Δοκιμή CD Audio WG-7700 ρευματοδιανομέας & φίλτρο ρεύματος.

ika

News
Μηνύματα
14.024
Reaction score
12.995
Όι καημένε. Εγώ εζήτηξα του Κρις Ντρου να μου βάνει μόνιμο στο WG-7700 το καλυτερότερο καβλώδιο ρέβματος που έχει ποτέ κατασκεβαστεί: το DEI Corp Ultramax-Z1000 MKV! Με τετραπλή αντιαρματική θωράκιση από κάβλαρ, αγωγούς από κρυοαναγεννημένο μονοκρυσταλλικό κράμα τελουρίου, βηρυλλίου και απεμπλουτιζμένου ουρανίου καθαρότητας 999Ν, με ηλεκτρομαγνητικό/πυρηνικό πλέγμα θωράκισης από επιροδιωμένο κράμα πλατίνας και παλλαδίου. Οι προδιαγραφές του είναι τρομακτικές: Πιστοποιημένο για αντοχή που ξεπερνά τα 110 αμπέρ συνεχούς έντασης και 1100 αμπέρ στιγμιαίων κορυφών, με μηδενικό τζίττερ και γρέζι, επιτυγχάνει την πλήρη εξάλειψη κάθε είδους επίδρασης της ηλεκτρομαγνητικής και πυρηνικής ακτινοβολίας στις συνδεδεμένες συσκεβές.

Θα ακολουθήσει συντόμως ακουστική αξιολόγησή του. ;)
Αν γίνεται πρόσθεσε αυστηρές προδιαγραφές στα μαγνητικά πεδία, δεν ξέρουν στην ROLEX που έχουν τέτοιο ρολόι?
:dance2::drinks::party:
 






christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
κυριε ακαρδε προτοτεινω μετα την ακουστικη δοκιμη να παει το wg 7700 στο ιατρικο κατεστημενο της βορειου ελλαδας, κωσταaytia διμηφουτη,μηχανολογικο, μελιδης , φωτογραφικο, κοτσιδης και οπωσδηποτε στους κκ μπουτια και ζιζικ, εστω κι αν ειναι σινεματζης
 

A

AKARL

Guest
κυριε ακαρδε προτοτεινω μετα την ακουστικη δοκιμη να παει το wg 7700 στο ιατρικο κατεστημενο της βορειου ελλαδας, κωσταaytia διμηφουτη,μηχανολογικο, μελιδης , φωτογραφικο, κοτσιδης και οπωσδηποτε στους κκ μπουτια και ζιζικ, εστω κι αν ειναι σινεματζης
Το Wood Goumoutsa 7700 αποκλείεται να αποσυνδεθεί από το σετάπ μου! :bigboss:
 




Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Οι διάφορες διαφημίσεις που πετάγονται δεξιά και αριστερά στο αβουσάιτ και όχι μόνο, είναι για κάθε χρήστη διαφορετικές και βασίζονται στις συνήθειες σερφαρισματος του χρήστη και στα σαιτς που επισκέπτεται.
Συνεπώς, αν σου σκάνε διαφημίσεις με ημίγυμνες που σε καλούν σε πάρτυ στο Μιλάνο, ένα έχω να σου πω...
Πού έχεις μπλέξει παιδί μου;
Μρε θα ξεμπλεξω θελει εγω, μα θωρωτο δυσκολο να παω
49242145_1952212531501272_6046277117597974528_n.jpg

:o
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
αμα δε θα πας εσυ τι κανουμε τοτε ,εσυ ολδυ εισαι το αλας τση κρητης
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.232
Reaction score
27.029
Η εκπαίδευση του ακουστικού μας συστήματος είναι ουσιαστικά εκπαίδευση του μυαλού και μπορεί - σε αντίθεση με το Suzitsuzi Evo69 - να είναι κτήμα όλων των ενδιαφερομένων.Καθώς γινόμαστε ολοένα πιο εκλεπτυσμένοι στον τρόπο που προσεγγίζουμε την επαφή με την υπερυψηλή πιστότητα,αναπτύσσουμε ανώτερη εγρήγορση πάνω στις εγγενείς διαφοροποιήσεις της ίδιας της μουσικής αλλά και των συνθηκών αναπαραγωγής της.Οι δε ειδήμονες του Hi-End έχουν αναγάγει την...παθητική ακουστική εμπειρία σε δια βίου εκπαίδευση.
Καλό φαίνεται. Μαζεύω λεφτά να πάρω το επόμενο, το Evo169 ;)
[DOUBLEPOST=1546790058][/DOUBLEPOST]
Δεύτερον,κατά την είσοδο της πεθεράς του δοκιμαστή στο χώρο ακρόασης,οι ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές στην τροφοδοσία από την περιφορά της σε διάφορα σημεία του χώρου καταπολεμήθηκαν με πρωτόγνωρο τρόπο σε βαθμό που ακόμα και στις παρατηρήσεις της να το χαμηλώσει αυτές έμοιαζαν να περνάνε από επαγωγικά φιμωτικά πλέγματα χωρίς να γεννούν πλέον στον δοκιμαστή επιθυμία να προβεί σε κυριολεκτική στραγγαλιστική δράση επάνω της.Και μόνο το γεγονός ότι έπαψε η πεθερά να του ζαλίζει τα...στερεοφωνικά κάνει την αξία της συσκευής ανεκτίμητη και τον δοκιμαστή να μην αποχωριστεί ποτέ πια το δείγμα της δοκιμής.
Κρίμα να μην έχω πχια πεθερά...
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.232
Reaction score
27.029
Θα ακουμπήσω εδώ ένα ανεκδοτάκι αφιερωμένο στον φίλο μας τον AKARL που τον πίκραναν πρόσφατα κι έχει χαθεί τις τελευταίες ημέρες...

Πηγαίνει στην Κρήτη ένας τύπος με πολλά λεφτά και μαγεύεται από τις ομορφιές της.

Κάποια στιγμή συναντάει έναν ντόπιο ο οποίος κρατά ένα ωραίο Κρητικό μαχαίρι.

- Φίλε, του λέει, πολύ ωραίο το μαχαίρι σου. Πόσα θέλεις για να μου το δώσεις;

- Δεν είναι για πούλημα, απαντά ο Κρητικός.

- Θα σου δώσω όσα θες, λέει ο πλούσιος.

- Όχι, ξαναλέει ο Κρητικός.

- Να, θα σου δώσω το χρυσό μου Rolex, λέει με λαχτάρα ο πλούσιος.

- Σου πα, δεν σου τη δίνω τη μασαίρα.

- Μα γιατί; ρωτά ο πλούσιος.

- Γροίκα, λέει ο Κρητικός. Αν μου δώκεις το Rolex τσαι σου δώκω την μασαίρα, τσαι πάωε στο χωριό, τσαι κάτσω στον καφενέ, τσαι πιω δύο ρατσές, τσαι με πιάκει ο πεντοζάλης, τσαι έρθει κάποιος τσαι μου πει:

'Τσι μάνας σου το μ...' Εγώ ήντα θα του πω; 'Εννιά παρά τέταρτο;;;
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.714
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top