Αρωμα hi-end απο Θεσσαλονικη.

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Φχαριστω ! θα παρω :biggrin:

Ν' ακουσω κι ας γυαλισω ! το θεμα με τσι αμπασους (εμενα δηλ-εσεις ολοι πατε καλα) ειναι οτι "βρωμιζουμε" τσι υπολοιπες συχνοτητες και αυτη ητανε μια δικια μου διαπιστωση στου δγιονυση και ολιγον του πιπιτζι(προ καλιμπρατορα) ...

παμσταθεραμμπαμ
View attachment 146802
(τωρα!!)
:drinks:
Εγω παντως ενα απλο Yamaha που ειχα ρυθμισμενο με το αυτι και προγραμματα συχνοτητων επαιζε ωραια γενικα.Αν το εχει η μουσικη σου μεσα,θα το ευχαριστηθεις.Για να παιξει τελεια ομως θελεις τουλαχιστον 2 και τα αναλογα μηχανηματα για να τα ρυθμισεις αναλογως.
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Εγω παντως ενα απλο Yamaha που ειχα ρυθμισμενο με το αυτι και προγραμματα συχνοτητων επαιζε ωραια γενικα.Αν το εχει η μουσικη σου μεσα,θα το ευχαριστηθεις.Για να παιξει τελεια ομως θελεις τουλαχιστον 2 και τα αναλογα μηχανηματα για να τα ρυθμισεις αναλογως.
Τ' αφτι κατεχει οτι εχει ακουσει - αμ' ακουσει αλλα _ κατεχει αλλα ...
εξεπροβοδισα τον back και ηβαλε 'να κομματι στ' αμαξι ντου (...)
πρωτα εκαταλαβα ενα ζμπρωξιμο στο μανικι μου (και τα σκωθια και τα σκωθια) και μετα ηκουσα το μπασο
( back σφιξε κιαμμια βιδα στ' οχημα ε ? ...)

:drinks:
 





christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Μισο ...
επειδη καταναλωνω πολλες μπαμιες τελευταιως και ισως εχω κενα αντιληψης ...
στσι ποσες οχταβες εχεις μπασα ?
στσι ποσες καραφλιαζεις ?
μου βγηκε το τσιπουρο απ τη μυτη κλαιω :drinks: :party:
 



Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Ηπειρώτης είναι σου λέει... Εκεί το τσίπουρο με γλυκάνισο είναι συνώνυμο ποινικού αδικήματος.
Ανάθεμα και αν έχω ακούσει έναν άνθρωπο να γουστάρει τσίπουρο με γλυκάνισο..
Υπάρχει όντως, ή είναι αστικός μύθος? :biggrin:
 



Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
με γλυκάνισο (ισοστάθμιση) ή χωρίς γλυκάνισο (σκέτα νέτα) ;;; :p
Σωστότατος!! Χωρίς ίσον φλατ!
Ηπειρώτης είναι σου λέει... Εκεί το τσίπουρο με γλυκάνισο είναι συνώνυμο ποινικού αδικήματος.
Και λίγα λες!!
Ανάθεμα και αν έχω ακούσει έναν άνθρωπο να γουστάρει τσίπουρο με γλυκάνισο..
Υπάρχει όντως, ή είναι αστικός μύθος? :biggrin:
Στον Βόλο μόνο!
με γλυκανισο ειναι ουζο, δεν ειναι τσιπουρο, για εμας τους ηπειρωτες και τση κρητικους οπως ο κυριος ολδυς και ο απολεσθεις ακαρδος.
Αυτό είναι ατάκα δική μου. Ή έχουμε συναντηθεί ή είναι μοιραίο να συμβεί για να τα π(ι)ούμε :drinks:
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
kanakiani ειχα πεμψη ρακι απο την ευανδρο ηπειρο στη λεβεντογενα κρητη,-η λεξη πεμπο ειναι αρχαιοελληνικη, αποδειξη οτι οι φυρομυαλισμενοι ειναι απ ευθειας απογονοι των αρχαιων υμων προγονων-αλλα πολυ αγριοι απο εμας του ηπειρωτες,
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
decembered. o oλδυς, ο δγιονησης ο πιπιτζης-που ειναι αυτος-ειναι ηπιοι ανθρωποι,το προβλημα ειναι με τον εκρηκτικοτατο νταλιμπαν ως βεριταμπλ κρητικο.
 



Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Τσοννν - Τεταρτη σημερα, εχει μετρησεις....χιιχιιχιιχιιιιιι......
Ετσι.Πρωτα ομως σουηδικη γυμναστικη!

Θα συμπυκνωσω και θα μεταφερω τις μπασσοπαγιδες σε στρατηγικα σημεια πλεον,δινοντας δευτερο ρολο στην εμφανιση...Αν το αντεξω οπτικα!:vinsent:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
Ετσι.Πρωτα ομως σουηδικη γυμναστικη!

Θα συμπυκνωσω και θα μεταφερω τις μπασσοπαγιδες σε στρατηγικα σημεια πλεον,δινοντας δευτερο ρολο στην εμφανιση...Αν το αντεξω οπτικα!:vinsent:
... σεκς με σουιδεζα? ...με γυρνας χρονια πισω ... αλλα δε θα παρω... διεπω εναν ησυχο βιο μακρια απο τετχοιες συγκινησεις.. οκαυ, ενα οχι-και-τοσο-ησυχο βιο...αλλα μακρια απο τετχοιες κακοτοπιες..
... στρατηγγγε... σοβαρα τωρα..λολ..μεταξυ μας...δεν σε ενοχλει η ταπετσαρια και σε ενοχλουν που θα τοποθετηθουν οι κουτες ?
με το καλο : )
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.223
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top