Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.538
Reaction score
76.914
Πες τελικά...με έσκασες!!
Και γιατί αυτόν και όχι κάποιον άλλον;
Τι το ιδιαίτερο έχει αυτός για να τον βάλεις;;
τίποτα....
βρήκα πολύ υποχθόνια τη φωτό γι αυτό :laugh:
 






Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.476
Reaction score
37.507
"δε σας θελουμε εδω πισω"
σκεφτομενος οτι αν ο Νεαταρναλ βρισκοταν στη σημερινη κενωνια...βραχυκυκλονω.
 





Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.476
Reaction score
37.507
Πόσες φορές έχεις δει την Οδύσσεια του Διαστήματος;; :p
... ποτε ολοκληρη, ουτε το Ταξιδευοντας το Γαλαξια με οτοστοπ εχω διαβασει ολοκληρο (και τα 5+1 βιβλια μερη)
Πόσο διάστημα έλειπε ο Οδυσσέας απ' το σπίτι του; :p
εγω θελω να διαβασω τα απομνημονευματα της Αντιλοπης.... η Πηνελοπη ειναι μελος, και ουδεποτε ηταν με τον Οδυσσεα, τα ονοματα εχουν αλλαχτει..
 



Μηνύματα
27.023
Reaction score
24.954
Φυσικά και τον έχω. Και λειτουργεί άψογα εννοείται.
Ναι τον δουλεύω. Σχεδόν καθημερινά.
Οποτε θες έλα να τον δείς και να τον περιεργαστείς. :drinks:
Να πάθεις και ένα εγκεφαλικό πέρα δώθε , να γουστάρεις. :roflmao:
Υπάρχει και ο μεγάλος αδερφός G33000 στο πατρικό μου στην αθήνα. Θα τον έφερνα , αλλά δεν περισσεύει πλέον χώρος και δεν υπάρχει περίπτωση να σηκώσω αυτό το κτήνος των 46 κιλών με το πρόβλημα που έχω.
Προς το παρόν μένει εκεί και κάποια στιγμή θα ανέβει και αυτός για τα προβλεπόμενα.
 
Last edited:


Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Φυσικά και τον έχω. Και λειτουργεί άψογα εννοείται.
Ναι τον δουλεύω. Σχεδόν καθημερινά.
Οποτε θες έλα να τον δείς και να τον περιεργαστείς. :drinks:
Να πάθεις και ένα εγκεφαλικό πέρα δώθε , να γουστάρεις. :roflmao:
Υπάρχει και ο μεγάλος αδερφός G33000 στο πατρικό μου στην αθήνα. Θα τον έφερνα , αλλά δεν περισσεύει πλέον χώρος και δεν υπάρχει περίπτωση να σηκώσω αυτό το κτήνος των 46 κιλών με το πρόβλημα που έχω.
Προς το παρόν μένει εκεί και κάποια στιγμή θα ανέβει και αυτός για τα προβλεπόμενα.
Ώπα, τώρα το είδα για τον G33000, καλά στην εποχή του θα ήταν απίστευτο κομμάτι, είναι δυνατόν να κοστίζει σήμερα 15 και 20.000$;;
Λόγω σπανιότητας και τον ζητάνε συλλέκτες η έπαιζε/παίζει εξαιρετικά και κάποιοι λατρεύουν τον ήχο του (άρα κατά κάποιον τρόπο η τιμή του κυμαίνεται σε υψηλά επίπεδα) και οι πωλητές διαμορφώνουν τις τιμές ανάλογα;












,.. θα υπάρχουν όμως και φθηνότεροι πιστεύω
 

Μηνύματα
27.023
Reaction score
24.954
Ακόμα είναι απίστευτο κομμάτι, με πολύ καλό ήχο , και εξαιρετικό ραδιόφωνο και phono stage , και αρκετές ευκολίες κλπ. Εξαιρετικό μηχάνημα .
Όχι όμως ότι αξίζει έναν σκασμό χρήματα που ζητάνε αυτοί οι απατεώνες στο ebay.
Αυτοί θεωρούν ότι λόγω σπανιότητας μπορούν να ζητήσουν όσα θέλουν και να τα πάρουν , από τους βλαμμένους συλλέκτες. Οι οποίοι βέβαια ξύπνησαν και δεν τσιμπάνε.
Όπως και να έχει στο ebay έχουν παιχτεί πολλά δράματα , οπότε ήμαστε συνηθισμένοι στην υπερβολή.
Σαφώς και υπάρχουν φτηνότεροι , το θέμα είναι να μην είναι ταλαιπωρημένα τα μηχανήματα, με χτυπήματα και τέτοια γιατί δεν μπορούν μετά να επισκευαστούν , λόγω των unobtainium cosmetic parts.
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.391
Reaction score
50.289
- το ''θέμα'' με τις γραβάτες είναι πως δεν μπορούμε να τις έχουμε έτοιμες δεμένες , μιάς και το καβάλο των παντελονιών δεν είναι σταθερό . . . και ώς γνωστόν η μύτη της γραβάτας πρέπει να είναι στην μέση της αγκράφας της ζώνης
 

Μηνύματα
27.023
Reaction score
24.954
Μπορεί κάποτε να μάθω και εγώ να δένω γραβάτα. Μέχρι τώρα πάντως .. πάπαλα. Ακόμα και τώρα μου τις δένει η πεθερά. Η κάποιος συνάδελφος στη δουλειά. :lolsign:
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.190
Μηνύματα
2.855.499
Members
37.876
Νεότερο μέλος
grgstrts33
Top