφωνα με τους κανονισμούς της ηλεκτρικής υπηρεσίας της χώρας σου αντί για μπαλαντέζα οικοδομής να διασχίζει μόνιμα το μισό σπίτι? :p :lol:
Ίσως έκανε τα ίδια με τον puretone στο σπίτι παντρεμένου ξαδέλφου του:biggrin:
τα ιδια καναμε και στο σπιτι ....................... παντρεμενου ξαδελφου μου εν γνωσει της συμβιας του :laugh:
 

Μηνύματα
22.269
Reaction score
15.543
τι και συ?
θες να μας πεις ότι τρύπησες το ταβάνι του χολ για ξεχωριστή γραμμή σύμφωνα με τους κανονισμούς της ηλεκτρικής υπηρεσίας της χώρας σου αντί για μπαλαντέζα οικοδομής να διασχίζει μόνιμα το μισό σπίτι? :p :lol:
οχι....δεν χρειαστηκε τετοια γραμμη... :biggrin:
...αλλα χρειαστηκε να ξηλωσω το πατωμα να περασω καλωδια ηχειων......κανενα προβλημα :showingbiceps:
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Αν αλλάξεις ποτέ γνώμη εδώ είμαστε. 😍🤪🥰
Δε λέω,τιμητική η διάθεση.Είναι όμως πιθανότερο ν'αποκτούσα κάποτε Atmos με όλα τα κομφόρ και Geithein 901 ως δορυφόρους,παρά...σύζυγο.:tongue:

Ίσως έκανε τα ίδια με τον puretone στο σπίτι παντρεμένου ξαδέλφου του:biggrin:
Σόδομα και Γόμορρα...Και ύστερα χαλάει κάποιους το sub στην άκρη του κρεβατιού και σε δική του βάση...:lolsign:
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Δε λέω,τιμητική η διάθεση.Είναι όμως πιθανότερο ν'αποκτούσα κάποτε Atmos με όλα τα κομφόρ και Geithein 901 ως δορυφόρους,παρά...σύζυγο.:tongue:
και εσύ νομίζεις τώρα ότι αν κάποτε αποκτούσες χομ σινεμα με geithain....
θα σε άφηνε αστεφάνωτο ο Εαρ και δεν θα σου κατσικωνόταν να γίνετε ένα υπέροχο γκει ζευγάρι :lol:
 

PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
.Είναι όμως πιθανότερο ν'αποκτούσα κάποτε Atmos με όλα τα κομφόρ και Geithein 901 ως δορυφόρους,παρά...σύζυγο.:tongue:
Κοιτα.Η συζυγος δεν ειναι κακο πραγμα. Η παντοφλα και το.........μουστακι ειναι :roflmao:. Οι συζυγοι,μοιραζονται τον.......ζυγο ε ?
Αλλα ας μην το αφησουμε στους καλωδιαδες..........ας μας πουνε οσοι δεν ξοδευουν για καλωδια,αλλα πολλααααααα λεφτα αλλου, αν ξερουν τα ποσά οι γυναίκες τους............... :laugh::laugh::laugh::laugh:
Η οταν τους ρωτησει ποσο κανει,λενε "τιποτα μωρε, ουτε οσο ενα καλωδιο δεν κανει"........... 😆😆😆
αντί για μπαλαντέζα οικοδομής να διασχίζει μόνιμα το μισό σπίτι? :p :lol:
Εμας εδω περνανε πλαστικους σωληνες στους τοιχους .......... :tongue:
 
Last edited:

PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
Ίσως έκανε τα ίδια με τον puretone στο σπίτι παντρεμένου ξαδέλφου του:biggrin:
Εισαι παντρεμενος; Επιτηδες εγραψα τη λεξη (ανκαι πλεονασμος ηταν στην προταση),για να ακουσουμε κατι απο παντρεμενους που κοροιδευουν τους καλωδιαδες. Για να .....ακουσουμε μουστακια............παντρεμενα :laugh::laugh::laugh:
Και την αληθεια ετσι ; ......μονοι μας ειμαστε εδω 😎
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
εχεις θεμα με τις γυναικες βλεπω......δεν εχεις αυτοπεποιθηση μπουτια...
...κανε αλλιως την φραντζα...
Έχω ένα θέμα...Θεωρώ πως εκείνες είναι το ΄΄ισχυρό΄΄ φύλο...
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.723
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top