Ανακήρυξη επίτιμου μέλους...

Μηνύματα
7.366
Reaction score
2.554
Σαν ένας εκ των ευεργετηθέντων είναι αυτονόητο ότι επικροτώ με όλη την καρδιά μου την ανακύρηξη σε επίτιμο μέλος του zizik.

Και με την ευκαιρία θα ήταν καλό να συζητήσουμε (εδώ ή σε άλλο νήμα) την αξία της ηθικής ανταμοιβής. Στον καπιταλιστικό κόσμο ("how much you make") κυνηγάμε τα λεφτά που - όταν ικανοποιήσουμε τις βασικές μας ανάγκες (περισσότερες ή λιγότερες, δεν έχει και τόση σημασία... - χρησιμεύουν για να καταπιέζουμε τους άλλους και να τονίζουμε τη διαφορά μας σαν φουσκωμένα παγόνια. Στον κόσμο (που κατέρρευσε) του λεγόμενου υπαρκτού σοσιαλισμού είχανε πήξει στην ηθική αναγνώριση που έφτασε να χάσει ουσιαστικά την αξία της, γιατί τι να τα κάνεις τα παράσημα και τα τοιαύτα όταν οι άλλοι τρώγανε και εκμεταλλευόντουσαν τον δημόσιο πλούτο...

Όμως τελικά αυτό που πραγματικά ζητάει ο κάθε άνθρωπος, αυτό που τον ικανοποιεί, είναι να βλέπει την εκτίμηση στα μάτια των άλλων. Να βγαίνει στο δρόμο και να του χαμογελούν. Τα είπε και ο Χριστός και πολλοί άλλοι...

zizik νάσαι πάντα καλά.
 

Μηνύματα
994
Reaction score
80
Απάντηση: Ανακήρυξη επίτιμου μέλους...

Ένα μεγάλο μπράβο στον Zizik για την ξεχωριστή του κίνηση

Συγχαρητήρια και στο avsite που τίμησε την προσφορά του zizik
 








Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
Απάντηση: Ανακήρυξη επίτιμου μέλους...

Πολύ σωστή η ομόφωνη απόφαση των μελών της ΔΟ και της ΣΟ του AVSite-μπράβο σας:114:

Συγχαρητήρια στον Zizik για την καλοσύνη και γεναιοδορία του-το αξίζει 100%
γιατί εκτός των άλλων κάποιοι τον είχαν στεναχωρήσει εντελώς άδικα....καλοκαιριάτικα.
Περασμένα-ξεχασμένα:137:

Άντε Δημητρό...και εις ανώτερα!!!

:414:
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.336
Reaction score
94.008
Εμένα πάλι γιατί το "επίτιμος" παραπέμπει αλλού?:138:

Γράφω αρχικά για να μην.... πέσει το site: Κ.Μ.


Δημήτρη :624:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.432
Reaction score
74.823
Re: Απάντηση: Ανακήρυξη επίτιμου μέλους...

Άντε Δημητρό...και εις ανώτερα!!!

:414:

:404::404: Μανώληηηη!!!





Σας ευχαριστώ και πάλι όλους, γιά τα καλά σας λόγια. :120:


EDIT: Ποιός είναι ο ..? PM please!
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.850
Reaction score
83.925
Απάντηση: Ανακήρυξη επίτιμου μέλους...

Φίλε Zizik, συγχαρητήρια! :107:

Αν δεν είχες και "αντιδραστικά" γούστα θα ήσουν καλύτερος! :142: :142:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.432
Reaction score
74.823
Re: Απάντηση: Ανακήρυξη επίτιμου μέλους...

Φίλε Zizik, συγχαρητήρια! :107:

Αν δεν είχες και "αντιδραστικά" γούστα θα ήσουν καλύτερος! :142: :142:

World cinema? Στην πυρά! :143:
 

gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.601
Reaction score
4.137
Απάντηση: Ανακήρυξη επίτιμου μέλους...

Μωρέ Santa Clauss έπρεπε να τον ανακυρήξουμε..


Δημήτρη :622:
 

Μηνύματα
1.941
Reaction score
373
Απάντηση: Ανακήρυξη επίτιμου μέλους...

Μπραβο κι απο εμενα.

Ζιζικ κερναω καφε μολις ξανακατεβω Αθηνα...
Την τελευταια φορα που ηρθα ετρεχα κουνελοειδως και δεν προλαβα ουτε καφε να πιω (ξερει ο car_audio)...
 

Μηνύματα
4.690
Reaction score
1.815
Είμαι κι εγώ ένας από τους ανθρώπους που απολαμβάνουν τα οφέλη της προσφοράς του Δημήτρη.
Πέρα όμως από τα πολύ όμορφα μηχανήματα που μας χάρισε και που είχαμε όλοι εμείς τη χαρά να διατηρήσουμε και να στολίσουμε την ιστορία του Hi-Fi, θέλω να πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που μου έδωσε την ευκαιρία να τον γνωρίσω από κοντά!
Ο "Άνθρωπος" Δημήτρης και το μέλος Zizik, είναι μια σπάνια ψυχή με ήθος και κουλτούρα!
Είναι ένας από τους "λίγους" που εμείς οι "πολλοί" αναζητούμε να γνωρίσουμε καθημερινά κι όμως δεν μπορούμε.
Δημήτρη είσαι μεγάλη καρδιά και σ' ευχαριστώ που μου έδωσες την ευκαιρία να ανταλλάξουμε όμορφες κουβέντες μεταξύ μας!
Συγχαρητήρια στο AVSite για την κίνηση αυτή! Αν μη τι άλλο ήταν το λιγότερο που θα μπορούσε να κάνει για να σε τιμήσει.
Σ' ευχαριστούμε που είσαι μαζί μας και μας πλουτίζεις με την ηθική ανωτερότητά σου!:446:
 

Μηνύματα
4.830
Reaction score
1
Απάντηση: Ανακήρυξη επίτιμου μέλους...

Συγχαρητήρια κι από εμένα.
Νομίζω ότι στην κοπή της πίτας (αλήθεια πότε θα γίνει;) μπορεί να του απονεμηθεί ο τίτλος παρουσία των μελών.

ΥΓ. Πάντως με το που είδα τον τίτλο του θέματος πριν μπω, νόμισα ότι αναφερόταν σε μένα :118:.
Μετά που διάβασα το όνομα κατάλαβα. Είπα κι εγώ, τόσο πολύ με συμπαθεί ο Διαχειριστής που αποφάσισε να με κάνει και επίτιμο μέλος:135:
 

Μηνύματα
6.454
Reaction score
205
Απάντηση: Ανακήρυξη επίτιμου μέλους...

Συγχαρητήρια στον Δημήτρη (ZiZik) και στο AVSite για την απόφαση που πήρε να τον τιμήσει ανακηρύσσοντάς τον ως επίτημο μέλος.
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.020
Reaction score
6.877
Απάντηση: Ανακήρυξη επίτιμου μέλους...

ετσι απλα :615:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.660
Μηνύματα
2.871.025
Members
37.929
Νεότερο μέλος
axil
Top