Εδώ γελάμε






ika

News
Μηνύματα
14.021
Reaction score
12.993

Τόσα χρόνια, πέταγα στα σκουπίδια ότι έβγαζα από τα χάρμπουργκερς και τις πίτσες :headbang::headbang::headbang:
 













Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.901
Reaction score
28.686
Στην κιβωτό του Νώε , παρά τον κατακλυσμό , τα ζώα την 3η ημέρα ξεσελώνουν και το ρίχνουν στο αχαλίνωτο σεξ .
-Η κιβωτός κουνιέται επικίνδυνα , ο Νώε τσαντίζεται και παίρνει δραστικά μέτρα:
Το κάθε αρσενικό ζώο παίρνει μια κάρτα στην οποία αναγράφεται το όνομα της συζύγου και η ημέρα που επιτρέπεται να ζευγαρώσουν .
Πάει λοιπόν μετά από 2-3 ημέρες ο πίθηκος στην γυναίκα του και της λέει :
Ετοιμάσου γιατί την επόμενη Τρίτη θα υποφέρεις βάναυσα .
-Η θηλύκια ψιλογουστάρει , γιατί τον βλέπει φορτωμένο , αλλά ντροπιάζεται γιατί το σκηνικό παίχτηκε μπροστά σε όλα τα ζώα .
Την επόμενη , ο πίθηκος ξανασκάει μύτη , και μπροστά σε όλα τα ζώα : .....Ετοιμάσου , την επόμενη Τρίτη θα υποφέρεις απάνθρωπα !
-Η φάση επαναλαμβάνεται ακόμα 2-3 φορές και η θηλύκια μέσα στη ρεζίλα το λέει στον Νώε που καλεί τον πίθηκο και του ζητάει εξηγήσεις :
Εντάξει κυρ πίθηκε , το ξέρουμε όλοι ότι είσαι εραστής μεγάλος και δεν κρατιέσαι από την στέρηση , αλλά δεν είναι σωστό να την ντροπιάζεις μπροστά σε όλους τη γυναίκα σου .
-Όποτε και ο πίθηκος : Έχεις δίκιο Νώε μου , .....αλλά αυτό που δεν ξέρει η δικιά μου , είναι ότι έχω χάσει την κάρτα μου στο πόκερ με τον ελέφαντα !

-
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.482
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top