'' ΕΝΑ ARTVOICE ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕ VISATON MONITOR 890 MKII''

Μηνύματα
1.985
Reaction score
766
Εγώ πάντως προτιμάω αυτό που παρείγγελα. Στα 20 ευρώ είναι ένα λογικό κόστος και φαίνεται πολύ καλό.
Belkin και Hama δεν τα συμπαθώ καθόλου, μιας και την πάτησα στην οπτική.
:thumbsup:
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.736
Reaction score
7.528
Καλά ρε ένα χρόνο μετά,ακόμα δεν έχεις μάθει να κάνεις print screen;:D
Φωτογραφια απο το Νετ ειναι βρε Γιωργ.......δεν ειναι απο δικη μου οθονη !!
 









Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Όσον αφορά το κελεπούρι GUSTARD X-10, έδωσε ρέστα!!
Η επόμενη καλοκαιρινή κίνησή μου, είναι μια προσωρινή μείωση των ενισχυτικών, προκειμένου να πάω διακοπές!!!
Δέχομαι προτάσεις για ολοκληρωμένους...
 

Μηνύματα
452
Reaction score
96
Όσον αφορά το κελεπούρι GUSTARD X-10, έδωσε ρέστα!!
Η επόμενη καλοκαιρινή κίνησή μου, είναι μια προσωρινή μείωση των ενισχυτικών, προκειμένου να πάω διακοπές!!!
Δέχομαι προτάσεις για ολοκληρωμένους...
:gamer:καλημερα,σου δινω ενα ολοκληρωμενο της akai,made in japan(μοντελο θα σου πω απο το τηλεφωνο) 2 επι 50 w rms ,με phono stage καλυτερο απ το καρυ σου :p και σου παραχωρω το σπιτι στο χωριο για ΔΥΟ ολοκληρους μηνες ,να κανεις τις διακοπες σου (εχει κι αρκουδισιον :dance2:μια χαρα θα εισαι !!! τι αλλο θες????)
 

Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
:gamer:καλημερα,σου δινω ενα ολοκληρωμενο της akai,made in japan(μοντελο θα σου πω απο το τηλεφωνο) 2 επι 50 w rms ,με phono stage καλυτερο απ το καρυ σου :p και σου παραχωρω το σπιτι στο χωριο για ΔΥΟ ολοκληρους μηνες ,να κανεις τις διακοπες σου (εχει κι αρκουδισιον :dance2:μια χαρα θα εισαι !!! τι αλλο θες????)
Γουστάρωωωωωωω!!!!!!!
 

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.248
Reaction score
7.491
Σας φτιάχνω 10 λογότυπα για καπάκια πικαπίωνε, για να σταματήσετε τα σαλιαρίσματα!!!!


:laugh:
 

Μηνύματα
452
Reaction score
96
Σας φτιάχνω 10 λογότυπα για καπάκια πικαπίωνε, για να σταματήσετε τα σαλιαρίσματα!!!!


:laugh:
:gotcha: Αντωνη μου ,θεωρεις σαλιαρισμα την καλυτερη προταση για << διακοποτραμπα >>:dance2:που εγινε ποτε???κατ αρχην περιτο να σου πω οτι εχω δεχτει καμια δεκαρια πμ με προτασεις να μου δωκουν αλλους ενισχυταδες ,καλυτερους απ του Δημητρη :hi:
 

Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
Δημητρη χαιρομαι πραγματικα που σου αρεσε το phono stage μου. Μακαρι να μπορουσα να ειμαι και εγω εκει να το ακουσω με τα καταπληκτικο σου συστημα.
Ελπιζω να μπορεσω να το ακουσω καποια στιγμη. Φροντισε να εχεις μεχρι τοτε μια mc κεφαλη γιατι αυτες τις μερες τελειωνω ενα mc pre-pre που θα ειναι το ταιρι του phono.
 

Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Δημητρη χαιρομαι πραγματικα που σου αρεσε το phono stage μου. Μακαρι να μπορουσα να ειμαι και εγω εκει να το ακουσω με τα καταπληκτικο σου συστημα.
Ελπιζω να μπορεσω να το ακουσω καποια στιγμη. Φροντισε να εχεις μεχρι τοτε μια mc κεφαλη γιατι αυτες τις μερες τελειωνω ενα mc pre-pre που θα ειναι το ταιρι του phono.
Τακη ξερεις οτι τις mc δεν τις πολυσυμπαθω...
Stanton 881S is all time classic!
 


Μηνύματα
1.876
Reaction score
6.395
...
Δέχομαι προτάσεις για ολοκληρωμένους...
Τι έγινε ρε παιδιά με τους ολοκληρωμένους εφέτος;;; Όλο και περισσότεροι γίνονται!!!

Επίσης, όταν λέει ο Τάκης pre-pre, είναι κάτι αντίστοιχο με το πρα-πρα του Αντώνη;;;
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.738
Μηνύματα
2.874.436
Members
37.940
Νεότερο μέλος
papgeorge
Top