Αρωμα hi-end απο Θεσσαλονικη.

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Με βάζετε στον πειρασμό να προτείνω και εγώ ένα κομμάτι για όσους διαθέτουν χαμηλό. Δεν εννοώ μπάσα αλλά καθαρά χαμηλά. Αν υπάρχουν κοντά γυναικόπαιδα που φοβούνται μη δυναμώσετε και πάρα πολύ. Ε ; :tongue:
 


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.442
Reaction score
15.130
Αφηστε τις αηδιες που ακουτε και απολαυστε ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΝΔΑΙΣΙΑ....Ακουγεται δυνατα αλλά προσοχη στις αποτομες χαμηλες.

Οι πολυκαναλοι θα απολαυσουν τεχνη...
και στο δικάναλο γαμ.. εεε... πυροβολάει!
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Όχι και εσύ την ξινή μρε Κρισεβδομηνταεφτά μου!!!
μρε ταβαριτς χαρη για δοκιμη χαμηλων το εβαλα για τον ιωαννη
Ναι, ΟΚ. Ήθελα να τονίσω ότι πριν τα subwoofers, νόμιζα ότι το άκουγα.
το ιδιο με τα atc 40 , για αυτο τα εδωσα, τα 15αρια υποβαθυφωνα καμια σχεση με τα χαμηλα των atc 40
 
Last edited:

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.394
Reaction score
125.550
Έλα ρε π@στ μου... έσπασε η αγαπημένη μου χριστουγεννιάτικη μπάλα... (πρόλαβα κ΄ το έκλεισα και δεν είχαμε κι άλλα). Δεν ξαναπαίζω link σου βρε... :O_o:
Όχι, όχι, προειδοποίησα, είναι όμως νορμάλ μπάσο αυτό των yello, τίποτα ανόητα υστερικό.

Για υστερίες, παρακαλώ περάστε:


Σας καθαρίζω λάχανο ο,τι σαμπ και να'χετε με τέτοια μουσική. Μη βλέπετε που το παίζω χαλαρός με Μόμπι...

Αυτά είναι επιπέδου τερματογκαζι.
Δεν βγαίνει άκρη.
Με την καμία.

Δικά του κομμάτια.
Αντιπροσωπευτικά. ;)
 
Last edited:


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.394
Reaction score
125.550
Αφηστε τις αηδιες που ακουτε
Δεν υπάρχουν αηδίες μουσικές.

Στις μουσικές χωράει κάθε άποψη, κάθε προτίμηση, κάθε γούστο.

Δημοκρατία.

Όχι όμως στο στήσιμο του σεταπ, στα μηχανήματα. Εκεί, Τουλ. Ασχέτως της μουσικής που ακούτε.

Είπαμε δημοκρατία, αλλά ως ένα σημείο. Δε θέλω χαζά. Δε θέλω αηδίες.
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Yoco choco-kotso?

Μας τα εχετε κανει σα μπαλλες του ραγκμπυ με τοσα κομματια με 19.5hz και εγω πρεπει να σας πιστεψω!Συμφωνοι και εχετε δικιο-δε διαφωνουμε εδω!

Αλλα οταν εγω μιλαω για τη διαφανεια και τη λεπτομερεια,τη στερεοφωνικη εικονα και τα κουδουνακια,ολοι το παιζετε Ζηκος και με βγαζετε τρελλο διοτι ειναι κατι που δε μετραται σε ενα συστημα τοποθετημενο σε ενα χωρο αλλα ΜΟΝΟ ακουγεται!
Κατι δειχνει παντως το Impulse Response περι αυτου.

Ελειψα για λιγες ωρες και το γιορτασατε με γουρουνοχαρα ρε παλιοτομαρα!!!:dance:


Για το μελος που ρωτουσε-στηνω να παρω τα μεγιστα με το υπαρχον σεταπ για το συντομο μελλον τουλαχιστον.
 



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Είπαμε δημοκρατία, αλλά ως ένα σημείο. Δε θέλω χαζά.
ευγε νεε μου ,υπαρχουν το ακουστικο κοντρα μπασσο, το ηλεκτρικο , και αυτο που εβαλες το ηλεκτρονικο των υπολογιστων α ρε αυτι ναμην εχω συνθεσαιζερ να σου γραψω σπεσιαλε αφιερωμενο για τον χερ ντοκτορ να παιζ απο 16hz εως 30, 120ντιμπια να γινεται κολαση του δαντε να τρελαθουν τα ιμερσιβια ,και τα ντι πι εσια , ατμος , κατσαρολα κλπ κλπ
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Yoco choco-kotso?

Μας τα εχετε κανει σα μπαλλες του ραγκμπυ με τοσα κομματια με 19.5hz και εγω πρεπει να σας πιστεψω!Συμφωνοι και εχετε δικιο-δε διαφωνουμε εδω!

Αλλα οταν εγω μιλαω για τη διαφανεια και τη λεπτομερεια,τη στερεοφωνικη εικονα και τα κουδουνακια,ολοι το παιζετε Ζηκος και με βγαζετε τρελλο διοτι ειναι κατι που δε μετραται σε ενα συστημα τοποθετημενο σε ενα χωρο αλλα ΜΟΝΟ ακουγεται!
Κατι δειχνει παντως το Impulse Response περι αυτου.

Ελειψα για λιγες ωρες και το γιορτασατε με γουρουνοχαρα ρε παλιοτομαρα!!!:dance:


Για το μελος που ρωτουσε-στηνω να παρω τα μεγιστα με το υπαρχον σεταπ για το συντομο μελλον τουλαχιστον.
Η άλλη πλάκα είναι με τις κλασσικές ηχογραφήσεις του Rudy Van Gelder για τη Blue Note.
Από συγκεχυμένο υπόστρωμα,το κοντραμπάσο αποκτά ουσιαστική παρουσία και σαφήνεια σε κάθε κομμάτι.

Προ sub,όποτε άκουγα το άλμπουμ Mosaic - Art Blakey & The Jazz Messengers (σε παραγωγή Alfred Lion αυτό) με έπιανε κάτι σαν...vertigo.
 
Last edited:



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
τι ειναι αυτο μρε wnet αυτο ειναι σοφτ, δωσε πραγματικα χαμηλα για το αυτι να του πεταξει τη σκοταρια εξω η να παει στον ορλ τη δευτερα με ρηξη τυμπανου :party: :drinks:χαιρε ντοκτορ μεγιστε μαστορα των ιμερσιβιων και πολλων .....αλλων;)
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.525
Reaction score
30.759
Σας βλέπω να καταλήγετε σαν τον Μπετόβεν.

Δεν εννοώ κουφοί (αν και παίζει και αυτό το σενάριο) αλλά κλίνοντες προς bass-heavy μουσικές
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.442
Reaction score
15.130
τι ειναι αυτο μρε wnet αυτο ειναι σοφτ, δωσε πραγματικα χαμηλα για το αυτι να του πεταξει τη σκοταρια εξω η να παει στον ορλ τη δευτερα με ρηξη τυμπανου :party: :drinks:χαιρε ντοκτορ μεγιστε μαστορα των ιμερσιβιων και πολλων .....αλλων;)
ένα δίκαιο το 'χεις... είπα να μην υπερβάλλω χαχαχα και το έκοψα στα 35....
35.jpg
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.652
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top