Εδώ γελάμε
















abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.423
Reaction score
94.052
Απίστευτο αυτό που μου συνέβη χθες το απόγευμα!

Με σταματάει κοπέλα στο δρόμο, γύρω στα 25 το πολύ, και ακολουθεί ο παρακάτω διάλογος:

Γειααααα, εσύ δεν είσαι ο Μάκης;

Γεια σου κι εσένα, ναι, εγώ είμαι αυτός.

Τέλεια! Θέλω χάρη, pleeeeease, γλυκούλη!

Εξαρτάται, αν μπορώ... Για πες!

Έχω πιάσει δουλειά ως promoter σε μια εταιρεία με προϊόντα καθαρισμού και οικιακής υγιεινής και χρειάζομαι τη βοήθειά σου!

Τι φάση, να πλένω πιάτα βγάζοντας παραγγελίες ή να φοράω μπλουζάκι με το logo της εταιρείας όταν οδηγάω το κλαρκ;

Χαχαχα, όχι βρε, απλά έλεγα επειδή έχεις πολλούς φίλους και followers στα social media, αν θα μπορούσες να μας κάνεις διαφήμιση με κάποια ανάρτηση ή κάτι τέτοιο...

Ξέχνα το, κοπελιά, δεν κάνω εγώ τέτοια πράγματα... Αν ήταν επαγγελματική πρόταση, με λεφτά, να το συζητούσαμε.

Κι αν πάμε τώρα πίσω από εκείνους τους θάμνους και κάνουμε SEX τι λες;

...

Φυσικά και ΔΕΝ δέχτηκα, μιας και είμαι σε σοβαρή σχέση και θέλω καθαρή την συνείδησή μου... Τόσο καθαρή όσο και το μπάνιο σας με τη νέα Klinex Ultra τριπλής δράσης, με υπέροχο άρωμα λεμονιού, που καθαρίζει βρομιές και βακτήρια από πλακάκια και μπανιέρες με ένα μόλις πέρασμα!

Klinex, αυτήν ξέρετε, αυτήν εμπιστεύεστε!
 

ika

News
Μηνύματα
13.773
Reaction score
12.840
...;)
Φυσικά και ΔΕΝ δέχτηκα, μιας και είμαι σε σοβαρή σχέση και θέλω καθαρή την συνείδησή μου... Τόσο καθαρή όσο και το μπάνιο σας με τη νέα Klinex Ultra τριπλής δράσης, με υπέροχο άρωμα λεμονιού, που καθαρίζει βρομιές και βακτήρια από πλακάκια και μπανιέρες με ένα μόλις πέρασμα!
....
Σωστόόόόός, :drinks:
γιατί πέραν της ηθικής υπόστασης, πρέπει να κρατάμε και το 1,5 μ απόσταση. Εκτός και αν είναι μακρύτερη....
Και δεν αναφέρομαι στην υπόσταση.:errwhat:
 





ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.326
Μηνύματα
2.858.619
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top