Αρωμα hi-end απο Θεσσαλονικη.







Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Συναδελφοι,ο φιλος που μιλησαμε για πιθανη ανταλλαγη ακροασεων με τα Elac σε nearfield,ποιος ειναι;
 





Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Εύχομαι να χει μικρόφωνο ο John να πάρουμε μάτι μετρήσεις!
Απο οσο ξερω οχι,αλλα απο τα σχολια του και σε σχεση με τις μετρησεις του χωρου του,θα καταλαβετε πανω κατω αν και που εχω προβληματα.
 





Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Παντως,με βαση την προχθεσινη ακροαση στον John,συγκρινοντας το δικο μου συστημα εκρινα οτι μου ελειπε πιθανως μια μικρη εξτρα δοση μπασσου.Μετα απο ελαφρα μετακινηση των ηχειων,εφερα την προσθετη δοση που χρειαζοταν.
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.873
Reaction score
34.214
Παντως,με βαση την προχθεσινη ακροαση στον John,συγκρινοντας το δικο μου συστημα εκρινα οτι μου ελειπε πιθανως μια μικρη εξτρα δοση μπασσου.Μετα απο ελαφρα μετακινηση των ηχειων,εφερα την προσθετη δοση που χρειαζοταν.
Δηλαδη Γιαννη πιστευεις πως τωρα εγινε ας πουμε ιδιο;
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.442
Reaction score
15.129
Παντως,με βαση την προχθεσινη ακροαση στον John,συγκρινοντας το δικο μου συστημα εκρινα οτι μου ελειπε πιθανως μια μικρη εξτρα δοση μπασσου.Μετα απο ελαφρα μετακινηση των ηχειων,εφερα την προσθετη δοση που χρειαζοταν.
Ε πέστο ρε Γιάνννη το κόλπο και μεις παιδευόμαστε με τα sub και τις αηδίες! Ξεκινάω "...ελαφρά μετακίνηση" !! :)

Για να μιλήσω αφήνοντας την πλάκα... λογικό το βλέπω μόλις γύρισες σπίτι να σου λείπει μπάσο...
2 τέρατα + 2 subs ήταν αυτά στου John...
Απλά νομίζω πως μετά από λίγο συνήθισες πάλι στον ήχο σου και σου φαίνεται να μην του λείπει μπάσο...
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.865.544
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top