Δοκιμή CD Audio WG-7700 ρευματοδιανομέας & φίλτρο ρεύματος.






K

kimon

Guest
Aν ο κατασκευαστης ακολουθησει τις οδηγιες μου και μου φτιαξει ενα,μονο για μενα,το αγοραζω,αβλεπως.:p

Καλύτερα πές το "αβλεπί",μην αρχίσουν και τσακώνονται οι λεξικογράφοι χρονιάρες μέρες.
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.148
το πολυμπριζο κανει για εμας που ακουμε μουσικη και οχι μηχανηματα οπως ο διμιφουτης ο ανδρεας κ και αλλοι συφορουμιτες εστω και για αυτους που ακουν ξυλουρη:gamer:οι αλλοι με παολες πανταζηδες και ρεμους και χαουζιες που που εγραφε καποτε ενας παληος συφορουμιτης δεν το χρειαζονται ενα πολυμπριζο 5 ευρος και ειναι μια χαρα
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.148
εαν θελουν οι αθηναιοι συφορουμιτες θα ειμαι στην στην αθηνα στο τελος του μηνα . θα εχω μαζι μου το κλαρινο θα βαλουμε το κονσερτο για κλαρινετο του μοζαρτ μια θα παιζουν τα μηχανηματο και μια εγω το μερος του κλαρινετου. για να γελασει καθε πικραμενος
 




S

sk4t4

Guest
Καλύτερα πές το "αβλεπί",μην αρχίσουν και τσακώνονται οι λεξικογράφοι χρονιάρες μέρες.
Μη με προδιδεις γιατι δεν το προσεξε κανεις.;)Εχουν απορροφηθει απο το νεο "πολυπριζο" και εχουν γουρλωσει τα ματια,περιμενοντας τη φωτογραφια του.:D
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Μισές δουλειές κάνει ο άτιμος ο AKARL.Εντάξει,ας μη δημοσιεύεται φωτογραφία - ο μυστικισμός έγκειται στην αφαιρετική σύλληψη - αλλά δεν παρουσιάζουμε κύριε μόνο το πολύπριζο δίχως το συνοδευτικό του...περιποιητή ρεύματος.

Για πρόστιμο λοιπόν,θ'αναλάβω ο ίδιος μια συνοπτική παρουσίαση της...παραλειπόμενης συσκευής,χωρίς βεβαίως φωτογραφίες και μετρήσεις,γιατί έτσι μας αρέσει.Σιγά μην πειραχθούν κιόλας κάποιοι αναγνώστες,αφού συμβαίνει αυτό και στα...καλύτερα σπίτια...

Η διαμερισματική δομή του περιποιητή ρεύματος Suzitsuzi Evo69 δεν μεταχειρίζεται μετασχηματιστές απομόνωσης όπως ανταγωνιστικές υλοποιήσεις,αλλά ανεξάρτητα ενεργά φίλτρα LCR χωρισμένα σε αποκλειστικά τμήματα για την τροφοδοσία αναλογικών,ψηφιακών και ειδικών συσκευών υψηλού...κόστους.

Ο θόρυβος φιλτράρεται επιπλέον από ειδικούς πυκνωτές με κορδέλες μεταξιού εντός ελαίου και υλικά χαμηλής αυτεπαγωγής παρασκευαζόμενα στην καλύβα του φημισμένου μεταλλουργού Chondros Audio.Κάθε άρθρωμα εγκλιματισμού του ρεύματος είναι συναρμολογημένο πάνω σε πλακέτα από συμπιεσμένα φύκια με εξαρτήματα επιφανειακής προσαρμογής και με παλαιωμένο ασημένιο υλικό συγκολλείται σε ράβδους από χαλκοσωλήνες με βαθμό καθαρότητας σε Ν υψωμένη εις τη δύναμη του ΄΄μ΄΄ και διατομή 69 χιλιοστά ακριβώς - εξ ου και η διάκριση από την απλή έκδοση.

Η δράση του μαλακτικού ρεύματος υποστηρίζεται από την τελευταία γενεά σε πολυρυθμιστικά κυκλώματα για την αντιστάθμιση της καλπάζουσας χωρητικότητας υπό μη γραμμικά φορτία,όπως φορτωμένους χρήστες ενώ προλαμβάνει διαρροή ανώφελης ισχύος ανάμεσα στην είσοδο και την έξοδο των φορτισμένων χρηστών.

Ο περιποιητής αποφεύγει την παραδοσιακή λειτουργία για τις υπερτάσεις όπως τις ανασφάλειες ένθερμου τύπου,οι οποίες εξαιτίας της χαμηλής διατομής θα απαγάγουν απροειδοποίητα το σύνολο της ισχύος που τροφοδοτεί τα προστατευόμενα νήματα.
Το Suzitsuzi Evo69 συνοδεύεται από ειδικό αγωγό ρεύματος Palamari Mk3 για τη διασύνδεση με το πολύπριζο.

Αναρωτιέμαι ασφαλώς αν κάποιοι θα επιθυμούσαν και ακροαματικές εντυπώσεις...:whistling:
 





Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Κακοπαθημενοι μου χαϊενταδες,
οσο εσεις αναζητατε τα καθαρα ΤΑ ΑΜΩΜΑ ηλεχτρονια του (αναλογικου-πσηφιακου) σας σηματος - χαμενοι σε ατροπους ασημενιους τελλουριακους ροδιακους χαλκινους πνευστους - ο ολντυς την εκανε για αλλες πολιτειες.
Αφησε την χιμαιρα,τη μεγαιρα και τη στριγγλα του χαϊφαϊ οπισω ντου και απολαμβανει την ελευθερια ντου τρεχωντας ημιγυμνος (ναι και μερικες φορες ολογυμνος) στσι νοτιες παραλιες του thegoodoldrethemnos.
Ωστοσο ... το χαΪφαϊ ειναι ερωτας, ερωτας λεγω και ουχι αγαπη και γαμος απο συμφερον.Οσα πιντιεφ και να με βαλετε να διαβασω δεν πειθωμαι.
Ηρθα σ' αυτον' εδω το κοσμο για να ερωτευθω !
Και μου συνεβει !
Και ειμαι πλεον ευτυχης !
Κι εταιριαξα ολους τσι κοσμους στην ιδια αγκαλια !
Και τη λαμπα και το πσηφιο και το μικρο το πονηρο το μπλε λεντακι απου περιφρονουνε οι πολλοι (λες και ποτε ηξεραν ...) ...
ιδου
IMG_20190104_121928.jpg

κι εχω ερθει σε επαφη με τον εαφτο μου ...
κι εχω γεμισει αγαπη ...


φιλια ...
 

Μηνύματα
1.839
Reaction score
3.432
Κακοπαθημενοι μου χαϊενταδες,
οσο εσεις αναζητατε τα καθαρα ΤΑ ΑΜΩΜΑ ηλεχτρονια του (αναλογικου-πσηφιακου) σας σηματος - χαμενοι σε ατροπους ασημενιους τελλουριακους ροδιακους χαλκινους πνευστους - ο ολντυς την εκανε για αλλες πολιτειες.
Αφησε την χιμαιρα,τη μεγαιρα και τη στριγγλα του χαϊφαϊ οπισω ντου και απολαμβανει την ελευθερια ντου τρεχωντας ημιγυμνος (ναι και μερικες φορες ολογυμνος) στσι νοτιες παραλιες του thegoodoldrethemnos.
Ωστοσο ... το χαΪφαϊ ειναι ερωτας, ερωτας λεγω και ουχι αγαπη και γαμος απο συμφερον.Οσα πιντιεφ και να με βαλετε να διαβασω δεν πειθωμαι.
Ηρθα σ' αυτον' εδω το κοσμο για να ερωτευθω !
Και μου συνεβει !
Και ειμαι πλεον ευτυχης !
Κι εταιριαξα ολους τσι κοσμους στην ιδια αγκαλια !
Και τη λαμπα και το πσηφιο και το μικρο το πονηρο το μπλε λεντακι απου περιφρονουνε οι πολλοι (λες και ποτε ηξεραν ...) ...
ιδου
View attachment 114750
κι εχω ερθει σε επαφη με τον εαφτο μου ...
κι εχω γεμισει αγαπη ...


φιλια ...
Ωραίο αυτό.
Αφήνει άλατα επάνω?Σκουριές???
Μάρκα??
Τα μεσαία είναι σίγουρα υγρά...
 


Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.190
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top