Διαγωνισμός Φωτογραφίας - Μήνας Μάρτιος


Μηνύματα
562
Reaction score
2
Ωραια, ας πουμε λοιπον οτι για τον Απριλιο το θεμα ειναι ακριβως αυτο, τα αγαπημενα μας μηχανηματα. Ξεκινατε...
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Εγώ προτείνω να δημοσιεύσουμε δικές photo και να ψηφίσουμε τον πιο όμορφο!!  :lol:

Να γνωριστούμε κιόλας!!  :lol:  :lol:

Θελεις να χασεις απο οτι φαινεται!
Σε τετοια περιπτωση ειναι γνωστο οτι μονο ενας μπορει να ειναι ο νικητης!
 

Μηνύματα
5
Reaction score
0
Χαίρομαι που σας άρεσε η ιδέα....
Λοιπόν πιάνουμε δουλειά... Ανατρέξτε στο αρχείο σας, χρησιμοποιείστε την δημιουργικότητα σας -βγάλτε τον "καλλιτεχνικό διευθυντή" που κρύβεται μέσα σας- και δείξτε μας το πάθος σας...
Θυμηθείτε, το παν είναι να επικοινωνήσουμε, να δείξουμε στους υπόλοιπους φίλους την δική μας οπτική....
Εύχομαι στο τέλος του μήνα να είμαστε όλοι χαρούμενοι με τα αποτελέσματα αυτής της θεματικής έκθεσης-διαγωνισμού...
Χρήστος
 



V

VIDEOMIX

Guest
Ας κάνω εγω την αρχή λοιπόν. Χθές βράδυ έβγαλα αυτή την άφλαση. Δε'ιτε την λοιπόν.


 

V

VIDEOMIX

Guest
Αμέσως μετά απο το ίδιο θέμα έβγαλα μια πιο... καλλιτεχνική!










Νά'σαι καλά Κωνσταντίνα που το όμορφο σπίτι σου μου έδωσε αρκετές ιδέες.
(υπάρχουν και αλλα πράγματα που φωτογράφισα)
 


Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Χαίρομαι που σας άρεσε η ιδέα....
Λοιπόν πιάνουμε δουλειά... Ανατρέξτε στο αρχείο σας, χρησιμοποιείστε την δημιουργικότητα σας -βγάλτε τον "καλλιτεχνικό διευθυντή" που κρύβεται μέσα σας- και δείξτε μας το πάθος σας...
Θυμηθείτε, το παν είναι να επικοινωνήσουμε, να δείξουμε στους υπόλοιπους φίλους την δική μας οπτική....
Εύχομαι στο τέλος του μήνα να είμαστε όλοι χαρούμενοι με τα αποτελέσματα αυτής της θεματικής έκθεσης-διαγωνισμού...
Χρήστος
Πότε θα περάσεις απ' το σπίτι να βάλω το καλό το σεμεδάκι απάνου στου ηχείου? :lol:
 

V

VIDEOMIX

Guest
Χαίρομαι που σας άρεσε η ιδέα....
Λοιπόν πιάνουμε δουλειά... Ανατρέξτε στο αρχείο σας, χρησιμοποιείστε την δημιουργικότητα σας  -βγάλτε τον "καλλιτεχνικό διευθυντή" που κρύβεται μέσα σας- και δείξτε μας το πάθος σας...
Θυμηθείτε, το παν είναι να επικοινωνήσουμε, να δείξουμε στους υπόλοιπους φίλους την δική μας οπτική....
Εύχομαι στο τέλος του μήνα να είμαστε όλοι χαρούμενοι με τα αποτελέσματα αυτής της θεματικής έκθεσης-διαγωνισμού...
Χρήστος
Πότε θα περάσεις απ' το σπίτι να βάλω το καλό το σεμεδάκι απάνου στου ηχείου? :lol:
Eγώ διάβασα το thread στον τίτλο να λέει για διαγωνισμό. Τώρα μου λές οτι έχετε θέσει και θέμα. :shock: Γιατι; Ποιο ειναι; 8)
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Κάθε μήνα έχει και ξεχωριστό θέμα.
Το θέμα μας για τον Απρίλιο είναι το AV, φωτογραφίες από μηχανήματα, ηχεία, ενισχυτές, προβολείς κλπ, οτιδήποτε εκδηλώνει το πάθος μας για εικόνα και ήχο... όπως είπε και ο erodios :wink:
 

V

VIDEOMIX

Guest
Kρίμα. Τσάμπα τις φωτογραφίες που τράβηξα. Να τις βγάλω τώρα;
 



Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Που είναι οι άλλοι βρε?

Άντε να χώσουμε καμιά φωτογραφία ακόμη!!
Το βράδυ θα βάλω τις δικές μου..
 



Μηνύματα
5
Reaction score
0
Επιτέλους...

Αν και άργησα λόγω φόρτου εργασίας... :| Παραθέτω κάποιες φωτογραφίες...






Tell me what you think...
Erodios

P.S. Οι φωτογραφίες τραβήχτηκαν στο σπίτι του ανηψιού μου... :wink:
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.716
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top