Εδώ γελάμε



MaxHeadroom

Moderator
Moderator
Μηνύματα
7.643
Reaction score
9.215
Καλός ινδικός κινηματογράφος. Σίγουρα θα κυκλοφορήσει και σε Auro 3D για μεγαλύτερη αληθοφάνεια

Καλός ο ινδικός νεορεαλισμός, αλλά έγινε μισή δουλειά: αν ήμουν εγώ σκηνοθέτης, θα έβγαζα και την Κέιτ Γουίνσλετ από μια καταπακτή, για να την μπαλαμουτιάζει η ήρωας την ώρα που προσγειώνει το αεροπλάνο.

[DOUBLEPOST=1504162418][/DOUBLEPOST]
Επειδή τα αγγλικά μου είναι μέτρια: αν κατάλαβα καλά, η μάνα του πήγε κι έκανε σαματά στο σχολείο επειδή της φέρανε τον τσόγλανο πίσω, αντί να τον κρατήσουν να μαζεύει μπαμπάκι; :D
 


Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.046
Reaction score
8.067
Καλός ο ινδικός νεορεαλισμός, αλλά έγινε μισή δουλειά: αν ήμουν εγώ σκηνοθέτης, θα έβγαζα και την Κέιτ Γουίνσλετ από μια καταπακτή, για να την μπαλαμουτιάζει η ήρωας την ώρα που προσγειώνει το αεροπλάνο.

[DOUBLEPOST=1504162418][/DOUBLEPOST]Επειδή τα αγγλικά μου είναι μέτρια: αν κατάλαβα καλά, η μάνα του πήγε κι έκανε σαματά στο σχολείο επειδή της φέρανε τον τσόγλανο πίσω, αντί να τον κρατήσουν να μαζεύει μπαμπάκι; :D

Άσχετο! Πως αυτός ο φλώρος θεωρείται "γκόμενος" απορώ!

Δεν υπάρχει καμιά γυναίκα εδώ μέσα να μας πει τον λόγο, τέλος πάντων?
 

MaxHeadroom

Moderator
Moderator
Μηνύματα
7.643
Reaction score
9.215
Άσχετο! Πως αυτός ο φλώρος θεωρείται "γκόμενος" απορώ!

Δεν υπάρχει καμιά γυναίκα εδώ μέσα να μας πει τον λόγο, τέλος πάντων?
Γυναίκα σε site για οπτικοακουστικά; Το κατάλληλο μήνυμα στο κατάλληλο θέμα! :p
 








Μηνύματα
20.125
Reaction score
14.508
Τι είναι το USUZUKURI που γράφει η απόδειξη;
Ξέρει κανείς;
Δεν έχω φάει τέτοιο.
Μήπως έχεις δοκιμάσει χαβιάρι του Κομπε; Η βοδινό κρέας κομπε με χαβιάρι ;

Το βοδινό κρέας κομπε - από την περιοχή αυτή της Ιαπωνίας - θεωρειται χάι εντ τροφή :

The most high-end beef in the world, Kobe is bred in Japan’s Hyogo prefecture, and the cows are famously given daily massages, fed beer, and live a life of ultimate luxury. The resulting meat is extremely well-marbled with fat that’s healthier than usual, and it’s tender, melt-in-your-mouth, and extremely luxurious.


IMG_2842.JPG


Γνωρίζω όμως ότι και για την διανομή του παγκόσμια,υπάρχουν αυστηρά κριτήρια....:idk:
 

Μηνύματα
20.125
Reaction score
14.508
Άσχετο! Πως αυτός ο φλώρος θεωρείται "γκόμενος" απορώ!

Δεν υπάρχει καμιά γυναίκα εδώ μέσα να μας πει τον λόγο, τέλος πάντων?

Για όλους υπάρχει Εν δυνάμει κοινό.

Ο αντί Κάπριο δεν ειναι του γούστου μου,αλλα δεν είμαι και γυναίκα.
 




Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Μήπως έχεις δοκιμάσει χαβιάρι του Κομπε; Η βοδινό κρέας κομπε με χαβιάρι ;

Το βοδινό κρέας κομπε - από την περιοχή αυτή της Ιαπωνίας - θεωρειται χάι εντ τροφή :

The most high-end beef in the world, Kobe is bred in Japan’s Hyogo prefecture, and the cows are famously given daily massages, fed beer, and live a life of ultimate luxury. The resulting meat is extremely well-marbled with fat that’s healthier than usual, and it’s tender, melt-in-your-mouth, and extremely luxurious.


View attachment 79107

Γνωρίζω όμως ότι και για την διανομή του παγκόσμια,υπάρχουν αυστηρά κριτήρια....:idk:
Καλα !
αμα φαει σβανακι ο γιουσεϊν θα του φυγει το κλαπετο ... :lolsign:
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.094
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top