Αρχάριος στο χώρο! ‍♂️

P

PMC

Guest
Μου αρέσει που έχετε άποψη πως να σχίσουν οι άλλοι την γάτα και οι περισσότεροι σε κάτι υπόγεια είσαστε η σε dedecated καταχωνιασμένοι.....
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.114
Reaction score
124.687
Μου αρέσει που έχετε άποψη πως να σχίσουν οι άλλοι την γάτα και οι περισσότεροι σε κάτι υπόγεια είσαστε η σε dedecated καταχωνιασμένοι.....
Μου αρέσει πως (προσπαθείτε να) διαστρευλώνετε την πραγματικότητα. :D
 
  • Like
Reactions: PMC


Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
η αρραβωνιαστικα μου γκρινιάζει
Οταν αρχίζει η γκρίνια πριν το γάμο είσαι δύσκολα.
Είναι ελαττωματική;
Παντρεύεσαι για να συζητάς τα προβλήματα που δεν είχες πριν
η υποχρεωτικη διαδικασια τα νεα μελη να περνανε απο συμβουλο γαμου για εκτιμηση
η σωστή αντιμετώπιση της συζύγου
απαραίτητες ''αρμονικές'' οικογενειακές ισορροπίες
έτσι είναι εργοστασιακές
πως να σχίσουν οι άλλοι την γάτα
καμμια φορα νομιζω οτι ειμαι στο φορουμ του μαρι κλερ ...
ισως να ειναι ιδεα μου ...
ισως ειναι που 'κοψα τη ρακη ...
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Εγώ πάλι θα πρότεινα ,κάθε φορά που ανοίγει ένα καινούριο νήμα από νέο μέλος που ζητάει συμβουλές ,να απαγορεύεται η συμμετοχή του αφτχιά ,του ποδογιατρού ,του μίστερ μπι και των υπόλοιπων συνήθων υπόπτων ,στις πρώτες 5-6 σελίδες του νήματος. Αυτό θα δώσει τη δυνατότητα σε όσους ενοχλούνται από αυτούς, να εκθέσουν ελεύθερα τις "απόψεις" τους και ταυτόχρονα να εκτεθούν από αυτές...;)
 

Μηνύματα
11
Reaction score
22
:thumbsup:[/QUOTE]
Εγώ πάλι θα πρότεινα ,κάθε φορά που ανοίγει ένα καινούριο νήμα από νέο μέλος που ζητάει συμβουλές ,να απαγορεύεται η συμμετοχή του αφτχιά ,του ποδογιατρού ,του μίστερ μπι και των υπόλοιπων συνήθων υπόπτων ,στις πρώτες 5-6 σελίδες του νήματος. Αυτό θα δώσει τη δυνατότητα σε όσους ενοχλούνται από αυτούς, να εκθέσουν ελεύθερα τις "απόψεις" τους και ταυτόχρονα να εκτεθούν από αυτές...;)
Εγώ πάντως το διασκεδάζω. Συνειδητοποιημενος είμαι και καταλαβαίνω ότι τα σχόλια καλοπροαιρετα είναι και βγάζουν και προσωπικά βιώματα του καθένα από την καθημερινή τριβή με τη συντροφο. Από την στιγμή που δεν έχω δικό μου δωμάτιο να το στήσω όπως θα ήθελα με ότι μηχανήματα αποφάσιζα όσο όγκο και να είχαν, θα αρκεστώ στο σαλόνι με ότι υποχωρήσεις αυτό συνεπάγεται και επιλογή πιο αισθητικών μηχανημάτων.
 

Attachments


gid

Μηνύματα
7.319
Reaction score
8.541
Από την στιγμή που δεν έχω δικό μου δωμάτιο να το στήσω όπως θα ήθελα με ότι μηχανήματα αποφάσιζα όσο όγκο και να είχαν, θα αρκεστώ στο σαλόνι με ότι υποχωρήσεις αυτό συνεπάγεται και επιλογή πιο αισθητικών μηχανημάτων.[/QUOTE]

Και πολύ καλά θα κάνεις φίλε! Αν φιλτράρεις ό,τι διαβάσεις εδώ με το παραπάνω σκεπτικό, θα βγεις από κάθε άποψη κερδισμένος.
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.246
Reaction score
78.933
Εγώ πάλι θα πρότεινα ,κάθε φορά που ανοίγει ένα καινούριο νήμα από νέο μέλος που ζητάει συμβουλές ,να απαγορεύεται η συμμετοχή του αφτχιά ,του ποδογιατρού ,του μίστερ μπι και των υπόλοιπων συνήθων υπόπτων ,στις πρώτες 5-6 σελίδες του νήματος. Αυτό θα δώσει τη δυνατότητα σε όσους ενοχλούνται από αυτούς, να εκθέσουν ελεύθερα τις "απόψεις" τους και ταυτόχρονα να εκτεθούν από αυτές...;)
Εγω είμαι μέσα. Αρκεί να μην γράφονται βλακείες για το μπλουτακ οτι δήθεν είναι καλύτερο.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Εγω είμαι μέσα. Αρκεί να μην γράφονται βλακείες για το μπλουτακ οτι δήθεν είναι καλύτερο.
Ήρθε ο χθεσινός, χωρίς μεθοδολογία, χωρίς αποδείξεις και στοιχεία, να μας πει για το Παπαροφίξ... :p
Μάλλον θέλεις πάλι τον παλιό σου custom τίτλο. Blu Tack rulz, Patafix blowz.
 





Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.411
Reaction score
50.378
Μου αρέσει που έχετε άποψη πως να σχίσουν οι άλλοι την γάτα και οι περισσότεροι σε κάτι υπόγεια είσαστε η σε dedecated καταχωνιασμένοι.....
#5 , #7 . . . και η ''γάτα'' σύμφωνη
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.320
Μηνύματα
2.858.437
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top