Διάφορα (υπολογιστές)

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.649
Reaction score
94.612
😮 :roflmao:

 

TGD

Μηνύματα
7.205
Reaction score
7.233
It's a feature, not a bug.
Που όμως χαλάει τη δουλειά κάποιων που χρησιμοποιούν διαφορετικό browser για διαφορετικές δουλειές...
 

Μηνύματα
19.365
Reaction score
13.575
Βάζω ένα email μου και μου λέει leaked σε τρεις βάσεις, αλλά δεν μου λέει που! Το email αυτό το έχω βάλει σε δεκάδες site, για αγορές, social, κλπ! Δηλαδή τι λέει, να το αλλάξω σε 20, 30, 50 site; Ουστ... μλκίες!
 





abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.649
Reaction score
94.612



Μηνύματα
14.617
Reaction score
1.525

Μηνύματα
1.513
Reaction score
1.844
Χρειάζομαι βοήθεια , δεν με αφήνουν τα windows να κατεβάσω ένα αρχείο , σταματά η λήψη καθώς το θεωρεί ιο . Το θέμα είναι πως δεν είναι αλλά πως το κατεβάζω ;
 

indikos001

Games
Editor
Μηνύματα
4.048
Reaction score
4.018
Δοκίμασε να χρησιμοποιήσεις διαφορετικό πρόγραμμα περιήγησης και αν εχεις antivirus κλείστο.
 

ika

News
Μηνύματα
14.036
Reaction score
13.000
Αν πας στην σελίδα των downloads, δίπλα από το αρχείο δεν εμφανίζει επιλογές?
 

Μηνύματα
1.513
Reaction score
1.844
Όχι, με ενημερώνει πως είναι επικίνδυνο, επιλέγω να κατέβει και δεν το κατεβάζει γράφοντας αποκλείστηκε. Δοκίμασα με chrome, edge. Δοκίμασα και μετονομασία της κατάληξης καθώς είναι .msi αλλά τίποτε.
 

Μηνύματα
1.729
Reaction score
787
Όχι, με ενημερώνει πως είναι επικίνδυνο, επιλέγω να κατέβει και δεν το κατεβάζει γράφοντας αποκλείστηκε. Δοκίμασα με chrome, edge. Δοκίμασα και μετονομασία της κατάληξης καθώς είναι .msi αλλά τίποτε.
Εχεις antivirus 3ου ή τo windows defender?
Κανε disable και το antivirus και την αυτόματη υποβολή δείγματος. Αν δεν βγαλεις ακρη, δωσε κωδικό να στο κατεβασω, να στο ζιπαρω παρακαμπτωντας τους ελεγχους αρχειων και να στο στειλω με wintransfer/sftp ή google share
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.112
Reaction score
20.608
Αδιάκριτη ερώτηση: Για ποιον λόγο δεν υπάρχει αυτό το αρχείο στο site της Stihl, να το κατεβάσεις από εκεί;
 

Μηνύματα
1.513
Reaction score
1.844
windows defender
Αυτό έχω , έκανα αυτά που μου είπες η λήψη ολοκληρώθηκε και βγήκε πάλι το μήνυμα , το αρχείο δεν πρόλαβα να το δω καν και το παράλογο ενεργοποιήθηκαν η προστασία σε πραγματικό χρόνο και η υποβολή δείγματος μόνα τους !
Ο κωδικός είναι ASA

Αδιάκριτη ερώτηση: Για ποιον λόγο δεν υπάρχει αυτό το αρχείο στο site της Stihl, να το κατεβάσεις από εκεί;
Πρόκειται για διόρθωση ενός bug στο διαγνωστικό πρόγραμμα το οποίο για ανεξήγητο λόγο δεν παρουσιάζεται σε όλους, επίσης αφορά διάγνωση μηχανήματος που έχει καταργηθεί και δεν το περιλαμβάνουν στις αναβαθμίσεις .
 
Last edited:


Μηνύματα
444
Reaction score
293
Καλησπέρα, θέλουμε να στείλουμε από το σχολείο emails στους γονείς των μαθητών. Στο email που θα πάρει ο γονέας ή κηδεμόνας πρέπει να του κοινοποιείται ο αριθμός μητρώου του δικού του παιδιού μόνο.
Μπορεί να γίνει αυτό με αυτόματο τρόπο;
Δηλαδή να μην τα στείλουμε ένα-ένα αλλά μαζικά.
Εννοείται ότι έχουμε excel με τα email των κηδεμόνων και τους αριθμούς μητρώου κάθε μαθητή.
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.614
Μηνύματα
2.868.102
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top