Διάφορα (κινητά)

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.932
Reaction score
41.202
Ηρθε και το παρακάτω προχθές από Vodafone για το σταθερό

ΘA ΘEΛAME NA ΣAΣ ENHMEPΩΣOYME OTI AΠO 22/10/2023 ΠAYEI NA IΣXYEI H EKΠTΩΣH E-BILL ΣTO ΣTAΘEPO (1€ ME ΦΠA). EΠIΠΛEON AΠO 22/11/2023 EΦAPMOZONTAI TIMOΛOΓIAKEΣ AΛΛAΓEΣ ΣE XPEΩΣEIΣ EKTOΣ ΠAΓIOY ΓIA KΛHΣEIΣ AΠO TO ΣTAΘEPO ΣAΣ. ΔEITE ANAΛYTIKA TI AΛΛAZEI KAI ΠΩΣ EΠHPEAZEΣTE EΔΩ https://bit.ly/AllagesTimokatalogos
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.681
Reaction score
28.020
Και στην Cosmote έχουν στείλει για το 1€ στου λογαριασμούς e-bill. 3 ευρουδάκια καπέλο έτσι απλά. Βασικά αυτό είναι αύξηση τιμής κατά την διάρκεια του συμβολαίου. Δεν ξέρω κατά πόσο επιτρέπεται. Υπάρχει τέτοια παράμετρος; Ξέρει κανείς;
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.932
Reaction score
41.202
Κάνουν ότι θέλουν και σου λένε ότι αν δεν σου αρέσει μπορείς να σπάσεις το συμβόλαιο χωρίς πέναλτυ και να πας αλλού. Το οποίο οι περισσότεροι δεν θα κάνουν για 1 ευρώ το μήνα γιατί συνήθως έχουμε (εγώ πάντως έτσι είμαι) και τα κινητά στην ίδια εταιρεία και σου δίνει έκπτωση σοβαρή εκεί οπότε αν φύγεις στη σταθερή θα τα πληρώσεις πολλαπλά στην κινητή.
 



rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.321
Reaction score
93.899
Προειδοποίηση που εμφανίζεται τις 2 τελευταίες ημέρες στα κινητά Huawei. Το παρακάτω screenshot από το κινητό του γιού σήμερα το πρωί:




Σύμφωνα δηλαδή με το κινητό πρέπει να απεγκατασταθεί το λειτουργικό της Google... :o
Ευτυχώς, σύμφωνα με το support της Google στο Android forum, είναι false alarm και δεν χρειάζεται να κάνει κανείς τίποτα.

Trojan.png


 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.758
Reaction score
83.591
Προειδοποίηση που εμφανίζεται τις 2 τελευταίες ημέρες στα κινητά Huawei. Το παρακάτω screenshot από το κινητό του γιού σήμερα το πρωί:




Σύμφωνα δηλαδή με το κινητό πρέπει να απεγκατασταθεί το λειτουργικό της Google... :o
Ευτυχώς, σύμφωνα με το support της Google στο Android forum, είναι false alarm και δεν χρειάζεται να κάνει κανείς τίποτα.

View attachment 310128

Κλασικές κινεζικές κουτοπονηριές. Δήθεν ιός στην εφαρμογή του εχθρού για να δημιουργηθούν εντυπώσεις.
 



TGD

Μηνύματα
7.205
Reaction score
7.233
Δεν μπορείς να ζητήσεις να στον στέλνουν ταχυδρομικά; Χωρίς χρέωση πια;
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.321
Reaction score
93.899
  • Wow
Reactions: TGD


TGD

Μηνύματα
7.205
Reaction score
7.233
Πώς θα καταφέρει κάποιος να στήσει έναν πλαστό πομπό κινητής τηλεφωνίας 5G; Τόσο εύκολο είναι; Για να καταλάβω τη σοβαρότητα του θέματος.
 

TGD

Μηνύματα
7.205
Reaction score
7.233
Δεν μας λένε την μάρκα όμως...
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.968
Reaction score
20.486
Δεν μας λένε την μάρκα όμως...
" Ένας χρήστης του διαδικτύου αφηγήθηκε την Κυριακή στο Χ, το πρώην Twitter, ότι βρήκε στην άκρη ενός δρόμου κοντά στο Πόρτλαντ, στην πολιτεία του Όρεγκον, ένα iPhone,[...]":)
 


symos

You're not worthy!
Μηνύματα
3.021
Reaction score
6.814
Samsung Galaxy S24
Όπως ανέφερα και σε γειτονικό thread, το (προ)παρήγγειλα χθες.

Βρήκα ένα κουπονάκι -20% οπότε από 950€ (!!!) για το 256άρι, πήγε 760 :whistling:
Μείον το ΦΠΑ γιατί το πήρα στην εταιρεία (που αφαιρείται κατά τη στιγμή της αγοράς πλέον), πάμε στα 612.
Μείον 100€ που δίνουν αν επιστρέψεις ένα οποιοδήποτε παλιό κινητό, πάμε στα 512!
Μείον ό,τι πιάσει το δικό μου (που δεν είναι και παλιό), πάμε ~ 300€ για την αναβάθμιση.

Δεν είναι κι άσχημα.

Υ.Γ. Το βίντεο δεν το βλέπω, άμα λέει τίποτα κακό και απογοητευτώ; 😅
 


symos

You're not worthy!
Μηνύματα
3.021
Reaction score
6.814
Εμείς όχι κουπονάκι; Που είμαστε με την S22 παλιατσούρα; :tongue:
Είχε βγει αυτή η προσφορά, που ναι μεν έληξε πολύ σύντομα, αλλά αν δεις στα σχόλια βγήκαν κάνα δυο που είπαν "έχω κουπόνια -20%, στείλτε μου πμ οποίος ενδιαφέρεται".

Οπότε είπα, και δεν στέλνω; Και όντως μου έστειλε ο ένας και δούλεψε.

Από τότε έχει γίνει χαμός βέβαια, έχουν ζητήσει παρά πολλοί, οπότε δεν ξέρω αν έχει μείνει κανείς που να δουλεύει.
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.618
Μηνύματα
2.868.219
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top