ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !! Η ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΩΝ Scorpions ΣΤΗΝ ΝΕΤ

V

VIDEOMIX

Guest
Εγώ το πάω "λάου λάου" για να τα έχω έτοιμα στην κοπή της πίτας. Τα θές ποιο γρήγορα;
 


V

VIDEOMIX

Guest
Λοιπόν, σήμερα ολοκληρώνω την παραγωγή διπλού dvd. (έπρεπε να την κόψω στην μέση, να φτιάξω διαφορετικό μενού για το καθένα, κλπ)

Καταλήγω στα εξής. Διπλό dvd με μενού και μονό χωρίς μενού απευθείας απο το μοντάζ του iMOVIE.
ΤΑ υπόλοιπα απορίπτωνται για διάφορους σοβαρούς λόγους.
 



V

VIDEOMIX

Guest
Περιμένω τις εντυπώσεις απο όσους χθές πήραν το υλικό.
Οι υπόλοιποι, να απευθυνθούν στην... διεύθυνση.:)
 

Μηνύματα
1.494
Reaction score
0
Τι μενού ήταν αυτό ?? :shock:

ΦΟΒΕΡΗ δουλειά Θάνο!!!

Η εικόνα είναι έχει λίγο περισσότερο θόρυβο από το αναμενόμενο αλλά ας όψεται η NET..
 

V

VIDEOMIX

Guest
Eυχαριστώ Νίκ. Το μόνο προβληματάκι στο μενού ειναι ενα δευτερόλεπτο παραπάνω στον ήχο της πρώτης σελίδας (βασικής) και γι'αυτό φταίει το mac που με μπέρδεψε - ξεγέλασε.
 

V

VIDEOMIX

Guest
Τι έγινε βρε παιδιά; Κανείς δεν το είδε άλλος για να μου πεί εαν ήταν καλό; Τόσο παιδεύτηκα για να το φτιάξω.
Οσο για τους εκτός Αθηνών, έχω δώσει μια 2πλή παραγωγή για Πελοπόννησο και για τα υπόλοιπα, θα τακτοποιήσει ο Ανδρέας. Θα ετοιμάσω και εγώ για την Θεσσαλονίκη 2-3 διπλά.
 




Μηνύματα
2.310
Reaction score
22
Επιτέλους χθές Κυριακή κατάφερε ο κ. Δημητρόπουλος και μου έφερε τα 2 δισκάκια του Θάνου για να τα αναπαράγω για τα μέλη της Πατρας.

Το αποτέλεσμα ήταν όπως το περίμενα....ΥΠΕΡΟΧΟ!!

ΜΠΡΑΒΟ ΘΑΝΟ!

Είδα ότι και η γραμματοσειρά και οι φωτό έδεσαν γάντι!

Το μόνο πρόβλημα είναι ότι το δευτερο δισκάκι "κολλάει" κατα την διαδικασία αναπαραγωγής στο 40% , με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κάνω αντίγραφο.
Ο δίσκος από κάτω είναι σε άριστη κατάσταση , άρα κάποιο ελλάτωμα κατασκευαστικό θα υπάρχει....

Θάνο σου έχω στείλει σε PM την διευθυνσή μου. Αν μπορείς στειλε μου ξανά το 2ο dvd , για να προχωρήσω στην αναπαραγωγή!
 


Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top