Διαγωνισμός Φωτογραφίας - Μήνας Μάρτιος

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Μηπως να διαγραφαμε τα ενδιαμεσα μηνυματα μας?
(εχεις δικιο ο κ. Γενικος #2 :):):))
Αν ειναι πιο ευκολο...
Αλλα κατι πρεπει να γινει και γι αυτους που τα εχουν σε link προς το album, επειδη δεν φαινονται αμεσα σαν τις αλλες και πρεπει να κανεις κλικ... να περιμενεις να ανοιξει κλπ κλπ...
 




Μηνύματα
816
Reaction score
968
Αλλη μια φωτογραφια την οποια εβγαλα στην εκθεση PHOTOVISION 2005.Ηταν μια κοπελα η οποια ερχοταν προς το μερος μου με ενα απιστευτο τουπε σαν να της ανηκε ο χωρος ολος

 





Μηνύματα
816
Reaction score
968
Και για τους παρατηρητικους η κοπελα ειναι η ιδια με την κοπελα που μου ποζαρει πανω στο αμαξι.Και εγω σημερα το προσεξα.Κοιτα να δεις συμπτωση! :shock:
 




Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Drioannis said:
Και για τους παρατηρητικους η κοπελα ειναι η ιδια με την κοπελα που μου ποζαρει πανω στο αμαξι.Και εγω σημερα το προσεξα.Κοιτα να δεις συμπτωση! :shock:
Ξερεις γι αυτο που λενε περι του ''δις εξαμαρτειν... ουκ ανδρος σοφου...''
Ολο το συμπαν δουλευει για εσενα και εσυ βγαζεις φωτο...



Τον θυμαστε?



Αυτο το πορτραιτο μου ηρθε... :oops:
 

Μηνύματα
562
Reaction score
2
Κύριοι, μετά από τις ελάχιστες φωτογραφίες που δημοσιεύθηκαν, νομίζω ότι θα ήταν άτοπο να λέγαμε ότι ο διαγωνισμός μπορεί να ισχύει. Προτείνω είτε να κυρηχθεί άκυρος, είτε να δοκιμάσουμε άλλη μια φορά με κάποιο θέμα που πιστεύετε ότι θα είναι πιο δημοφιλές (π.χ. τοπίο ή γυμνό). Σας ακούω...
 



Μηνύματα
2.679
Reaction score
5
Εγώ προτείνω να δημοσιεύσουμε δικές photo και να ψηφίσουμε τον πιο όμορφο!! :lol:

Να γνωριστούμε κιόλας!! :lol: :lol:
 

Μηνύματα
5
Reaction score
0
Αγαπητοί φίλοι,
επειδή προέρχομαι περισσότερο απο το χωρο της φωτογραφίας στεναχωρήθηκα :( που δεν είχαμε τις "δέουσες" συμμετοχές...
Άρα, προσπαθώντας να ανακινήσω το ενδιαφέρον σας το οποίο προφανώς αγγίζει περισσότερο το AV μήπως :idea: ένα ενδιαφέρον θέμα θα ήταν ακριβώς αυτό δηλ. το AV ???? (Φωτογραφίες - σκηνοθετημένες ή όχι- των ηχείων, ενισχυτών μας ή οτιδήποτε θα περνούσε το πάθος μας για τον ήχο και την εικόνα)... Αν και η φωτογραφία αυτή είναι ίσως πιο κοπιώδης απο το προηγούμενο θέμα ίσως ανακινήσει το ενδιαφέρον μερικών...
Φιλικά
Χρήστος

Υ.Γ. Δεν εννοώ βέβαια, οτι θα κριθεί ο εξοπλισμός... :shock: ...αλλά ο τρόπος παρουσίασης και τα αναδυόμενα συναισθήματα .... :wink:
Υ.Γ.2 Επίσης, μήπως αυτή τη φορά το "έπαθλο" μας θα έπρεπε να είναι κάτι πιο δελεαστικό ???? (αν και θεωρώ ότι σε τέτοιου είδους θέματα τα έπαθλα είναι τουλάχιστον ανούσια..)
 

Χρήστος Ακρατόπουλος

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
14.836
Reaction score
53
Αγαπητοί φίλοι,
επειδή προέρχομαι περισσότερο απο το χωρο της φωτογραφίας στεναχωρήθηκα :( που δεν είχαμε τις "δέουσες" συμμετοχές...
Άρα, προσπαθώντας να ανακινήσω το ενδιαφέρον σας το οποίο προφανώς αγγίζει περισσότερο το AV μήπως :idea: ένα ενδιαφέρον θέμα θα ήταν ακριβώς αυτό δηλ. το AV ???? (Φωτογραφίες - σκηνοθετημένες ή όχι- των ηχείων, ενισχυτών μας ή οτιδήποτε θα περνούσε το πάθος μας για τον ήχο και την εικόνα)... Αν και η φωτογραφία αυτή είναι ίσως πιο κοπιώδης απο το προηγούμενο θέμα ίσως ανακινήσει το ενδιαφέρον μερικών...
Φιλικά
Χρήστος

Υ.Γ. Δεν εννοώ βέβαια, οτι θα κριθεί ο εξοπλισμός... :shock: ...αλλά ο τρόπος παρουσίασης και τα αναδυόμενα συναισθήματα .... :wink:
Υ.Γ.2 Επίσης, μήπως αυτή τη φορά το "έπαθλο" μας θα έπρεπε να είναι κάτι πιο δελεαστικό ???? (αν και θεωρώ ότι σε τέτοιου είδους θέματα τα έπαθλα είναι τουλάχιστον ανούσια..)
Είναι πολύ καλή η ιδέα σου...

Νομίζω πρέπει να την συζητήσουμε σοβαρά...
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.866.953
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top