Εδώ γελάμε


exile

Videocameras
Μηνύματα
6.052
Reaction score
4.345
Όταν ξέρεις...


Ένα ηλικιωμένο ζευγάρι Ελλήνων πηγαίνει για διακοπές στην Αγγλία και στο αεροδρόμιο του Λονδίνου ένας ταξιτζής τους παίρνει για το κέντρο της πόλης...
Η διαδρομή είναι μεγάλη και ο ταξιτζής σκέφτεται ότι καλό θα ήταν να ξεκινούσε μια κουβεντούλα...
Ρωτάει λοιπόν γυρίζοντας προς τα πίσω:
- Where are you from?
Απαντάει ο άνδρας:
- We are from Greece...
Ρωτάει η γυναίκα που δεν ξέρει ούτε λέξη αγγλικά:
- Τι ρώτησε αυτός;;;
Αυτός:
- Μας ρώτησε από πού ερχόμαστε και του απάντησα ότι είμαστε από την Ελλάδα...
Μετά από λίγο ξαναρωτάει ο οδηγός:
- And where do you live in Greece?
Αυτός:
- We live in Piraeus...
Πάλι αυτή:
- Τι ρώτησε τώρα;;;
Αυτός (ήδη ψιλοεκνευρισμένος):
- Ρώτησε πού μένουμε στην Ελλάδα και του απάντησα στον Πειραιά...
Συνεχίζει ο οδηγός:
-Oh, my god, in Piraeus I had the worst f@@k in my life!
Αυτή:
- Τι είπε τώρα;;;
Αυτός:
- Σε ξέρει!!!
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.052
Reaction score
4.345
Oι επιβάτες μιας πτήσης κάθονται στις θέσεις τους και περιμένουν τους πιλότους...
Σύντομα, δύο άνδρες μπαίνουν στο αεροπλάνο, με στολή πιλότου..., Φορούν μαύρα γυαλιά... Ο ένας από τους δύο συνοδεύεται από έναν σκύλο για τυφλούς και ο άλλος βρίσκει το δρόμο του με την βοήθεια ενός άσπρου μπαστουνιού... Προχωρούν στον διάδρομο, μπαίνουν στο πιλοτήριο και ξανακλείνουν την πόρτα...
Πολλοί από τους επιβάτες γελούν νευρικά και όλοι κοιτάζονται με μία έκφραση που πηγαίνει από την έκπληξη στον φόβο ή τον σκεπτικισμό... Μερικοί ψάχνουν τις κάμερές τους...

Μερικά λεπτά αργότερα οι μηχανές του αεροπλάνου ξεκινούν και το αεροπλάνο επιταχύνει στην πίστα... Τρέχει όλο και πιο γρήγορα και μοιάζει σα να μην πρόκειται να απογειωθεί ποτέ... Οι επιβάτες κοιτάζουν από τα παράθυρα τους και διαπιστώνουν ότι το αεροπλάνο κατευθύνεται ίσια σε μια λίμνη που βρίσκεται στο τέλος του διαδρόμου απογείωσης... Το αεροπλάνο τώρα τρέχει πολύ γρήγορα στην πίστα και πολλοί επιβάτες διαπιστώνουν ότι δεν πρόκειται να απογειωθούν ποτέ και ότι όλοι θα πέσουν στην λίμνη...
Οι φωνές των έντρομων επιβατών γεμίζουν το αεροπλάνο, αλλά αυτή ακριβώς τη στιγμή, το αεροπλάνο απογειώνεται γλυκά, χωρίς το παραμικρό πρόβλημα... Οι επιβάτες ηρεμούν, χαμογελούν, νιώθοντας λίγο ανόητοι που πίστεψαν σε αυτό το κακόγουστο αστείο...
Λίγα λεπτά αργότερα το γεγονός ξεχάστηκε...
Στο πιλοτήριο, ο πιλότος ψαχουλεύει το ταμπλό με τα όργανα, βρίσκει το κουμπί του αυτόματου πιλότου και τον βάζει σε λειτουργία... Λέει μετά στον συγκυβερνήτη...
-Ξέρεις τι πραγματικά με φοβίζει;;
-Όχι, απαντά ο άλλος...
-Μια απ αυτές τις μέρες, θα βάλουν τις φωνές πολύ αργά και θα πνιγούμε όλοι μας...
 




gid

Μηνύματα
7.391
Reaction score
8.625
Αυτός τον δρόμο προς τον άλλο κόσμο τον έχει δίπορτο... Δεν παίρνει ρίσκα αποτυχίας στην προσπάθειά του για την απόλυτη αποτυχία.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.606
Reaction score
94.501
Το πάνω καλώδιο είναι ο ουδέτερος.

Βλέπετε πόσο κοντά έχει πλησιάσει τη φάση που είναι το επόμενο! :mad:
 






costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.352
Reaction score
125.299
Αυτή τη στιγμή, 10:18 το βράδυ, Άμστερνταμ

16543739419155404251042485537283.jpg


Μλκ μου φαίνεται πολύ αστείο, είναι μέρα. 😜😂🤣

ΥΓ. Ώρα Ελλάδος 11.18'.
Στις 11:00 σκοτείνιαζε εδώ, δηλαδή ώρα Ελλάδος μεσάνυχτα 😂🤣😜
 
Last edited:

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.052
Reaction score
4.345
Ένας γκέι και δυο φίλοι του αποφασίζουν να πάνε ταξίδι στην Αμερική... Όταν έπιασε η νύχτα στο αεροπλάνο επειδή ο "φίλος" είχε κάψες λέει στους δικούς του να το κάνουν...
- Τρελός του λένε είσαι; Θα μας ακούσουν!!!
Ο γκέι τους λέει ότι δεν ακούει κανένας άνθρωπος και για επιβεβαίωση φωνάζει δυνατά:
- Μπορώ να έχω μια πορτοκαλάδα;;;
Καμιά απάντηση!!! Τελικά συμφωνούν οι άλλοι και αρχίζουν το έργο τους...

Μετά από 10 λεπτά καμιά εικοσαριά καθίσματα μπροστά ξυπνάει μια γυναίκα κοιτάζοντας το σύζυγο της και του λέει:
- Σε παρακαλώ, Βαγγέλη, πες να μου φέρουν ένα ποτήρι νερό γιατί διψάω...
- Τρελή είσαι, ρε γυναίκα;;; της λέει... Εδώ ο άλλος παράγγειλε μια πορτοκαλάδα πριν μια ώρα και ακόμα δεν έχουν σταματήσει να τον π@δ@νε...
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.052
Reaction score
4.345
Πάει ένας χωριάτης στο γιατρό και του λέει:
- Γιατρέ μου δε μου σηκώνεται με τίποτα,έχω μεγάλο πρόβλημα κι όλο το χωριό με κοροιδεύει... τι να κάνω;
-Χμμμ... Λοιπόν, αγαπητέ μου δεν είναι τίποτε ανησυχητικό,θα παίρνεις αυτό το φάρμακο, λίγο-λίγο, κάθε μέρα και θα είσαι εντάξει...
Αυτός όμως επειδή δε μπορούσε να περιμένει το ήπιε όλο μονοκοπανιάς...
Γυρίζει στο χωριό,πάει στη γυναίκα του με την οποία κάνουν έρωτα 10 φορές, μετά πάει με... τη γειτόνισσα, τον παπά, τον πρόεδρο και σχεδόν όλους τους κατοίκους του χωριού... Έτσι όλοι τρομοκρατημένοι έτρεξαν να ανέβουν στο βουνό για να γλιτώσουν...
Αυτός τελικά μην αντεχοντας την τόση διάθεση για σεξ, πάει στο γιατρό ξανά και του ζητάει να τον κάνει να σταματήσει να έχει τόσο μεγάλες ορμές...
Του λεει λοιπον ο γιατρος:
-Θα βάλεις το..."πράμα" σου στη μπαταρία του τρακτέρ σου και θα της κάνεις ηλεκτροσόκ...Έτσι θα σταματήσεις, του λέει ο γιατρός...
Πάει ο χωριάτης και το βάζει το "πράμα"στη μπαταρία... Εν τω μεταξύ,ένας που τον είχαν στείλει οι υπόλοιποι και τον παρακολουθούσε,μόλις είδε τί έκανε, ανεβαίνει τρέχοντας στο βουνό και φωνάζει στους άλλους:
- Τρέξτε γρήγορα στην κορυφή, θα μας π!δ%ξει όλους... Το έχει βγάλει και το ξαναφορτίζει!!!:gotcha:
 






Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.865.411
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top