Αρωμα hi-end απο Θεσσαλονικη.

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.444
Ψαρεψε τη γυναικα σου που καταχωνιασε την προικα γαμου!
Μόνο σεμενάκια έχει το Γωγουλίνι. Απόσβεση μηδέν.
ή θα παγώσουμε ή θα γυρνάμε με σκ@τωμένα παντελόνια
Τώρα γυρνάτε με σκ@τωμένα βρακιά σα να λέμε; :roflmao:
ειδικά ο ζιζίκος αν αφήσει ανοιχτά θα γεμίσει κατσικοκούραδα το παρκέ...φουλ διάχυση λέμε :roflmao:
Κατσίκες και πρόβατα δεν έχει εδώ. Αλεπούδες, ασβούς, σκλιά μέσα στον κήπο κι αγριογούρουνα δίπλα. :p
 

Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
εγω δηλαδη στο χωριο με 65 ποντους ντουβαρι διπλα τζαμια κτλ που ακουω μονο το hum του υπολογιστη ποσα ντιμπια να 'χω ?
Εσύ να "τακτοποιήσεις" και τον υπολογιστή, να μην ακούς τίποτα.
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
REW
Αν ειχες REW θα ησουν
παράδειγμα προς μίμηση.
Αυτά που λες , δεν χρειάζεται γιατί ακούω καλά είναι για γέλια
Το'χεις bro!

Λαθος μου που αντι για τα διαγραμματα ανεβασα το χωρο μου!Κατα Λαθος εγινε-συγγνωμη!
 


leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Είδες ότι δεν έχετε καταλάβει τίποτα.
Τίποτα.
Ένα χόμπι τεχνολογίας που το βλέπετε σαν επίδειξη, μηχανημάτων και της ψαγμένη ακοής σας, που μόνο εσείς κατέχετε. Την έχετε εκπαίδευση χρόνια και χρόνια απογειωνοντας καλώδια και με ανταλλαγές φιλοφρονησεων σε φιλικά σαλόνια.
Ανωριμες μεγαλοκοπέλες που τις αρμέγουν οι χαρτορίχτρες της ακουστικής μπουρδολογίας.

Μετρήσεις εχω ανεβάσει άπειρες, όχι για επίδειξη αλλά για να μοιραστούμε γνώση, λάθη και προβληματισμούς.

Άλλη μια.
Δεν χρειάζεται να έχεις φερραρι για να αντιληφθείς την τεχνολογική αρτιότητα.
Θα μπορούσες κάλλιστα να μην έχεις καν αυτοκίνητο
Προφανώς και έχω καταλάβει τα πάντα!
Τα πάντα!
Επειδή όντως είναι ένα χόμπυ πρωτίστως όπως σωστά λες κι όχι η επαγγελματική μας ενασχόληση, ούτε εσύ, ούτε εγώ έχουμε το αλάθητο...
Δε ξέρω καμιά μεγαλοκοπέλλα αρμεγμένη από χαρτορίχτρα που εξειδικεύεται στην ακουστική μπουρδολογία όπως λες!
Κάποιοι λοιπόν εμπιστεύονται την ακοή τους, κάποιοι την ανάγνωση συγραμμάτων που αφορούν το θέμα, κάποιοι τη γνώμη τρίτων,,,όλα σεβαστά!

Αυτό όμως είναι εντελώς διαφορετικό από το λες σε άλλο συμφορουμίτη ότι για να σταματήσει ο χαβαλές απαιτείς μετρήσεις rew ενώ ο ίδιος δεν αναρτείς τις δικές σου!
Σαφώς λοιπόν η όλη συμπεριφορά σου προς τους υπολοίπους.."αντιφρονούντες" ενέχει και ξερωλισμό και κρυπτοδακτυλισμό!
όταν λοιπόν γουστάρουμε τα χαβαλεδιάζουμε με κάποιο τρίτο, τότε οφείλουμε να δείχνουμε έμπρακτα ότι τα προτεινόμενα σ αυτόν τα έχουμε ήδη εφαρμόσει οι ίδιοι, ή αλλιώς σωπαίνουμε.
Ο ντόκτορ πχ λέει και στηρίζει την άποψη του έχοντας πρώτα απ όλα ο ίδιος εφαρμόσει αυτά που προτείνει! Τεράστιο respect στο @costas EAR γι αυτό κι ας μη συμφωνώ στα πάντα μαζί του!
Περιμένω εναγωνίως λοιπόν τις μετρήσεις σου όχι για επίδειξη αλλά για να μοιραστούμε γνώση, λάθη και προβληματισμούς.
 
Last edited:


A

AKARL

Guest
Άιντε κι ένα δημώδες άζμα, με έντεχνο μανδύα, για τον Γιάνννη μας. :drinks:





Γιάνννη μου το, Γιάνννη μου το, άιντε
Γιάνννη μου το σετάπ σου, έλα
Άιντε, τι το ’χεις άνευ σαμπ, βρε Γιανννή, Γιανννάκη μου
Άιντε, τι το ’χεις άνευ σαμπ, βρε παλικαράκι μου, έλα

Το πρόζβαλε, το πρόζβαλε, άιντε
το πρόζβαλε ο Κωσταυτχιάς, έλα
Άιντε, κι αυτός ο Μπούτχιας, βρε Γιανννή, Γιανννάκη μου
Άιντε, κι αυτός ο Μπούτχιας, βρε παλικαράκι μου, έλα

Για δεν το στή-, για δεν το στή-, άιντε
Για δεν το στήνεις τρίγωνο, έλα
Για δεν το ισοσταθμίζεις, βρε Γιανννή, Γιανννάκη μου
Για δεν το ισοσταθμίζεις, βρε παλικαράκι μου, έλα

Δώσ’ μου το μένα, Γιάνννη μου, άιντε
Δώσ’ μου το μένα, Γιάνννη μου, έλα
Να σου το σωστομετρήσω, βρε Γιανννή, Γιανννάκη μου
Να σου το ισοσταθμίσω, βρε παλικαράκι μου, έλα

Πέντε σαμπγού-, πέντε σαμπγού-, άιντε
πέντε σαμπγούφερ του ’βανα, έλα
Άιντε, βαρούσαν και τα πέντε, βρε Γιανννή, Γιανννάκη μου
Άιντε, βαρούσαν και τα πέντε, βρε παλικαράκι μου, έλα

Και λάσπωσαν και, και λάσπωσαν και, άιντε
και λάσπωσαν και την πχοιότητα
κι αλλοιώσαν τις χροιές, βρε Γιανννή, Γιανννάκη μου
κι αλλοιώσαν τις χροιές, βρε παλικαράκι μου, έλα

Ακούστηκε κι έ-, ακούστηκε κι έ-, άιντε
Ακούστηκε και ένα κουδουνάκι, έλα
κι έκοβε βόλτες στα ηχεία, βρε Γιανννή, Γιανννάκη μου
κι έκοβε βόλτες στα ηχεία, βρε παλικαράκι μου, έλα
 

Shepherd

Μόνιμος
Μηνύματα
4.717
Reaction score
10.523
Το'χεις bro!

Λαθος μου που αντι για τα διαγραμματα ανεβασα το χωρο μου!Κατα Λαθος εγινε-συγγνωμη!
Το λαθος σου είναι ότι προσπαθείς να κάνεις μια επίδειξη.
Επειδή κανένας δεν ενδιαφέρεται για νάρκισσους θα πάμε 100 σελίδες χαβαλέ.

Το χεις bro
Δεν βρέχει σε ....
 



Shepherd

Μόνιμος
Μηνύματα
4.717
Reaction score
10.523
Προφανώς και έχω καταλάβει τα πάντα!
Τα πάντα!
Επειδή όντως είναι ένα χόμπυ πρωτίστως όπως σωστά λες κι όχι η επαγγελματική μας ενασχόληση, ούτε εσύ, ούτε εγώ έχουμε το αλάθητο...
Αυτό όμως είναι εντελώς διαφορετικό από το λες σε άλλο συμφορουμίτη ότι για να σταματήσει ο χαβαλές απαιτείς μετρήσεις rew ενώ ο ίδιος δεν αναρτείς τις δικές σου!
Σαφώς λοιπόν η όλη συμπεριφορά σου προς τους υπολοίπους.."αντιφρονούντες" ενέχει και ξερωλισμό και κρυπτοδακτυλισμό!
όταν λοιπόν γουστάρουμε τα χαβαλεδιάζουμε με κάποιο τρίτο, τότε οφείλουμε να δείχνουμε έμπρακτα ότι τα προτεινόμενα σ αυτόν τα έχουμε ήδη εφαρμόσει οι ίδιοι, ή αλλιώς σωπαίνουμε.
Ο ντόκτορ πχ λέει και στηρίζει την άποψη του έχοντας πρώτα απ όλα ο ίδιος εφαρμόσει αυτά που προτείνει! Τεράστιο respect στο @costas EAR γι αυτό κι ας μη συμφωνώ στα πάντα μαζί του!
Περιμένω εναγωνίως λοιπόν τις μετρήσεις σου όχι για επίδειξη αλλά για να μοιραστούμε γνώση, λάθη και προβληματισμούς.
Ποια ακριβώς λέξη από την φράση
" Έχω ανεβάσει άπειρες φόρες"
Δεν καταλαβαίνεις;

Ασε που το νόημα πάλι δεν το έπιασες, σταμάτησες να διαβάζεις μετά την πρώτη σειρά.
 


Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Το λαθος σου είναι ότι προσπαθείς να κάνεις μια επίδειξη.
Επειδή κανένας δεν ενδιαφέρεται για νάρκισσους θα πάμε 100 σελίδες χαβαλέ.

Το χεις bro
Δεν βρέχει σε ....
Ενω αν ανεβασω ενα-ισως και με clopyright RT60 στα 0.45 θα καταλαβεις αυτοματως οτι το συστημα μου ειναι Super-Hi end και εχω βρει την απολυτη ηχητικη Nirvana...

Ξυπνα μπουφο και μαθε να ακους πρωτου κρινεις διαγραμματα...
 


Shepherd

Μόνιμος
Μηνύματα
4.717
Reaction score
10.523
Ενω αν ανεβασω ενα-ισως και με clopyright RT60 στα 0.45 θα καταλαβεις αυτοματως οτι το συστημα μου ειναι Super-Hi end και εχω βρει την απολυτη ηχητικη Nirvana...

Ξυπνα μπουφο και μαθε να ακους πρωτου κρινεις διαγραμματα...
Ευχαριστώ που με λες μπούφο, μόνο τον αυτιά θα λες;
 

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Ενω αν ανεβασω ενα-ισως και με clopyright RT60 στα 0.45 θα καταλαβεις αυτοματως οτι το συστημα μου ειναι Super-Hi end και εχω βρει την απολυτη ηχητικη Nirvana...
Όμως δεν έχει σημασία η ίδια η μέτρηση, όσο η - πιο πιθανή - απόκλιση που θα δείξει σε σχέση με αυτά που πιστεύεις για τον χώρο σου. Καλώς ή κακώς, οι μετρήσεις δεν λένε ψέμματα, ούτε ωραιοποιούν οτιδήποτε. Επομένως, το να ποστάρεις κάτι "κλόπιραϊτ" είναι άστοχο. Το να κάτσεις και να μετρήσεις, πέραν του οτι θα δώσει επιπλέον τροφή για συζήτηση, ίσως βοηθήσει κι εσένα.
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
... @daharis666 : Νταχαρη ξου ξου ξου ... ομολογα τα ολα, τι σου εταξε για να μπεις ?
... περιμενω πληρη αναφορα περιστατικου, εμενα με απειλει οτι θα δημοσιευσει φωτομονταζ με τον ροζ πανθηρα (αλλα δε μπορω να πω περισσσοτερα) και μη κολακευτικες μετρησεις του χωρου μου?! ή αναποδα μη κολακευτικες περιπτυξεις με ροζ (θορυβο?!) πανθηρα?! στο χωρο μου.. κατσε γιατι θα πνιγω.
:party:
 
Last edited:

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Ποια ακριβώς λέξη από την φράση
" Έχω ανεβάσει άπειρες φόρες"
Δεν καταλαβαίνεις;

Ασε που το νόημα πάλι δεν το έπιασες, σταμάτησες να διαβάζεις μετά την πρώτη σειρά.
κάποιο λινκ?
γιατί σαν "αρμεγμένη μεγαλοκοπέλλα" έχω ιδιαίτερα χαμηλό iq και χρήζω καθοδήγησης για να βρω τις μετρήσεις του χώρου σου..
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Προφανώς και έχω καταλάβει τα πάντα!
Τα πάντα!
Επειδή όντως είναι ένα χόμπυ πρωτίστως όπως σωστά λες κι όχι η επαγγελματική μας ενασχόληση, ούτε εσύ, ούτε εγώ έχουμε το αλάθητο...
...
Περιμένω εναγωνίως λοιπόν τις μετρήσεις σου όχι για επίδειξη αλλά για να μοιραστούμε γνώση, λάθη και προβληματισμούς.
Ενω αν ανεβασω ενα-ισως και με clopyright RT60 στα 0.45 θα καταλαβεις αυτοματως οτι το συστημα μου ειναι Super-Hi end και εχω βρει την απολυτη ηχητικη Nirvana...

Ξυπνα μπουφο και μαθε να ακους προτου κρινεις διαγραμματα...
Ας μη θορυβούνται οι εμπλεκόμενοι παίρνοντάς το και πολύ σοβαρά...
Μόλις ανακάλυψα μια νέα (ανεπίσημη) ιδιότητα : Προξενητής...δημοσιευμάτων. :lolsign:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.075
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top