Από nordost σε κάτι άλλο !!!

Μηνύματα
27.646
Reaction score
25.933
Κύριε Χρήστο ο γιος σας είναι μεγαλύτερος από μένα, τώρα κατάλαβα γιατί δεν σας αρέσει το black/death και γενικά το extreme metal, λογικό είναι να το αντιλαμβάνεστε ως ηχορύπανση αλλά μη στεναχωρείτε τον @wizzy λέγοντας ότι δεν σας αρέσει αυτή η μουσική και βάζοντας τη λέξη εντός εισαγωγικών, επίσης θα ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με το ξύλινο πολύμπριζο όταν το τοποθετήσατε και ακούσατε τη μουσική σας αναγνωρίσατε την χροιά του ξύλου επάνω του;;; :lol:
Και εγω ως ηχορύπανση το αντιλαμβάνομαι. Το θα γίνει τώρα? θα βάλει τα κλάματα ο wizzy?
Αμα συνεχίσεις με τέτοιες ερωτήσεις θα αναγνωρίσεις την χροιά του ξύλου επάνω σου. :taunt: :fuckyou::lolsign:
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.090
Reaction score
20.641
τώρα κατάλαβα γιατί δεν σας αρέσει το black/death και γενικά το extreme metal, λογικό είναι να το αντιλαμβάνεστε ως ηχορύπανση αλλά μη στεναχωρείτε τον @wizzy λέγοντας ότι δεν σας αρέσει αυτή η μουσική και βάζοντας τη λέξη εντός εισαγωγικών
Άσε τον ρε φίλε, θα μεγαλώσει και θα μάθει! :lol:
Και εγω ως ηχορύπανση το αντιλαμβάνομαι. Το θα γίνει τώρα? θα βάλει τα κλάματα ο wizzy?
Εσένα δεν σου πάω κόντρα γιατί έχεις δυνατή φωνή και κουφαίνεις κόσμο :p - έτσι μου είπε μια ψυχή...
 









Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.940
Reaction score
28.788
Τον ΜΗ τον έχω ακούσει από κοντά, για πολλές ώρες - κι ήταν κι η ψυχή μαζί μας! Συγκρατημένος ήταν, normal τα dB του.:biggrin:
-
Είσαι πολλλλύ Ευγενικός Γιώργο μας .
Βάρδα μη σου κάτσει σε γωνία τραπεζιού εσύ , και δεξιά και αριστερά ό Μή με τον Α μπε σε ντέ ! Και να σου πετάνε και τον καπνό από το ηλεκτρονικό στά μούτρα .......πακέτο φίλε !
Ειδικές καταστάσεις .

-
1586422947960.png


:p
 
Last edited:

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.090
Reaction score
20.641
Α, ακουστική μέθοδος. Κατάλαβα. Είσαι κι εσύ χαϊεντάς - χρυσαυτιάς δηλαδή.
Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι....... τι του είπε............

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
Είσαι πολλλλύ Ευγενικός Γιώργο μας .
Βάρδα μη σου κάτσει σε γωνία τραπεζιού εσύ , και δεξιά και αριστερά ό Μή με τον Α μπε σε ντέ ! Και να σου πετάνε και τον καπνό από το ηλεκτρονικό στά μούτρα .......πακέτο φίλε !
Ειδικές καταστάσεις .

:p
Μα, έτσι δεν είχαμε κάτσει; Α, όχι, ο ΜΗ ήταν απέναντί μου κι ο @abcd δεξιά μου. Και δεν κάπνιζαν γιατί καθόμασταν μέσα - ευτυχώς!
 

Μηνύματα
7.307
Reaction score
11.857
Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι....... τι του είπε............
Χμμμ, κρίνοντας απο τη θυμωμένη φατσούλα που έβαλε... Δεν με βλέπω καλά!!! Πρέπει να του χτύπησα ευαίσθητες χορδές!!
 


Μηνύματα
307
Reaction score
409
Έχω ξεπατώσει και βελτιώσει άπειρα ηχεία, αλλά με επιστημονική μεθοδολογία... Όχι έτσι.
Άντε να κατέβεις και σε καμία έκθεση σιγά-σιγά δίπλα στον DeVore να του δείξεις εσύ .... του άσχετου, αλλά πάντα με επιστημονική. μεθοδολογία βεβαίως-βεβαίως.... Δεν είναι τίποτα ... συνήθως δεν περνάει, αλλά ποτέ δεν ξέρεις....
 

Μηνύματα
948
Reaction score
2.991
Άντε να κατέβεις και σε καμία έκθεση σιγά-σιγά δίπλα στον DeVore να του δείξεις εσύ .... του άσχετου, αλλά πάντα με επιστημονική. μεθοδολογία βεβαίως-βεβαίως.... Δεν είναι τίποτα ... συνήθως δεν περνάει, αλλά ποτέ δεν ξέρεις....

Ζηλεύεις ?

.
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.803
Σπέσιαλ αφιερωμένο σε όσους έχουν στεντόρεια φωνή, ο τύπος δεν αλλοιώνει τη φωνή του μέσα από παραμορφώσεις, είναι true, από τη μαγευτική Φλόριντα των ΗΠΑ με τους κροκόδειλους να βολτάρουν αμέριμνοι και από το χώρο του death metal οι Six Feet Under, εκεί που όλοι θα πάμε κάποτε: ☠☠☠☠☠☠ :p





Πιο brutal πεθαίνεις!
Ακούστε το πριν μπει το στρουμφ και να σβήσει όλα τα άσχετα!!!!
 




Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.893
Μηνύματα
2.880.495
Members
37.960
Νεότερο μέλος
Paixtis25
Top